Jump to content

3-CMC

nerka55
 Share

Recommended Posts

Panowie jak teraz to 3CMC warto? Znudziło mi się troche mmc i zastanawiam się nad powrotem do CMC. Tylko pytanie czy warto ? Słyszałem że zajebisty towarek wjechał "przezroczyste kamienie" i stąd ta ciekawość.

cześc, nie scmieniam, otrzymałem proch zamiast kryształów. pisałem od razu o tym fakcie na telegramie, odpowiedzi dostałem po kilku dniach, zdawkowe. to samo na maila. znajomy laborant potwierdził, że nie jest to na pewno 3cmc. znieczula dziąsła... moja tolerka to 2.5 roku, więc nie ma żadnej ściemy. zaoferowałem vendorowi że odeślę oddczynik, niestety moja propozycja nie spotkała się z aprobatą. nie twierdzę. ze zawinił vendor, mógł po prostu pracownik. zakupy wykonywałem w wieku miejscach, demoon, predator, pasjonat, atomchemicals itp kilka lat temu, to pierwsza taka sytuacja, zawsze musi być ten pierwszy raz, szkoda, że 700zl na śmietnik, no ale trudno, kolejny order pójdzie gdzie indziej. j 

Nie miałem podobnego problemu o orła więc ciężko mi uwierzyć. Dodatkowo biorąc pod uwagę ilość postów i staż na forum ciekawi mnie czy to nie fake?

Zamawiałem już z 5x 3cmc i nigdy nie dostałem miału.

czy jakbym miał ochotę zrobić scam itp, zamawiałbym mała ilość i płacił jak za zboże? mogłem równie zamówić pewnie z 20 sztuk i zapłacić podobna cenę, w końcu cena hurtowa jest podobna do tej jaka zapłaciłem... czytałem same bardzo dobre opinie, zajebista jakość, najlepsze odczynniki, nie potrzebowałem więcej jak zamówiłem... i tyle. no trudno. niech to będzie ostrzenie dla vendora, że coś może gdzieś nie grać. ja przyjmuje stratę na klatę. 

Edited by kozioekmatoek00

na forum jestem od 2016, więc nie jest to jakieś świeże fake konto. główny powód to brak eufo, znieczulające działanie, fakt, że przyszło w prochu, wszyscy jak jeden otrzymują w kryształach następnego dnia też jakiś ciemny nalot na języku, mocno popalone gardło (chociaż to się zdarzało przy normalnych sortach, tyle że słabiej) jak wcześniej pisałem, kończę wywod, przyjmuje stratę, trudno. 

Sprawa chyba do wyjaśnienia między nim a V więc niema co pierdolić.

3CMC pobieram od jakiegoś czasu w osdkoczni od nepa, gdy speed nie jest najważniejszy XD i jestem zadawolony bo jak poleciałem za grubo z cmc to tolerka dała o sobie znać. Ale jeśli chcesz poszaleć co jakiś czas z CMC to jest zajebiste i do chemsex i to eufo które daje jest nieziemskie :)