Jump to content

Ch*mi*a*pl*n*t.n*t

Pigulak7
 Share

Recommended Posts

W dniu 14.10.2021 o 10:44, Dramal napisał:

Oni są pojebani, zamówiłem hexen i benzo na podkład, zapłaciłem, wysłali a dzień później piszą że sorry Hex się skończył i poleciało samo benzo. Zamiast kurwa dać znać żebym wybrał inny produkt! Teraz pewnie mam drugi raz płacić za wysyłkę innego gówna bo same benzo mi na chuj jest teraz 

Wszystko gra, dogadaliśmy się, dobry kontakt. Teraz czeking.

U mnie sprawa zglosozna tydzień temu , pisałem stronę temu co się stało i dalej cisza zero kontaktu z ich strony , co do orangechems paka doszła szybko , wagowo dobrze , co do jakości jest spoko , ale escobar dla mnie i tak top 1 i chyba skusze się zamówić I sprubowac nowego kanna od escobara,  oczywiście polecam orangechems . 

Ludzie... nie piszcie że paki wpadają albo kontakt chujowy bo to gowno prawda... pierdoleni naganiacze

Jak dla mnie paki od 3 tygodni latają non stop i każda dociera w całości po nie więcej niż 3 dniach - nie wiem jak wy zamawiacie... albo nie zamawiacie w ogóle a pierdolicie bo odganiacie (taka gra coś jak gawron kebab) albo mieliście wyjątkowo kurewskiego pecha. Zresztą po 2 tygodniach planeta robi reship CALEGO zamówienia i można wybrać inna drogę transportu niż ta która wpadła 

Ludzie... odrobinę kurwa oleju w glowie a zobaczycie że to teraz jeden z V w koronie

7 godzin temu, Sadness napisał:

Ludzie... nie piszcie że paki wpadają albo kontakt chujowy bo to gowno prawda... pierdoleni naganiacze

Jak dla mnie paki od 3 tygodni latają non stop i każda dociera w całości po nie więcej niż 3 dniach - nie wiem jak wy zamawiacie... albo nie zamawiacie w ogóle a pierdolicie bo odganiacie (taka gra coś jak gawron kebab) albo mieliście wyjątkowo kurewskiego pecha. Zresztą po 2 tygodniach planeta robi reship CALEGO zamówienia i można wybrać inna drogę transportu niż ta która wpadła 

Ludzie... odrobinę kurwa oleju w glowie a zobaczycie że to teraz jeden z V w koronie

Co ty gadasz za głupoty... wpadło mi 1 zamowienie bo wybrałem opcję dpd to napisami mi że reahipu nie robią i trzeba sprawdzać legalność produktów u siebie w kraju i mogłem złożyć kolejne . Minął miesiac wydałem 233 euro i ciągle na tracking jest skanowana paczka codziennie w *******miejscowość*******... 13 miesiąc temu mi ją wysłali i do tej pory nic , poszły kolejne zamówienia które doszły,  i w ostatnim za 1000 zł dostałem 4,7 kanna , napisz mi jak jak to wstawię tutaj zdjęcia bo mam z torbami i waga ... mieli się że mną kontaktować tydzień temu I do tej pory nic w sprawie ostatniego zamówienia,  bo o 1 czyli reshipe nawet nie ma mowy , a tutaj jest ich blad więc już coś muszą ale i tak wyjebane mają.... trzymaj się 

I mogę podać numer tracking zamówienia które wpadło *****firma przewozowa*****

Edited by Kierownik Budowy