Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


KREDYT DO 5000ZL

4-HO-MET pills 20mg (metocin, 4-Hydroxy-N-methyl-N-ethyltryptamine)

Recommended Posts

W tym temacie proszę o zamieszczanie opinii/ recenzji o 4-ho-met pills 20mg ze sklepu Predator/ In this topic, we write opinions and reviews about 4-HO-MET 20 mg PELLETS from Predator shop:

Substancja: 4-HO-MET
IUPAC: 4-Hydroxy-N-methyl-N-ethyltryptamine
Numer CAS: 77872-41-4

 

Co: 4-ho-met/metocyna/prorok jak to się parę lat temu mówiło

IUPAC: 4-Hydroxy-N-methyl-N-ethyltryptamine
Cas: 77872-41-4

Wzor sumaryczny: C13H18N2O

Ile: przyjęta jedna tabsa. Miały być dwie i pewnie wtedy bardziej byłbym w stanie wystawić ocenę. Dla wprawionego psychonauty jedna to jednak za malo

ROA: oral - nie wiem jakie wypełniacze tam siedza wiec wolałem połknąć niż mieć nieprzyjemne uboki

Czas dzialania: 3-4 godziny. 4 to bardziej od przyjęcia wraz z wczytywaniem się substancji

Wyglad: fioletowa mala pilla. Zresztą jest zdjęcie na stronie predatora. Ja zdjęcia nie posiadam gdyż nie fotografuje wyglądu substancji

S&S - noc, dom, spokoj, cisza z parnerka przy boku

Opis:

Na wstępie chce zaznaczyć że zjadłem w życiu juz naprawdę dużo psychodelików i moja opinia nie będzie w pełni rzetelna dla nowych trippowiczow:

T + 30min - nic nie czuć. Lekki bodyload może co najwyżej. Kolory wydają się lekko wyostrzone ale to jedynie gdy o tym pomyślę, skupię się na nich, nie ma zalewu fraktali. OEV-y ledwo dostrzegalne, CEV-y praktycznie nie występują. Pomiędzy tym a drugim punktem na chwilę zachcialo mi się spać.

T + 45min - lekkie rewolucje żołądkowe. Jeśli chodzi o silniejsze wrażenia z tripa to ich brak- zarówno mentalnie jak i wizualnie, jedynie kolory lekko podbite. Partnerce jest gorąco i duszno wiec również czuje jedynie bodyload. Po chwili zaczyna robić się trochę mroczniej (co jest akurat charakterystyczne dla ho-met'a i kilku innych psychodelikow)

T + 1h - zaczyna coś wchodzić ale bardzo subtelnie. Patrząc na teledysk wyostrzone kolory, telefon tez lekko się wygina. Firanka w oknie faluje. Nie jest to efekt oszalamiajacy ale coś trochę czuć choc w porównaniu do innych to dawka w tej pilli dla mnie okazuje się być raczej zbyt mala. CEV'y w postaci migotania zaczynają się objawiać ale tak samo jak powyżej- bardzo subtelnie.

30min - nic nie czuć. Lekki bodyload może co najwyżej. Kolory wydają się lekko wyostrzone ale to jedynie gdy o tym pomyślę, skupię się na nich, nie ma zalewu fraktali. OEV-y ledwo dostrzegalne, CEV-y praktycznie nie występują. Pomiędzy tym a drugim punktem na chwilę zachcialo mi się spać.

T + 45min - lekkie rewolucje żołądkowe. Jeśli chodzi o silniejsze wrażenia z tripa to ich brak- zarówno mentalnie jak i wizualnie, jedynie kolory lekko podbite. Partnerce jest gorąco i duszno wiec również czuje jedynie bodyload. Po chwili zaczyna robić się trochę mroczniej (co jest akurat charakterystyczne dla ho-met'a i kilku innych psychodelikow)

T + 1h - zaczyna coś wchodzić ale bardzo subtelnie. Patrząc na teledysk wyostrzone kolory, telefon tez lekko się wygina. Firanka w oknie faluje. Nie jest to efekt oszalamiajacy ale coś trochę czuć choc w porównaniu do innych to dawka w tej pilli dla mnie okazuje się być raczej zbyt mala. CEV'y w postaci migotania zaczynają się objawiać ale tak samo jak powyżej- bardzo subtelnie.

