Jump to content

Ch*mi*a*pl*n*t.n*t

Pigulak7
 Share

Recommended Posts

tak jak wyżej napisał @Sadness, wszystko legancko. zapierdala jak w zegarku. gramatura się zgadza, obligatoryjny sampel powyzej pewnej kwoty zamówienia sie zgadza - klienci wiedzą o co chodzi, obsługa git as always zawsze pomogą jak coś.

paczka wyleciała na początku tego tygodnia, dotarła akurat na weekend, wiec nie mogę być niezadowolony. do jakości nie mam zastrzeżeń (póki co do 2 produktów z 4) - całosc opiszę później w jednym zwięzłym poście.

tylko nie brać żadnych kurierów na tę chwilę!

a tak to wszystko jest 👌

Edited by Josh Kustosz
-

Siemanko wszystkim 

Pobrałem ostatnio z Planety żeby spróbować co tam mają jestem po wstępnych testach więc opiszę tu co i jak. 
Mam albo miałem😉 małą tolerke na RC, ostatnio ketony ponad pół roku temu benzo tylko estazolam kiedyś więc dawkowanie małe no i cena też nie powala dobrze ze byl dicount 10%

Wracając do zamówienia,
Pakowanie bardzo dobre, rakieta doszła bardzo szybko w środku wszystko się zgadzało prócz 3...

1. 3-MMC 1g CRYSTAL niestety przyszedl krystaliczy proch... :/
Zapach słabo wyczuwalny, postać proszku i malutkich kryształków, dawka 150mg sniffem dała dobrego kopa euforii i lekko speeda, znieczulenie natychmiastowe w okolicy aplikacji, po chwili rowniez lekki nieogar ale jest ok, chęć gadki i chęć robienia czegokolwiek.
Wchodzi 10-15 min
Peak ok 2-4 godzin, każdy inaczej odczuje.
Zjazd bardzo lajtowy około godzinka max 2
Ja zarzuciłem po jakimś czasie 1.5 eti i było ok. 

Odczynnik wart polecenia ale nie w takiej ilości bo cena niższa im więcej bierzesz, następnym razem na pewno wezmę więcej..
Ogólna ocena 8/10 bo miał być crystal a był miał.

Benzo:
1. Etizolam 0.25g
Roztwór eti/wóda 200ml/200mg
Ciężko to było rozbełtac, zostały grudy i ni jak nie chciały się rozpuścić, cały dzień trzachalem, podgrzewałem i jakoś się udało w końcu.
  Dawkuje to 1ml-4ml i jest jak najbardziej w porządku, lekko rozluźnia, znosi napięcie, niweluje stres również lekko działanie przeciwlękowe. Do spania to chyba z 3-4 ml trzeba by było.
Dziala okolo 3-4 godzinki ale na prawdę na mnie bardzo lajtowo, będę musiał poszukać czegoś trochę mocniejszego.
6.5/10 ogółem bo nie ma się czym zachwycać ale daje rade

2. Norflurazepam 0.25mg
Rowniez roztwór z wódka 200ml/200mg

Lepiej i szybciej się rozpuścił niż eti, działanie baardzo długie rozluźniające i uspokajające, przeciwlękowe. Dawkuje od około 1ml do max 4-5ml i jak wejdzie to jest bardzo git, stresy odchodzą lęki uciekają potem lekka zmulka,
jest się troszkę śpiącym ale da radę to przezwyciężyć i normalnie funkcjonować
Działanie około 7-10 godzin nie mierzyłem ale jakoś tak. Polecam bo naprawdę fajne benzo. Ogólna ocena to 7/10

3. DIclazepam 0.25g

Benzo chyba najmocniejsze z tych 3 probek które pobrałem,
zrobiłem że spirytem 200mg/200ml
I rozpuścił się natychmiast, Lekko czuć już po 0.5ml ale ja leje 1-2ml wtedy naprawę czuć rozluźnienie i spokój, lekka euforia, zamułka też jest ale jak się przesadzi.

Działa na mnie też dosyć długo około 6-8 godzin dobre na zwalę tak jak każde benzo daje pospać i wstać wypoczętym.

Ogólnie 8/10

Wzialem jeszcze sample pillsow benzo i stimow

1. Benzodiazepine pellet sample Pack

50sztuk po 10 kazdej
-Clonazolam 0.5mg
Powiem tak, jest moc odrobinę za dużo i gasna światła hehe

-Etizolam 1mg
Na mnie eti dość słabo działa nie wiem dlaczego dlatego nie boję się brać nawet po 5mg naraz i wtedy dopiero czuje działanie niemniej jednak pillsy na pewno aktywne.

-Bromazolam 2.5mg
Głównie do spania biorę do niczego więcej nie używam.

