Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Recommended Posts

Dzisiaj testował jeden znajomy laborant i mówił, że sort jest prawilny, działanie jak na trójkę przystało, lekka przewaga speeda nad eufo. Dawkowanie standardowe, nie trzeba wrzucać końskich dawek, jest ciśnienie na dorzutkę - co jest w sumie normalne przy cmc 😉  Więcej info zamieszczę po dokładniejszych testach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam snifem jak najbardziej nie ryje bardzo nosa da się przeżyć 

Odczucie euforii chęć do działania i rozmowy działanie okoli 30min i chęć na następna porcje polecam w piciu dawka 200-300 dłuższe działanie 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 23.12.2020 o 17:02, Blackarat napisał:

Ktoś jeszcze testował? Opinia wyżej brzmi bardzo zachęcająco...

Tak, ja i kilka ziomków. Opinia kolegi Ksionże jest w sumie miarodajna i prawdziwa. Mam bardzo podobne odczucia. Pytaj o coś konkretnego jeśli chcesz. pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra trójeczka ze stanowczo euforycznym profilem dzialania.

Dawki sniffem tak do 200mg. P.O. tak od 250mg.

Sniff nie wali po nosie, dzialanie na początku speedowe, potem rozpływanie, ale nie rozleniwienie. Libido na plus, chociaz nie jakos tragicznie. Przy większych dawkach mocna pluszowosc. Dobrze by po tym bylo isc do jakiegoś klubu (niestety wszystko zamkniete). Dziala gdzies godzinę.

P.O. daje dużo wieksza euforie oraz w moim przypadku bardziej podbija libido. Daje wieksza pluszowosc i mniej speeda. Zauważalna jest tez zmiana otaczającego nas świata. Wszystko staje się bardziej rozmazane i bajkowe. Dzialanie o jakieś 30min sie wydłuża względem sniffa.

W trakcie badan nie spotkałem się z niczym co by mi przeszkadzało, tak samo jak nie odczułem tego po badaniach. Dorzutki robily tak samo, ale wiadomo, jest granica dzialania serotoniny.

Bardzo polecam trójeczke każdemu, kto szuka euforycznych doznan i nie chce przy tym zasypiac. Dla mnie material jest ideolo.

20201230-135856.jpg

Edited by Król Dopalaczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

odczynnik:  3CMC Pablo
wendor:  @Escobar.store
ilosc:  1 gram
aplikacja:  sniff, i.v.

bez wstępnych prób (bo mam niejako do wendora zaufanie) zacząłem testy. najpierw 200mg do nosa. już po kilku minutach zaczął ogarniać mnie przyjemny stan. rosnąca euforia i delikatne pobudzenie (jak dla mnie idealnie wyważone) wprowadziły mnie w świetny nastrój i samopoczucie. z jednej strony chęć pozostania na sofie i delektowania się fazą, a z drugiej motywacja do działania. jako iż jestem typem raczej aktywnym fizycznie, po krótkiej chwili wstałem, zastanawiając się co dalej. początkowo łapały mnie jakieś zajawki typu sprzątanie, ale ubrałem się, pobrałem psa i udałem na spacer do lasu. choć muzyka brzmiała zajebiście, to po chwili zdjąłem słuchawki, by w ciemności napawać się ciszą lasu. rewelacyjny kontrast dla miejskiego zgiełku, klubów, imprez, etc. po ok. godzinie wróciłem do domu i wciągnąłem kolejne 200mg. miałem wrażenie, że poczułem je jeszcze lepiej niż pierwszego strzała. jako że wciąż mnie nosiło, zabrałem się za kilka zaległych spraw, które teraz wydawały mi się nie tylko proste i łatwe, ale też przyjemne w wykonywaniu. po ok trzech godzinach postanowiłem coś zjeść [bo z doświadczenia wiem, że nic tak nie utrzymuje fazy i jej aktywności na przyzwoitym poziomie, jak spożycie posiłku, najlepiej ciepłego i łatwego w konsumpcji. byłem gotowy na kolejne 200, które również mocno mnie zakręciło, jednak po ok godzinie zabawy, zacząłem być lekko znużony. ale spaliłem bongo i faza wróciła na właściwe tory. po odczekaniu na końcówkę, wypiłem pięćdziesiątkę burbona i odmierzywszy ok. 150 mg zajebałem je i.v. wejście zwaliło mnie z nóg i najlepsze loty przeżywałem leżąc na dywanie i rozkoszując się pięknym nieogarem wzbogaconym potężną euforią i stanem, który nazywam "stanem plazmy". normalnie się rozpływałem. gdy faza dobiegała końca [bo i.v. niestety działa mega ostro, ale za to bardzo krótko], zebrałem się, przygotowałem kolejnego strzała [niczym Vincent Vega w Pulp Fiction 💪] i tradycyjnie poszedłem się kąpać. w wannie zajebałem powtórkę z kosmicznego lotu, chwilami znów osiągając stany bliskie nirwany, zwłaszcza przy zabawach z prysznicem. po wyjściu zamierzałem kończyć imprezę. spaliwszy jeszcze jedno bonjo i wypiwszy kolejną szklaneczkę whisky, uwaliłem się w łóżku, puściłem w tle cichy minimal i czekałem na odżywczy sen. słowem: znów spędziłem zajebiste popołudnie i wieczór. tym razem bawiłem sam, mając różne opcje i możliwości. bo np. część melanży organizowanych z którąś z koleżanek, po trójkach szybko kończy się w łóżku.  ale mimo samotnego lotu i tak było kozacko 😛

 podsumowując:

