Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Raczej tak nie ważyłam

Nazwa substancji : 3cmc king Skąd : escobar ilość : 0.5 ilość zapodana : uczuleniówka 50mg, następnie rajki 150mg Foto: Opis badan : Zapodane 150mg, po kilku minuta

Nazwa substancji: 3 cmc king Od kogo:  Escobar ile zapodane: 150 mg sniff Opis:  Dawno nie jadłem tak dobrego 3 cmc 60/40 Stim/eufo, każda dorzutka działa, nie zwiększałem dawki do końc

Otrzymano  0,5G
Ostatni raz nosy miesiąc temu.

Pierwsza wrzuta 150mg180mg, nie powiem, bo działanie typowo cmcekowe. Dobra trojka, nie ma co. Na pewno już próbowaliście takiego sortu, bo już nie raz sklepy go miały, jest na prawdę solidny.

Czas działania to gdzies 30-40minut. 

Druga wrzuta to już z reszty towaru, podzielone na dwa sniffy, rozjebalo mnie konkretnie co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu by wrócić po więcej. 
Po 40minutach czar prysł. 
Co mnie irytowało najbardziej? 
Ze kurwa zjadłem 0,5g a nie spałem prawie cało noc, choć ostatnia wrzute uczyniłem około 21:00  dawno tak nie miałem. Dziwne. Może to tylko reakcja osobnicza.

Ogolna ocena
8/10 

Jak już mówiłem, na pewno wrócę po więcej. 

Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za możliwość testów.

•  

Ode mnie parę słów.

Testy przeprowadzone rano po pracy. 

Trojeczka oczywiście speedujaca, odechciało się spać, jeść libido mocno do góry, myśli w glowie w miarę klarowne jak na chlory, bez czwórkowego bałaganu w głowie. 

Aplikacja również typowa jak na chlory czyli średnio przyjemna ale bez uczucia że coś na w środku wypala. Testowana ilość nie zapchała nosa.

Problemów z zaśnięciem nie miałem ale jak już wspomniałem testowałem rano po pracy (zawsze tak testuje po to by wieczorem bez problemów zasnąć) aaa 2 piwka po testach wjechały.

O dawkach nie piszę bo sypane na oko ale z sampla wyszły 4 linie.

Ostatnio chlory testowane w kwietniu i powiem szczerze, że trójka ani mnie nie zaskoczyła ani nie rozczarowała i również mam wrażenie, ze jest to sort dość dobrze znany.

Dobra klasyczna trojka taka na 7/10

Edited by Szyszka

3cmc

Wygląd przezroczysto mleczny krysztalek

AOhAHrq.jpeg

Ilość sampel 0.5g

Aplikacja sniff

Dawka 150mg

Sniff nawet znośny nie czuć bardzo bólu ani pieczenia po kolejnych kreskach wchodzi już gładko.

Eufo speed moim zdaniem 50/50

Jest chce na rozmowe na porobienie czegos muzyka lepiej wpada w ucho libido w górę

Czas działania okolo 40min

Dorzutki działają. 

Polecam.

Edited by NoMercy
poprawiono

Nazwa substancji : 3cmc king

ilość : 0.5

ilość zapodana : uczuleniówka 50mg, następnie rajki 150mg

Foto:

PSX-20201022-165050.jpg

Opis badan :

Zapodane 150mg, po kilku minutach następuje przyjemny wjazd , poprawa nastroju, od razu odpalony messenger i zaczynanie róznych rozmów 🙂 następują duże chęci do dzialania, libido up. Material dziala jak ksiażkowe 3cmc z eufo i spidem wyważonym po połowie przy czym jest mega clearhead, można spokojnie po tym wyjść do ludzi i nikt się nie szczai że coś jest nie tak 😄 Dorzutki działają ok 50min po czym następuje chęć na poprawę. 

Po ok półtorej godziny po ostatniej kresce normalnie zjadłem kolację i zasnąłem bez żadnego problemu. 

Jest to jedna z lepszych trójek jakie ostatnio testowałem, zdecydowanie polecam 

Dzięki @Escobar.store za możliwość testu produktu, za jakiś czas wpadnę po więcej 

Powyższy opis to tylko mój sen, pamiętaj że przy zażywaniu rc zachowaj maksimum ostrożności 🙂 to że substancja tak zadziała na mnie, to u Cb może być inaczej.  Pamiętaj o próbach uczuleniowych przy nowych sortach

6 godzin temu, Czarnahexx napisał:

3cmc

Wygląd przezroczysto mleczny krysztalek

AOhAHrq.jpeg

Ilość sampel 0.5g

Aplikacja sniff

Dawka 150mg

Sniff nawet znośny nie czuć bardzo bólu ani pieczenia po kolejnych kreskach wchodzi już gładko.

Eufo speed moim zdaniem 50/50

Jest chce na rozmowe na porobienie czegos muzyka lepiej wpada w ucho libido w górę

Czas działania okolo 40min

Dorzutki działają. 

Polecam.

a to nie 3mmc 

Dobra trójka 

Wygląd to lekko beżowe szkiełko 

Sniff wchodzi dobrze szczypie ale znośnie lekka łezka w oku się zakręciła 

Działanie to no... przy dłuższej przerwie od euforykow to przy pierwszym podaniu 150mg zalała mnie euforia Przy dochodzeniu do końca sempla (0.5g) stosunek ten się wyrównał do speed/euforia 50/50

Czas działania to około 50 minut

Godne polecenia 3cmc