Jump to content

Recommended Posts

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Raczej tak nie ważyłam

Nazwa substancji : 3cmc king Skąd : escobar ilość : 0.5 ilość zapodana : uczuleniówka 50mg, następnie rajki 150mg Foto: Opis badan : Zapodane 150mg, po kilku minuta

Nazwa substancji: 3 cmc king Od kogo:  Escobar ile zapodane: 150 mg sniff Opis:  Dawno nie jadłem tak dobrego 3 cmc 60/40 Stim/eufo, każda dorzutka działa, nie zwiększałem dawki do końc

Testowane przez szczury i przeze mnie 🙂

Wrzucone 250mg oral +100mg sniff. Zaczyna się.  Powoli rosnące wewnętrzne ciepło które rozchodzi się po całym ciele od stóp do głowy 😁😁 Euforia wchodzi ' falami ' nie nachalnie. Z każdą sekundą się nasila. Następuje błogostan, słuchając muzy miałem wrażenie że  leżę na wodnym łóżku albo na wydmach na jakiejś rajskiej wyspie, a to tylko fotel hahaha  🙂 Speed jest tutaj wprost idealnie wyważony, nie wjeżdża na banie ,że musisz zapierdalac dookoła bloku i kosić trawnik, bo masz takie cisnienie... Nie... nie przy tym sorcie. Po prostu dobra trójka. Zamawiam kolejną pakę.

• 4 weeks later...

@Modyfikowany922 godne polecenia xD @krzyszjarz fajnie, że piszesz cokolwiek, bo wiekszosc kupujących w ogole niczego nie pisze. Miło by było po prostu na przyszłość jakbys opisał krótko profil działania i odczucia (szczególnie jak substancja ma mieszany profil dzialania). Pomoże to innym użytkownikom w wyborze idealnego dla nich odczynnika, a Ciebie to za wiele trudu kosztować nie będzie. Tak czy siak jak już pisałem dobrze, że cokolwiek napisałeś ;)

Co do działania, ogólnie stimy mnie zamulają (po kokainie ciężko ruszyć się z łóżka), także weźcie na to poprawkę.

Tak i ten sort za bardzo mnie nie rusza z miejsca, aczkolwiek jestem w stanie normalnie funkcjonować, nastrój pozytywny, nie ma mega ciśnienia na dorzutki i po 1,5-2h idzie zasnąć.

W dniu 21.04.2021 o 14:41, Blackarat napisał:

Sort jest sztos. Testowane w kilka osób w weekend i każdy był zadowolony.

Żadnych psychoz, strucia, kardio czy jakichś nieprzyjemności w trakcie testów i po testach. 

w pełni zgodzę się z Tobą.

do tego dodam, że sort odpala kozackie libido, a muzyka brzmi bardziej soczyście. po nim można zachować "człowieczeństwo" na fazie i wyglądać jak człowiek, choć nie wiem jak jest po końskich dawkach. (dziś zdarzyło mi się nawet zajebać na zjeździe rodzinnym i nikt się nie obciął). do tego po pewnym czasie można normalnie zjeść posiłek. na duży plus też brak ciężkiej zwały i problemów ze snem. w moim przypadku wystarczy 50ka alko i buch Mary Jane żebym usnął jak koala.

ogólnie nie jestem fanem chlorów, ale cmc od @Escobar.store wyjątkowo mi podchodzi. z dwojga odmian wolę Pablo, ale obecny King też mnie zajebiście robi. także w mniejszych porcjach. waliłem od 150 do 250 na strzał.

mocno polecam ten sort.

Ocena 9,5 na 10

Edited by lllllllllllllll