Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

4CMC 

Rozpuszczalność 8/10

Euforia 7,5/10 

Speed 7/10

Libido 8/10 

Wydajność 7,5/10 

Z 4 CMC sytuacja ma się bardzo podobnie co z 3cmc king z tym że ,chęć na cygara jeszcze większa , libido po przesadzeniu z dawką ma odwrotny efekt do porządanego , za to nie ma duszności jedynie zwiększone ciśnienie i czasami zatkane ucho , wysoka chęć na dorzutki , zaraz po aplikacji wystrzał dopaminy clearhead , chęc do wszystkiego i wszystkich rownież gorąco polecam .

Testowałem rozpuszczane w soku, działa fajnie, chociaż brak efektu wow, braliśmy 1g/1l/3 osoby. Poprzednie sorty z ulicy dawały taki efekt już przy 0.8g/1l.

Działą długo od 22 zaczeliśmy do 2 trzyma mocno później zostaje takie podbudzenie. Sam wjazd fajny rozlanie i najlepiej jak by laska tylko fbg ci robiła cała noc to było by najlepiej. 

chęć na gadke jest ale tak że aż ma sie czasem dość gadanai i fajnie zatopić się w kanapie i muzyce. 

Następnego dnia normalnie da się zjeść śniadanie. 2 szczurki dawały znać że coś siedzi na  wątrobie i lekko czuć serce. Bez jakiegoś zjazdu mentalnego. Ogólnie polecam, chociaż na pewno ststuje jeszcze inne produkty. 

Rozpuszczalność 9/10

Euforia 8/10 

Speed 4/10

Libido 7/10 

Wydajność 7/10 

Sampoczucie 8/10

Całokształt 7/10 

Klefik testowany dzisiaj rano podczas rysowania tabelek w Excellu 😋 

Drugtesty wyszły prawidłowo, robione parę dni temu. 

Dziś przyjęte: ok. 7:00 oral 200mg + sniff 100mg podczas ładowania się peaku w brzuszku, co dało mi naprawdę kosmiczne doznania 😏 Ok. 40min trwał dość mocny nieogar, po czym stopniowo schodziło i mogłam wrócić do pracy 🙂 Całość zamknęła się w ok. 3h. Zaletą było to, że bardzo delikatnie schodziło, a nie jak np. w przypadku samego sniffowania większości sortów 3cmc, że przychodzi moment i JEB! Już nic nie czuć i trzeba pilnie dowalić.

To była bardzo przyjemna przerwa "na lunch" 😉

Jakoś 1,5tyg temu testowałam 3mmc od tego sprzedawcy, więc liczyłam się z tym, że w pełni się nie zregenerowałam, ale jednak mocno się zdziwiłam. Konkretne klatkowanie obrazu, źrenice jak Spongebob i dłonie mokre w sekundę. Uśmiech od ucha do ucha, a byłam sama, więc pewnie wyglądałam jak pojeb 😄

Po ok. 3-4h poprawiłam 200mg sniffem i miałam wrażenie, że było jeszcze mocniej. 

Spływ okropny (miałam odruch, co zdarza mi się rzadko). Po 2 aplikacji charakterystyczny ucisk w okolicach zatok. Zostawiłam sobie na dzisiaj jeszcze 0,5g na zwieńczenie zabawy i jestem pewna, że po tej ilości klamka już będzie całkowicie zapchana. To jest jedyny minus. Zalecam głównie oral, nawet zagorzałym zwolennikom odkurzania.

Na mój nos, proporcje eufo/speed to 70/30. Mocna euforia, zalewała nieziemsko 🙂

Odczynnik wysokiej jakości. Daję 8/10 z uwagi na nieprzyjemności podczas aplikacji 😁 Wiem, że to chlor, ale nie wszystkie aż tak mnie szczypały i zatykały kinol po 2 szczurkach.

Polecam!

PS. Mam jeszcze 3cmc (ale na inną okazję), z tym, że nie opiszę go tutaj, bo vendor nie opisał mi, który to sort. Postaram się wstawić jedynie wyniki drugtestów.

20:01- Edit: ok. 2h temu opróżniłam samarkę do końca. Czuję się już delikatnie miękka. Zjadłam jajecznicę i po niej jestem jeszcze bardziej jak z waty 😂 Kilka ziewów już zaliczyłam. 

Poszło dziś niewiele ponad 1g tego klefa i po takiej ilości mogę powiedzieć, że bardzo dobrze się czuję, a teraz zachciało mi się już tak konkretnie spać i spadam do łóżka💤💀

Edited by Nancy