 + subtelne ale intensywne działanie
 + jakość z najgórniejszej półki [chciałoby się powiedzieć: MMC z definicji 😉]
 + libido rozszerzone do granic wyobraźni
 + relatywnie długi czas działania
 + nie upadla, nie powoduje ciężkiej zwały typowej dla chlorów
 + można spokojnie zjeść posiłek, uzupełnić płyny
 + brak problemów ze snem
 + dobrze i szybko rozpuszcza się w wodzie [co oznacza wysoką czystość sortu]
 + nazwa godna króla narkotyków - Pabla Emilia Escobara Gavirię 😄

ogólna ocena: 10/10 
  
 ergo: tak moim zdaniem powinno działać flagowe cmc. uważam, że to jeden z najlepszych sortów [wśród MMC] na rynku, o ile nie najlepszy. nie przepadałem nigdy za chlorami [zbyt dewastują organizm], ale po tym sorcie naprawdę byłem pod wrażeniem. i zapewne jeszcze nieraz wpadnę do tego sklepu na zakupy. dlatego szczerze polecam ten sort [jak i wendora] nie tylko fanom trójek, koneserom mmc, ale także tym niezdecydowanym. 

 dziękuję Ci @Escobar.store !!!

Edited by lllllllllllllll

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 2.02.2021 o 22:47, Blackarat napisał:

Dobrze jest to wyważone.

uważam podobnie. z tym, że kiedy coś robię, jestem ożywiony, a czynność sprawia mi przyjemność. kiedy zaś położę się - mogę tak leżeć i patrzeć w żyrandol, a i tak jest zajebiście

 to - jak dla mnie - jedna z najlepszych trójeczek. mimo iż nie przepadam za chlorami, ta wyjątkowo mi podbiegła...  🤘

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapomniał o przecinku. chodziło mu chyba że "Pablo w porównaniu do 4cmc" 😉

 

W dniu 17.02.2021 o 16:24, Modyfikowany922 napisał:

Sorcik w pytę. I o dziwo dość długi czas robią kolejne dorzutki a to wielki plus.

to prawda. mnie tez robi za każdym razem 😄 

_____________________

btw. proszę o scalenie postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Osama napisał:

Jak dla mnie i innych szczurków z mocą szału nie ma 😕

otrzymałem kolejną rakietę i trochę się zdziwiłem, bo też miałem podobne wrażenie po pierwszych testach. nawet rozmawiałem o tym z kumplem, który zamawiał wraz ze mną i byliśmy zgodni co do tego, że jakość Pablo ciut ciut spadła. przynajmniej z tego, ostatniego zamówienia. 

rozważałem też tolę, jednak biorę takie ilości, że raczej nie zdążyłem się zaangażować zbytnio w tę substancję, tym bardziej poprzednimi razy brałem tego większe ilości niz teraz i częściej powtarzałem strzały, które za każdym razem robiły mnie równie mocno. tym razem jakby efekt malał z każdą kolejną próbą.

sam nie wiem, co o tym myśleć...

Edited by lllllllllllllll

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Modyfikowany922 Tola raczej nie wchodzi w grę u mnie, bo nie robię ciągów, a na jedno posiedzenie wystarcza mi gram odczynnika 😄 w międzyczasie robię też przerwy, uzupełniam niezbędne dla organizmu pierwiastki i mikroelementy i w zasadzie nie używam chlorów. Pablo mi jednak podszedł, za moc i choćby za brak zwały na drugi dzień.

u siebie raczej doszukiwał bym się przyczyn natury technicznej: przemęczenie, stres, ostatnio dużo pracy i mniej snu. 

jednak ciekaw jestem opinii innych userów, co do jakości ostatniej partii, bo zdarzało się już niejednokrotnie, że zajebisty sort miał jeden czy dwa "gorsze" rzuty. ale to tylko moje dywagacje...

póki co, nadal @Escobar.store jest moim numerem jeden 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testowałem w weekend ze znajomymi i jak dla mnie (i dla nich też) to ta trojka jest zajebista. W każdy razie dużo lepsza niż kiedyś miał Devil a tamta od niego nie była wcale zła.

Drogi podania to mixy czyli oral + sniff na wejściu. Inni same sniffy albo same per oral. Taki mix drogi podania jest zajebisty krótko mówiąc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...