Jump to content

3cmc Pablo

Gowinek
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj testował jeden znajomy laborant i mówił, że sort jest prawilny, działanie jak na trójkę przystało, lekka przewaga speeda nad eufo. Dawkowanie standardowe, nie trzeba wrzucać końskich dawek, jest ciśnienie na dorzutkę - co jest w sumie normalne przy cmc 😉  Więcej info zamieszczę po dokładniejszych testach.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo dobra trójeczka ze stanowczo euforycznym profilem dzialania.

Dawki sniffem tak do 200mg. P.O. tak od 250mg.

Sniff nie wali po nosie, dzialanie na początku speedowe, potem rozpływanie, ale nie rozleniwienie. Libido na plus, chociaz nie jakos tragicznie. Przy większych dawkach mocna pluszowosc. Dobrze by po tym bylo isc do jakiegoś klubu (niestety wszystko zamkniete). Dziala gdzies godzinę.

P.O. daje dużo wieksza euforie oraz w moim przypadku bardziej podbija libido. Daje wieksza pluszowosc i mniej speeda. Zauważalna jest tez zmiana otaczającego nas świata. Wszystko staje się bardziej rozmazane i bajkowe. Dzialanie o jakieś 30min sie wydłuża względem sniffa.

W trakcie badan nie spotkałem się z niczym co by mi przeszkadzało, tak samo jak nie odczułem tego po badaniach. Dorzutki robily tak samo, ale wiadomo, jest granica dzialania serotoniny.

Bardzo polecam trójeczke każdemu, kto szuka euforycznych doznan i nie chce przy tym zasypiac. Dla mnie material jest ideolo.

20201230-135856.jpg

Edited by Król Dopalaczy

odczynnik:  3CMC Pablo
wendor:  @Escobar.store
ilosc:  1 gram
aplikacja:  sniff, i.v.

bez wstępnych prób (bo mam niejako do wendora zaufanie) zacząłem testy. najpierw 200mg do nosa. już po kilku minutach zaczął ogarniać mnie przyjemny stan. rosnąca euforia i delikatne pobudzenie (jak dla mnie idealnie wyważone) wprowadziły mnie w świetny nastrój i samopoczucie. z jednej strony chęć pozostania na sofie i delektowania się fazą, a z drugiej motywacja do działania. jako iż jestem typem raczej aktywnym fizycznie, po krótkiej chwili wstałem, zastanawiając się co dalej. początkowo łapały mnie jakieś zajawki typu sprzątanie, ale ubrałem się, pobrałem psa i udałem na spacer do lasu. choć muzyka brzmiała zajebiście, to po chwili zdjąłem słuchawki, by w ciemności napawać się ciszą lasu. rewelacyjny kontrast dla miejskiego zgiełku, klubów, imprez, etc. po ok. godzinie wróciłem do domu i wciągnąłem kolejne 200mg. miałem wrażenie, że poczułem je jeszcze lepiej niż pierwszego strzała. jako że wciąż mnie nosiło, zabrałem się za kilka zaległych spraw, które teraz wydawały mi się nie tylko proste i łatwe, ale też przyjemne w wykonywaniu. po ok trzech godzinach postanowiłem coś zjeść [bo z doświadczenia wiem, że nic tak nie utrzymuje fazy i jej aktywności na przyzwoitym poziomie, jak spożycie posiłku, najlepiej ciepłego i łatwego w konsumpcji. byłem gotowy na kolejne 200, które również mocno mnie zakręciło, jednak po ok godzinie zabawy, zacząłem być lekko znużony. ale spaliłem bongo i faza wróciła na właściwe tory. po odczekaniu na końcówkę, wypiłem pięćdziesiątkę burbona i odmierzywszy ok. 150 mg zajebałem je i.v. wejście zwaliło mnie z nóg i najlepsze loty przeżywałem leżąc na dywanie i rozkoszując się pięknym nieogarem wzbogaconym potężną euforią i stanem, który nazywam "stanem plazmy". normalnie się rozpływałem. gdy faza dobiegała końca [bo i.v. niestety działa mega ostro, ale za to bardzo krótko], zebrałem się, przygotowałem kolejnego strzała [niczym Vincent Vega w Pulp Fiction 💪] i tradycyjnie poszedłem się kąpać. w wannie zajebałem powtórkę z kosmicznego lotu, chwilami znów osiągając stany bliskie nirwany, zwłaszcza przy zabawach z prysznicem. po wyjściu zamierzałem kończyć imprezę. spaliwszy jeszcze jedno bonjo i wypiwszy kolejną szklaneczkę whisky, uwaliłem się w łóżku, puściłem w tle cichy minimal i czekałem na odżywczy sen. słowem: znów spędziłem zajebiste popołudnie i wieczór. tym razem bawiłem sam, mając różne opcje i możliwości. bo np. część melanży organizowanych z którąś z koleżanek, po trójkach szybko kończy się w łóżku.  ale mimo samotnego lotu i tak było kozacko 😛

podsumowując:

+ subtelne ale intensywne działanie
 + jakość z najgórniejszej półki [chciałoby się powiedzieć: MMC z definicji 😉]
 + libido rozszerzone do granic wyobraźni
 + relatywnie długi czas działania
 + nie upadla, nie powoduje ciężkiej zwały typowej dla chlorów
 + można spokojnie zjeść posiłek, uzupełnić płyny
 + brak problemów ze snem
 + dobrze i szybko rozpuszcza się w wodzie [co oznacza wysoką czystość sortu]
 + nazwa godna króla narkotyków - Pabla Emilia Escobara Gavirię 😄

ogólna ocena: 10/10 

ergo: tak moim zdaniem powinno działać flagowe cmc. uważam, że to jeden z najlepszych sortów [wśród MMC] na rynku, o ile nie najlepszy. nie przepadałem nigdy za chlorami [zbyt dewastują organizm], ale po tym sorcie naprawdę byłem pod wrażeniem. i zapewne jeszcze nieraz wpadnę do tego sklepu na zakupy. dlatego szczerze polecam ten sort [jak i wendora] nie tylko fanom trójek, koneserom mmc, ale także tym niezdecydowanym. 

dziękuję Ci @Escobar.store !!!

Edited by lllllllllllllll

• 3 weeks later...
W dniu 2.02.2021 o 22:47, Blackarat napisał:

Dobrze jest to wyważone.

uważam podobnie. z tym, że kiedy coś robię, jestem ożywiony, a czynność sprawia mi przyjemność. kiedy zaś położę się - mogę tak leżeć i patrzeć w żyrandol, a i tak jest zajebiście

to - jak dla mnie - jedna z najlepszych trójeczek. mimo iż nie przepadam za chlorami, ta wyjątkowo mi podbiegła...  🤘