Skocz do zawartości
mikru

Sklep z wysyłką za pobraniem

Polecane posty

Uwaga! (dodane przez: Greenboy)
Połączyłem pięć tematów w jeden i przypinam, żeby każdy widział, że JEST TU TAKI WĄTEK! :) Twórcy każdego z powielonych tematów otrzymują minusa za nieumiejętność korzystania z wyszukiwarki. ;)

Witam.

Czy zna ktoś może jakiś działajacy internetowy sklep oprócz pyłki.com wysyłający paczuszki za pobraniem?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

No chyba się zastrzelę ;/ 11 minut na forum jesteś a już mi podniosłeś ciśnienie :ok: Rozejrzyj się trochę na forum i poczytaj bo chyba to potrafisz ?

ehhh.... Litości... No ale ok, nakieruje się i Ci troszkę pomogę ;) Jest jeszcze sklepi o skrócie SH.com który ma wysyłkę za pobraniem ^^ Rozszyfruj go a będzie Ci wybaczone i nie dostaniesz minusika:P

Gość flash

A także sklep o początku funny...

Do dzieła Watsonie. Drogą dedukcji rozwiążesz tę zagadkę!

Witam. Czy jest jakiś sklep który oferuje wysyłkę za pobraniem? Bo te wpłaty na konto to mnie juz doprowadzają do szału, chciałem sobie coś zamówić a tu przelew 40zł kosztuje :/

Gość flash

Nie, niestety nie ma takich sklepów, wszystkie biorą kasę za przelewy w granicach 40-60 zł, nie opłaca się. Lepiej iść na pączki.

Witam. Czy jest jakiś sklep który oferuje wysyłkę za pobraniem? Bo te wpłaty na konto to mnie juz doprowadzają do szału, chciałem sobie coś zamówić a tu przelew 40zł kosztuje :/

SpecialHighs.

Niedługo nikt nie będzie wysyłać za pobraniem. Powód ? Paczki pobraniowe swoją małą wagą i duża wartością przyciągają uwagę służb celnych które zostały zaciągnięte do walki z dopalaczami.

Niedługo nikt nie będzie wysyłać za pobraniem. Powód ? Paczki pobraniowe swoją małą wagą i duża wartością przyciągają uwagę służb celnych które zostały zaciągnięte do walki z dopalaczami.

do mnie wszystko ladnie zawsze dochodzi zadnych problemow niemam... dzis 12 dostawca moim zamowieniem :)

Nie, niestety nie ma takich sklepów, wszystkie biorą kasę za przelewy w granicach 40-60 zł, nie opłaca się. Lepiej iść na pączki.

Jak nie ma jak sa? funytabs.com

pyłki, timpla. Szukajcie, a znajdziecie %-)

Podzielam zdanie Kaktusa. Z tym, że można zachować tą formę, pakując np. w większe opakowania, a nie w płaskich lekkich listach. Coś a'la blaszki inpostu :)

Gość flash

Jak nie ma jak sa? funytabs.com

Nie ma sklepów, co wysyłają za pobraniem. Mówię ci.

mam pytanko do użytkowników forum. Czy w któryms ze sklepów internetowych jest możliwośc płatności przy odbiorze przesyłki albo kurierem albo na poczcie?

pozdrawiam wszystkich jaraczy.

Witam nowego forumowicza.

Powielasz temat kliknij.

Wystarczy poszukać na forum, może już istnieje taki temat i nie musisz spamować, a sam znajdziesz potrzebną informacja: wpisz pobranie.

Uwaga! (dodane przez: Greenboy)

Wybacz, garik, ale połączyłem wszystkie tematy o pobraniówkach w jeden i okazało się, że ten z Twojego linku też nie był pierwszy, tak więc link może nie działać. Jest teraz jeden wieeelki temat na ten sam temat :E i myslę, że tak już pozostanie. ...ale i tak plusik za pomoc. :ok:

Gość chudy994

KOKOLAND - do mnie docierają bez problemu

Elektronika tez jest bardzo droga- i zajmuje niewiele miejsca. Zresztą większosć przesyłek nie przekracza z reguły 150 zł.

No i jak na razie, zgłoszone na Forum, problemy z przejęciami przesyłek- pobraniówek nie dotyczyły- same przedpłaty.

Ja wam mówię- jak ktoś ze swojego konta na konto sklepu przelewa - to słuzby mają cię jak na dłoni. Jak już ktoś zamawia za zaliczką, niech wysyła z poczty, lub z banku (okienko) nie z konta na konto.

- Z reszta jak widzę coraz więcej sklepów ma pobraniówkę, jako opcję wysyłki- przypomnę że w listopadzie miały ją tylko jedne pyłki. Teraz co drugi, trzeci sklep.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się