T + 1.5h - Musiałem wyjsc z psem... spacer nie nalezal do przyjemnych - to znaczy nie czułem nic specjalnego poza lekkim wyostrzeniem kolorów a spacery nocą po srogiej dawce psychodelików nalezaly do jednych z moich ulubionych czynnosci pod wpływem tych substancji. Coraz bardziej przekonuje się ze dla mnie te 20mg to dawka ktora nie powala i spokojnie mógłbym jeszcze ze dwie dorzucić (gdybym mial a nie chciałem juz załączać innego sajko)

T+2h - Aktualnie powinienem być na peaku i w środku psychodelicznych wymiarów, jednak nie liczę juz na to ze cokolwiek się zmieni w tym aspekcie. Za dużo czasu minęło od przyjęcia żeby miało mi jeszcze mocniej wjechać. Kolory są dalej trochę poprawione ale nie ma efektu wow, tak samo dźwięk- miło slucha się muzyki ale to jak dla mnie nieporównywalnie gorsze niż po kilku sztukach 1p

T + 3h - siedzimy z parnerka w kuchni rozmawiajac o sprawach życiowych oraz doczesnym życiu. Peak wjechał trochę na mentalne odczucia, inaczej pewnie tej rozmowy by nie było... jednak ani ja ani partnerka nie jesteśmy w stanie porównać tego do 1p... zresztą ciezko porównać tryptaminy które są zupełnie inne mentalnie i kolorowo.

T + 4h - zaczyna puszczać. Nie było efektu fajerwerków tak jak juz po godzinie bylem przekonany ale nie byl to tez w pełni stracony czas. Myślę że dużo by nas ominęło gdyby nie ta rozmowa - od serca, z uczuciem i tak wielka gama emocji ze nie jestem w stanie ich wszystkich opisać. Ho-met otworzył nam umysły pomimo braku otwarcia efektów wzrokowych.

W tym miejscu w zasadzie mogę skończyć opis tripa. Dalej juz nic się nie działo i byłoby to laniem wody, pamiętając ze musze wstać dzis do pracy po około 5h od przyjęcia substancji (tak żeby jej nie gasić w pełni) zarzuciłem kwetiapine i Clony.
 

Zalety:

- Ho-met jako sam w sobie ma bardzo dużo zalet. Ciężko wymienić mi je wszystkie w oparciu o tego tripa gdyż dawka dla mnie była niewystarczająca.

- Poprawa kolorów otaczających nasz świat

- Mentalność na poziomie miłości do wszystkiego i poczucia szczęścia co dalo nam tez porozmawiać w inny sposób

- Poprawa odbioru muzyki. Zmiana go - Shpongle brzmiały jeszcze bardziej tajemniczo i nienaturalnie. W zasadzie każdy rodzaj muzyki byl odbierany inaczej, z większą głębia

- latwa i szybka aplikacja

- bardzo przyjemny afterglow. Do tej chwili po przespaniu 6h kolory dalej są wyostrzone a słońce które akurat swieci daje kolejne powody do rozmyślań na punkcie egzystencjonalnym, można powiedzieć że to taki antydepresant w tablecie ktora łyka się raz na jakiś czas a nie jak te wszystkie zjebane SSRI miesiącami codziennie.

Wady:

- Za mala dawka w pillsie. Chociaż dla początkujących na pierwszą podroz pewnie będzie ok - nie zrazi ich do kolejnych a pokaze co psychodeliki mają do zaoferowania. Jak dla mnie była ona za mala

- Dość mocny bodyload. Odnoszę wrażenie że bodyload ho-met'a jest znacznie silniejszy niż ho-mipt'a. Może to być personalne ale ilekroć mam w niedługim odstępie czasowym obie te substancje odnoszę wrażenie że ho-mipt ma lżejszy bodyload za to ho-met daje znacznie większy afterglow. ( Biegunka, duszności, gorączka - partnerka przez chwilę poczuła się jakby miała COVID xD )

- Brak możliwości odmierzenia sobie dawki co do miligrama, z tego właśnie powodu zdecydowanie wolę proch (ale to akurat nie do końca wada a po prostu taki urok pilli)

- Krotko trzyma co dla mnie jest wada i mogłoby być tak z 2-3h dłużej

- jak zwykle po serotoninergikach czy stimsach wystepujacy u mnie "jadlowstret" oraz "wodowstret". Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane ze agonizm powyższych odrzuca od wody i żarcia a anonizm receptorów GABA (jako chyba jedyny) do żarcia przyciąga... no jeszcze CB1 oraz CB2.

Podsumowanie:

Jak juz kilka razy wspominałem dawka jednej pilli była dla mnie za mala. Po dziesiątkach podróży psychodelicznych ta magia w małych ilościach juz trochę znika...

Dla całkowicie początkujących myślę że dawka byłaby odpowiednia - a inni zawsze mogą wrzucić dwie lub trzy wiec to nie jest jako taka wada...Aczkolwiek uważam że dla tych którzy podróżowali/ podróżują dużo znacznie lepiej nada się proch który samemu można odważyć i dobrać pod siebie.
W pewnym momencie żałowałem ze oddałem partnerce ta druga pille bo pewnie 40mg wystarczyłoby dla dużo większych efektów i pozwoliło poczuc moc proroka... ale wtedy pewnie pokaralby mnie za egoizm  a tak przynajmniej odbyliśmy szczera rozmowę

Ocena subiektywna przy przyjętej dawce - 6/10

Ocena sortu i tego czy to faktycznie ho-met a nie inna tryptamina - 9+/10

I oczywiście rozumiem ze te pille są robione tak żeby nie przerosły laika

Dzięki za przeczytanie. Udanych tripow po wielu różnych wymiarach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...