Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
suchyone

Medikinet (MPH) - sporządzenie roztworu w (glikolu?) w formie "psikacza" do nosa

Recommended Posts

Witam wszystkich, tych bardziej doświadczonych ode mnie jeszcze milej 🙂

A więc mam pomysł, ale nie do końca wiem jak go zrealizować...

Powiedzmy, że po 2 latach doświadczeń z czystą amph, po 4 miesięcznym detoxie oczywiście niestety wróciłem do tematu, ale przerzuciłem się, póki mam jeszcze mały dostęp, na Medikinet CR 40 mg - (Metylofenidat)

Używam go w celach rekreacyjnych, 20-30mg skruszonego CR jako sniff, jak i też już niestety w dawce ~60mg oralnie w celach "ogarnięcia", skupienia się, zwiększenia produktywności, motywacji, załatwiania trudnych spraw itp.

Chciałbym do użytku w nagłych sytuacjach, stworzyć (neurofluid?) na bazie wydaje mi się, że najlepszej ? Czyli glikolu propylenowego by ograniczyć sniffowanie / niszczenie sobie śluzówki, lepszej wchłanialności dzięki lepkości glikolu ? Oraz ewentualnej okazji spożycia go do nosowo właśnie w sytuacjach "na już" czyli w śród ludzi, na mieście itp, wiadomo ocb.

Do tej pory próbowałem rozpuścić proch w wrzątku - np kaps 40 mg CR w 2 ml wody i z uprzednią filtracją przez wacik w strzykawce lub nie, wstrzyknięta do nosa strzykawką z  jakąś tam np 1 ml dawką, lub po zużytym "psikaczu" jakimś do nosa. W rezultacie jakoś to działało gdy mój nos był w miarę przyzwoitym stanie 😉 Próbowałem również robić mieszanki z wodą morską w proporcjach 50/50 czy np dziś z jakimś płynem do regeneracji śluzówki i w rezultacie również mimo tolerki czuć było, że coś to działa.

Lecz jako, że są to moje pierwsze próby z stworzeniem czegoś takiego, zwracam się do Was z prośbą jak to udoskonalić ? W czym rozpuszczać ? Nie wiem czy w glikolu podgrzanym lub nie, uda się ? Czy np zamiast wrzątku (w którym pozostaje syf/wypełniacze), jak w podobnym wcześniej temacie, spirytusie ? Tam był bodajże podany przykład 2ml spirytusu oraz 8ml glikolu. Oraz jaka będzie trwałość tego "związku" i jak go bezpiecznie przechowywać poza jak domyślam się, ciemnym miejscu ?

Serdecznie pozdrawiam oraz zapraszam do dyskusji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...