Jump to content

Ch*mi*a*pl*n*t.n*t

Pigulak7
 Share

Recommended Posts

Dziwne, trzeba było reklamować! Dla mnie Kapitan zawsze był hojny - a to z górką usypie, a to rabacik doda, niedawno wrzucił mi do paczuchy nadprogramowego sampla spoza listy, całkiem tłustego muszę dodać!😁

Dzisiaj powtórka z rozrywki. Dopiero po 11 wyszedłem z domu, ale nic nie szkodzi! Jeszcze innny, nowy listonosz (z innego rewiru) awizował mi paczuchę! Moje dobra narodowe za ponad 200 ojro!😕

@Precel Cweles

Do krajów Unii reship następuje po 14 dniach! Walcz, o swoje! Jakbyś potrzebował rady czy pomocy to daj znać - postaram się pomóc.🙂

@MamCieNaOku94

Nigdy nie kupowałem w San Escobar, przeraża mnie absolutny brak trackingu (nawet w Galaktyce jest... tyle że trzeba zrobić zakupy za odpowiednią kwotę).

Kusi mnie ich alfa-pihp, jakieś opinie? Rady? 

I najważniejsze! Czy w Lewku dostanę lufkę? Nie mam nastroju na dłuższy spacer, a potrzebna mi żarówka i lufka.😉

Jak masz zdjęcia cyfrowe - np. telefonem to luzik, wklejasz w edytorze do formularza lub załączasz w ten sam sposób co formularz(e?).

Ok, tracking mówi że mogę już odebrać paczuchę, tylko co z tą lufką? 

Edited by Strangercat

Ja tez raz miałem towar niedowazony (o kilkadziesiąt mg) to oddali mi za te KILKADZIESIĄT (Czyli jak nic) dość sporo kasy do wydania na sklepie...

Nie rozumiem tej nagonki bo każdemu wszystko dochodzi a nagle jednemu nie pomimo że ostatnio zamawiam i widzę że latają...

Co do kanna i lufki nie wiem

4 godziny temu, Strangercat napisał:

Dziwne, trzeba było reklamować! Dla mnie Kapitan zawsze był hojny - a to z górką usypie, a to rabacik doda, niedawno wrzucił mi do paczuchy nadprogramowego sampla spoza listy, całkiem tłustego muszę dodać!😁

Dzisiaj powtórka z rozrywki. Dopiero po 11 wyszedłem z domu, ale nic nie szkodzi! Jeszcze innny, nowy listonosz (z innego rewiru) awizował mi paczuchę! Moje dobra narodowe za ponad 200 ojro!😕

@Precel Cweles

Do krajów Unii reship następuje po 14 dniach! Walcz, o swoje! Jakbyś potrzebował rady czy pomocy to daj znać - postaram się pomóc.🙂

@MamCieNaOku94

Nigdy nie kupowałem w San Escobar, przeraża mnie absolutny brak trackingu (nawet w Galaktyce jest... tyle że trzeba zrobić zakupy za odpowiednią kwotę).

Kusi mnie ich alfa-pihp, jakieś opinie? Rady? 

I najważniejsze! Czy w Lewku dostanę lufkę? Nie mam nastroju na dłuższy spacer, a potrzebna mi żarówka i lufka.😉

Jak masz zdjęcia cyfrowe - np. telefonem to luzik, wklejasz w edytorze do formularza lub załączasz w ten sam sposób co formularz(e?).

Ok, tracking mówi że mogę już odebrać paczuchę, tylko co z tą lufką? 

Escobar to najlepszy vendor jakiego spotkałem,  fakt nie ma trackingu , ale paka idzie około 48h wiec mega plus , a trackingu nie ma że względu bezpieczeństwa,  jak narazie zero odzewu z planety i wydaje mi się że pewnie nic nie dostanę,  albo karzą mi złożyć kolejne zamowienie I dostane jakiś śmieszny rabat 5% to już wtedy wgl beka na maxa , albo jeszcze lepiej oleja mnie ...

Zamiast 15g dostałem 4,7g , jest to bardzo słabe zachowanie bo płacisz siano odrazu w btc , płacisz prowizję itp I dostajesz za 1000 zł 4,7g kanna.... tyle co u escobara za 50 zł 

Oni są pojebani, zamówiłem hexen i benzo na podkład, zapłaciłem, wysłali a dzień później piszą że sorry Hex się skończył i poleciało samo benzo. Zamiast kurwa dać znać żebym wybrał inny produkt! Teraz pewnie mam drugi raz płacić za wysyłkę innego gówna bo same benzo mi na chuj jest teraz 

3 hours ago, Dramal said:

Oni są pojebani, zamówiłem hexen i benzo na podkład, zapłaciłem, wysłali a dzień później piszą że sorry Hex się skończył i poleciało samo benzo. Zamiast kurwa dać znać żebym wybrał inny produkt! Teraz pewnie mam drugi raz płacić za wysyłkę innego gówna bo same benzo mi na chuj jest teraz 

Please what kind of benzo was missing?

Because I ordered 600 Clonazolam and only got 500, they replaced the rest with 100 Etizolam ...

I don't want bad surprise