-Flualprazolam 1mg
Bardzo dobry anaksjolityk i lekko motywuje do dIalania poprawia nastrój, po nim trochę absurdalne myśli mam i dziwne pomysły czasem,  więc uważam żeby nie przesadzić ale dawkowany z umiarem bardzo uzyteczny

-Flunitrazolam 0.25mg
Tego najmniej poznałem raz wziąłem do snu połowę więc za wiele o nim się nie wypowiem.

2. Stimulant sample Pack

Zaawartost to po 0.25g każdego z odczynnikow:
-2-FEA POWDER
-3-FEA POWDER
-2-FMA POWDER
-3-FMA POWDER
-4-FMA ROCK CRYSTAL
-4-CL-PVP GLASS CRYSTAL

CL-PVP Pamiętam że sniff około 50-60mg  dał bardzo dużego speeda i eufo ale na bardzo krótko potem niecałe 100mg i po jakimś czasie wystąpiły już lekkie schizy
Poratowalem się benzo bo nie miałem zamiaru spoglądać za siebie czy jakieś cienie się nie przemykają xp

Za dużo nie mogę powiedzieć bo byłem już na ostrej bombie kiedy testowałem stimy ale bardzo szybko przetrzezwialem biorąc mix 2-FMA i 3-FMA na pewno aktywne wzystkie odczynniki bardzo dobrej jakości niestety troszkę krótko działają no i większość z nich było dane do oceny niezaznajomionym w temacie ale było chwalone nawet bardzo. niestety 0.25 każdej z tych zabawek to za mało żeby się więcej o nich wypowiedzieć.

Gratis do zamówienia

O-PCE 0.1g
Nigdy dyso nie próbowałem prócz acodinu raz ale acodin się chowa przy tym. walnąłem lajna całkiem nieświadomy ze około 30mg mnie zmiecie, nagle przestałem rozpoznawać gdzie jestem, teleporty, dylatacja czasu, bujało mną i wszystkim dookoła ;3 3 godziny minęły i zaczęło sie robić normalnie, myślałem że godzina minęła do tej pory zaciekawiło mnie to działanie na pewno chce spróbować teraz paru dyso bo mają potencjał i ciekawy profil działania. 

Sklep polecam jak najbardziej mają duży wybór i naprawdę są solidna firma strona trochę czasami ma problemy ale wszystko jest git, są promocje - 10% nieraz więcej więc warto korzystać.

(Plus jest taki że totalnej wielodniowej amnezji czy też przypału jeszcze nie uświadczyłem, ani nie zginął mi tydzień jak ostatnio od innego vendora którego nazwy tu nie podam.
Tylko raz obudziłem się a wszystko wszędzie dookoła mnie leżało i nie pamiętam wieczora ale wtedy trochę za grubo poleciałem także jednak i tak radzę zachować ostrożność.)

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

Nie mogłem wstawić zdj do posta to podam linki:

https://zapodaj.net/47420d7c100f6.jpg.html

O-PCE BENZO POWDER 3-MMC

https://zapodaj.net/eac763b25a4d4.jpg.html

Sample stimow

https://zapodaj.net/55839ffb0fcd7.jpg.html

Sample pllsow benzo

P.S. Możecie mi na pm podać jakieś sprawdzone strony z duzym asortymentem i szybką wysyłka 
Będę bardzo wdzięczny bo rzadko mam czas przesiadywać na forum i szukać najlepszych.
Pozdro wariaty. 

• 3 weeks later...

Jak wyjdęw etizolamowego ciągu, to skrobne parę zdań o paru odczynnkach.

Nie ma lepszego vendora na rynku, proszę się od Planety odpiedrolić. Dziękuje i pozdrawiam.

Edit: I w cale nie naganiam. Nie mam z tego żadnych profitów. Skonsumowałem multum odczynników od tego V, co można przeczynać w recencjach na jego stronie pod nickiem "Waldemar" jak i tu na forum.

Yebać hejterów i naganiaczy z innych sklepów. Nie pozdrawiam was samplarze.

Edited by DJ PIANKA

Krótki edit do recki:

Chodzi o Benzo tolerka leci w górę jak Falcon 9 😰 hehe

np. najpierw 1/4 1/5 tab flualpry, albo 0.5-1mg eti. Po około 2 tygodniach wystrzela w kosmos i trzeba lac częściej i więcej potem prawie wcale działania rekreacyjnego samo iwalenie..

Na szczęście jest np. Diclazepam lub norflurazepam, są dluugodzialajace.

Bardzo pomocne na skończenie z krótko działającymi, lepiej wziąć na zapas jedno z długich bo może być tragedia z odstawieniem. 

To tyle uważajcie i bawcie lub leczcie się z głową :E