Jump to content

3mmc

Patronat Patologi
 Share

Recommended Posts

12 godzin temu, Precel Cweles napisał:

Do 2miesiecy wleci recka typ jest dobry

Jakbyś był tak skory zobaczyć strony wstecz i przeczytać o ile potrafisz , to zobaczysz ,że regularnie dodaję recenzje sortów a to , że jestem na detoxie to inna para kaloszy na dodatek ty nie dodałeś ani jednej recki więc cisza na planie ;) ciekawi mnie czy to mmc bedzie dalej tyrało tak nerki czy coś się pozmieni :D

Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Mam na oku powrót do 3-MMC a od RC'ków jestem czysty przez 9 miesięcy, nie licząc kilkunastu solowych alko-melanży o średnim natężeniu i wdrożeniu od kilku miesięcy nieregularnego stosowania aptecznych benzodiazepin, co pewnie spowolniło spadek tolerancji na ketony, która jak się domyślam nigdy nie znajdzie się na bazowym poziomie sprzed wielu lat.

Wprowadzę aktualizację w swoim czasie chociaż dostałem odpowiedzi, że bez odpowiedniego podejścia do regeneracji mogę nie doświadczyć działania CMC'ków nawet po kilku latach, pomimo samej abstynencji. Nie słyszałem jednak o czymś takim jak permanentna tolerancja farmakologiczna więc jestem raczej dobrej myśli.

Jeśli dawałeś czadu przez długi czas pomimo braku neuroprzekaźników na pokładzie to wiem, że nie robiąc nic, tolerancja ta obniża się bardzo powoli. W innym przypadku myślę, że trzy miesiące przerwy powinno dać jakiś sensowny rezultat.

Motyw jest tego typu, iż miałem przerwę lekko miecha z hakiem o ulicznego CMC, gdzie różnie było z działaniem i wyglądem. Wcześniej średnio raz w miesiącu było jedzone 2g. Po wspomnianym miechu przerwy wjechało 3-MMC od esco, i eufo praktycznie zerowe, pobudzony lekko po 2x200 sniff. Następnego dnia 300mg bomba i na wejściu 200 sniff. Eufo brak, lekkie pobudzenie i skaczący obraz. Przez 2 dni zjadłem ze 4g, gdzie później tylko bombki szły, dwie ostatnie po 300mg w odstępie 6h wniosły tylko palpitacje serca i skaczący obraz… Chyba czas na jakieś suplementy i dłuższy detox po tym gownianym CMC… Wszelkie wskazówki mile widziane, sorry za śmietnik w temacie. 

Sniffem wedlug mnie to szkoda walić 3mmc bo właśnie mało czuć eufo. To samo z 3cmc.

Lepiej bombka i sniffek na wejściu. No musisz mordeczko zrobić przerwę i odbudowac serotoninę skoro bylo pobudzenie a brak eufo. Też tak miałem gdy przesadzałem z 3cmc czy 4cmc i potem waliłem 3mmc. Kup sobie jakieś 5htp na odbudowe sero i zrób sobie przerwę od wszystkich używek. Szczegolnie od cmcków 😉