Jump to content

Clonazolam(proch)

Recommended Posts

• Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Dramal Pod stołęm eleganckie miejsce na nocleg takie "w sam raz" ja podobno usnąłem wczoraj z fredem w rękach przy biurku nie pamiętam nic zupełnie co się działo hahahaha dopiero dzisiaj wiem że coś

Nie lepiej Wam po prostu wrzucić pigułe ?:D Może jestem za stary ale zabawa w mieszanie strzykawki i cholera wie co niee nie dla mnie. Piguła to piguła wrzucasz czekasz działa ;) Wiem że tut

Proponował bym żeby powstały dwa osobne tematy na temat clonazolamu, tamten który jest już utworzony powinien nosić nazwę clonazolam(pills) Dla mnie to zasadnicza różnica. 

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Czy ktoś potrafił by mi powiedzieć proporcje do roztworu? I jak się za to zabrać. Chciałem zrobić coś po swojemu i oczywiście spierdoliłem, całe szczęście nie poszło wszystko na raz tylko tester :P

Potrzebuję kogoś kto mi powie jak zrobić fajny roztwór żeby nie bawić się w ważenie każdej daweczki. A w moim przypadku branie "na oko" nie zdaje egzaminu bo kończy się to amnezją i pobudką w przedziwnych miejscach :E

@Diabelekk

To jest bardzo proste już Ci tłumaczę bo tyle się tego orobiłem, że o hooo hooo 🙂

Dam Ci proporcje na 100mg clona jeżeli masz 250mg to x 2.5 a 1g to x 100

Jako roztwór używałem 40% wódki al o whyski.

Na 100mg clonozolamu odmierzałem 100ml alkoholu u wiadomo proszek do alkoholu najlepsza będzie butelka po setce i trzasasz aż się rozpusci nie podgrzewasz.

Taka proporcja 100mg /100ml alkoholu = 1ml to 1mg benzo .

Najlepiej kup sobie w aptece szczykawki insulinowki one mają 1ml .

Jak chcesz by 1ml = 0.5mg tak jak pills to 100mg na 200ml alkoholu .

Dasz radę sobie z tym I zdaj relacje co i jak .

Pozdrawiam.