Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

worenus

Biegły sądowy psychiatra

Recommended Posts

otóż to. opinia biegłego to jedno, bo może dotyczyć różnych kwestii, natomiast dowód w sprawie to drugie. chyba, że biegły wypowiada się na temat dowodów, ale wtedy najczęściej jest to powołany ekspert z danej dziedziny. napisz coś więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biegły psycholog i psychiatra opinia czy w czasie popełniono czyn niedozwolony byly zaburzenia,poczytalnosc itd.

Chodzi o czas na wydanie opini , prokuratura,komisariat i sąd .

Ile wogole jest czasu na cały kryminal od momentu wniesienia zawiadomienia o popelnieniu czynu niedozwolony do sadu czy jakas konsekwentną linie obrony sie trzymać w sprawie po odwołaniu adwokata przydzielony z urzędu.?

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@worenus, zakładam, że to standardowa procedura:

dokonałeś czynu zabronionego - policja Cię zatrzymała - złożyłeś zeznania - ci złożyli akta do prokuratury/sądu - prokuratura/sąd powołał biegłego który ma ocenić Twoją poczytalność podczas popełnienia czynu, zanim wyda wyrok.

ergo: jeśli byłeś pod wpływem alkoholu lub narkotyków, a sprawa ma związek z powyższymi, to dostaniesz dodatkowy artykuł o ograniczonej poczytalności (kiedyś był to artykuł 25.2). wtedy możesz bronić się w ten sposób, że jesteś uzależniony i w najgorszym razie dostaniesz zawiasy i nakaz terapii. jeśli jednak sprawa ma charakter kryminalny, a byłeś pod wpływem, działa to niestety na Twoją niekorzyść (dawniej była to okoliczność łagodząca). wtedy pozostaje Ci skrucha i prośba o łagodny wymiar kary. pamiętaj jednak, że to wszystko trwa niekiedy bardzo długo, w tym czasie możesz doinformować się odnośnie tych badań i na testach psychologicznych jak i u psychiatry, próbować coś ugrać. zgłosić zaburzenia psychiczne, różne anomalia zdrowotne, itp.

nie znam szczegółów, więc piszę trochę po omacku, zakładając że sprawa dotyczy tematu "używalności". 

Edited by lllllllllllllll

Share this post


Link to post
Share on other sites

opinia bieglych napisala za rozpoznaje chorobe alkoholowa (chuja rozpoznali napisali to bo sie przyznalam ) i jestem zdolna sie bronic sama

Przez chwile byl adwokat z urzedu i co mi doradzil mam

sie przyznac i na swiadka powolac dzielnicowego

 

qrwa takie glupie a mnie ryje

 

to mnie bito,popychano,ze schodów zrzucano a ze się w końcu odezwałam i

powiedziałam spier....j ty k..wo będąc pod wpływem alkohol od razu wpierdol od gliny ,izba wytrzeźwień i sprawa za użycie slow obelżywych w kierunku matki

dowody to zeznania pokrzywdzonego oraz siostry (świadek stronny),opinia 3 sąsiadów negatywna 

tych sąsiadów to mogę jakoś wyeliminować? wykluczyć ich i pojebane opinie

chodzi o to ze jak była u nich balanga ktos narzygał do kwiatków na balkonie to uwagę im zwróciłam potem o remont

kolejna sąsiadka sama waliła do ryja alko,nigdy nie pracowała bo to dama  zastawiła srebrny pierścionek kasy do teraz nie oddala

a ta 3 sąsiadka chuj wie dlaczego

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

w sumie adwokat dobrze Ci doradził. przyznanie się do winy + skrucha + choroba alkoholowa (nawet jeśli nie jesteś uzależniona) to optymalna linia obrony. dostaniesz zawiasy i nakaz terapii. nie wiem co mógłby zeznać dzielnicowy w Twojej obronie, ale jeśli bywasz pijana i masz zarzut o znęcanie się nad rodziną to w zasadzie przegrana sprawa. chyba że masz mocne argumenty na swoją obronę, ale najlepiej sama ocen sytuację i posłuchaj adwokata. to, że jest z urzędu, niekoniecznie znaczy, że się nie zna na sprawie.

powodzenia 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...