Jump to content

Clonazolam(proch)

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Dramal Pod stołęm eleganckie miejsce na nocleg takie "w sam raz" ja podobno usnąłem wczoraj z fredem w rękach przy biurku nie pamiętam nic zupełnie co się działo hahahaha dopiero dzisiaj wiem że coś

Nie lepiej Wam po prostu wrzucić pigułe ?:D Może jestem za stary ale zabawa w mieszanie strzykawki i cholera wie co niee nie dla mnie. Piguła to piguła wrzucasz czekasz działa ;) Wiem że tut

Proponował bym żeby powstały dwa osobne tematy na temat clonazolamu, tamten który jest już utworzony powinien nosić nazwę clonazolam(pills) Dla mnie to zasadnicza różnica. 

Pobrałem 100 mg w celu zrobienia roztworu w spirytusie, wszystko było przygotowane, rozpisane i policzone. Zaczęło się jednak próbowanko ("tylko troszkę") i zgasły światła na bardzo długo, prawie gram mocnej krewnej alfy nie przeszkadzał mi w odpoczywaniu pod stołem w kuchni (podobno). Także aktywne. Tylko dla profesjonalistów, dlatego dla mnie tylko w pillsach już.

@Dramal Pod stołęm eleganckie miejsce na nocleg takie "w sam raz" ja podobno usnąłem wczoraj z fredem w rękach przy biurku nie pamiętam nic zupełnie co się działo hahahaha dopiero dzisiaj wiem że coś sie dzieje...

Clony aktywne jak skurwysyn ale trzeba na nie uważać bo odpoczynek po nich skończy się dziwnie :D

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tylko czy coś lajtowego nie spowoduje większych dawek? Tego się boje że tam wrzucałem 1 nic potem szła 2 nic i tak w koło macieju ;(

Zawsze tak jest że człowiek nie poczeka bo już już szybko szybko i potem są takie efekty że się budzisz chuj wie gdzie i chuj wie jak tam trafiłeś ;)

Chyba że ja już mam tak nasrane do garczka że wszystko w siebie wrzucam hurtowo i potem jest jak jest

To następne zamówienie poleci na norflu zobaczymy. Jeszcze mam w szufladzie z 50 clonów które pewnie itak zjem itak szybciej niż ustawa przewiduje ;)

Dzięki @horsii za pomoc zobaczymy jak to będzie z norflu może już nie będzie tak zrywać filmu;)

Chociaż z nawyków cięzko wyjść najgorzej jak wleci jedna i druga :)