Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Król Dopalaczy

Proszek pobudzający "pink power"

Recommended Posts

@sasanka84 a co mam napisać o produkcie, który działa często dłużej, niż minęło czasu od napisania posta? Spokojnie, nikt Ci nie da w miarę klarownej opinii o tym prochu dzisiaj. Sprzęt jest w fazie testów, a relację o tym co i jak napisze pewnie w godzinach porannych, jak szczurek spędzi z tym upojną noc.

Edited by DontFlyTooHigh

Jak to co? 

Walisz raje i wiesz czy dziala czy nie.... 

Potem mozesz ewentualnie edytować albo dopisać jak z długością dzialania jak zjazd.... 

Kiedys waliło się 50mg czy tam 100mg F i po dosłownie kilku min wiedziało sie co jest 5

10 minut temu, sasanka84 napisał:

Jak to co? 

Walisz raje i wiesz czy dziala czy nie.... 

Potem mozesz ewentualnie edytować albo dopisać jak z długością dzialania jak zjazd.... 

Kiedys waliło się 50mg czy tam 100mg F i po dosłownie kilku min wiedziało sie co jest 5

tak zwlaszcza 50 mg 3 cmc jak zajebiesz uczuleniowke to wiesz co jest piec  xD 

Edited by niewiemczyistnieje

5 minut temu, DontFlyTooHigh napisał:

@sasanka84 Oczywiście, wiesz jakie są uboki, kiedy jest peak, czy jest duża chęć na dorzutki. Wszystko wiesz po kilku min xD No, ale patrząc na to jakie Ty piszesz recki po klonach, to nie dziwię się, że masz takie podejście.

Koniec offtopu z mojej strony. Nie każdy nosem potrafi przewidywać przyszłość i to jak się będzie czuł za parę godzin, weź to pod uwagę 😉

Wiem po kilku minutach jaki mam towar. Z czym mam do czynienia. 

To jest napisane. 

I tez pisze ze mozesz później czy tam jutro dopisać właśnie jak dlugo działa i jakie jest zejscie. Chyba mojego posta nie przeczytałeś... 

Ale dobra. Pisz jak uważasz 

Ja Tylko swoje zdanie wyrazam.

Nie wiedzialam że teraz sorty testuje sie jak pokoje w hotelu po kilku dniach pobytu... 

8 minut temu, niewiemczyistnieje napisał:

tak zwlaszcza 50 mg 3 cmc jak zajebiesz uczuleniowke to wiesz co jest piec  xD 

Temat jest o Fecie i o tym pisze. Pisząc 50 czy 100mg tez pisze o Fecie. 

Wiec po jaki czort wyjeżdżasz tutaj wgl z tematem 3CMC??? 

@Kierownik Budowy zrób research potem mnie jedź. I przedewszystkim mów za siebie, ty nie jadłeś.

Moze sobie gotuke w piwnicy co ty na to? Powiedzialem mów za siebie, nie powiedziałem że jadłem, dawka śmiertelna czystej amfetaminy to jakieś 2g czyli żeby "wyjebało" to byś ponad 50 musial zajebać, bo feta NIE wypierdala. ( w normalnych dawkach)

https://m.psychonautwiki.org/wiki/Amphetamine

Edited by Pyłek

@sasanka84 3 postacie substancji to coś czym nie powinnaś/eś się sugerować. Obecne są chyba 2 sorty, bo @|Pazyfea|DrugTester dostał też jakąś białą wersję. W tym temacie pisałem o "pink power", oraz zdjęcie wstawiłem w pierwszym poście 😉

Edited by DontFlyTooHigh

wykurwista mąka, dostałem jakieś ~0.4 +/-100mg, nie brałem ścierwa od kilku miesięcy i nie zamierzam go brać, w ogóle pierdolić narkotyki na chuj ja tutaj się udzielam

:E

po wrzucie dwóch trzecich odczułem mrowienie na głowie przez trzy minutki, po godzinie reszta i tak samo, wystrzałowy sort hehe, nie zwiesza umysłu do końca, jak się zaczyna zamulać to człowiek się budzi i zaczyna coś robić, zeszło po jakiś 4-5 godzinkach, traktujcie to z przymrużeniem oka, bo wziąłem to po połowie kartona, ale co to pół kartona dla mnie, można skreślić, nie spałem całą ostatnią noc, ale w nocy wjebalem miskę płatek, pestki dyni, uzupełniłem to co trzeba, herbatkę i kawkę wypiłem, czuję się jakbym spał, nie odczuwam żadnych uboków, oczywiście w trakcie fazki jadłowstręt paskudny, ale pić się da wszystko, zatem polecam pić jogurty, coś jeszcze mogę dodać hmmm no nie będę mówił jak fizycznie działa na organizm ten proszek, czy gryzie, jak się kreśli, czy inne chujemuje, to ma kopać w czajnik i działać, jak za tą cenę dla kogoś kto potrzebuje czasem dyfru do nauki, pracy czy przed egzaminami, strzał w dyszkę, podejrzewam, że do maratonów się też nadaje, chociaż nie domyślam się jakby wyglądał zjazd po 5tce, lecz po wspomnianej na początku ilości był mega spoko

nie polecam, jebać twarde narkotyki, peace love & alkohol

Co: pink power

Ile: około 0.5

Wygląd: różowy suchy proszek o specyficznym chemicznym zapachu 

Kto: ostatnie testy jakiś tydzień temu analog 4mmc i 3 cmc wiadomo skąd 

Jak: sniff

Działanie: Na początek poszła 100ka Szczypneło w nos konkretnie ale znoscnie Chumor się poprawił a działanie przyspieszyło Po pół godzinie 150mg i tu już był konkret wyraźny dopaminowy fun przy działaniu To co zwykle robiłem w godzinę teraz max 20 min z dużą przyjemnością działania

Starczyło jeszcze na poczęstowanie pewnego szczura Szczur trochę narzekał na aplikację ocenił produkt "pozytywnie"  Jest bardzo zainteresowany zakupem

Jestem mile zaskoczony mocą i profilem działania tego produktu Jeżeli vendor będzie się trzymał z jakością wróżę mu sporo klientów 

Produkt 3-4 razy mozcniejszy od tego co testowałem pół roku temu 

Dziękuję za możliwość testów

Łatwo wkręcić się w cokolwiek a wtedy nie myśli się o dorzutkach no i wzrost dopaminy był dość równy przez cały okres badań 

Działa dość długo Ja po 6h zaczełem akcje zbijania fazy alkoholem'' to może choć trochę zasnę"