Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

MariuszSanitariusz

4mmc analogue

Recommended Posts

ja również ale żeby to samo a nie jakieś inne gowno pizda 4h oralem trwała i ten  wjazd mocny godny analog mefa tylko najdziwniejsze było to że nie zawsze działał ale jak już pierdolnął to konkretnie że w ogóle nie wiadomo było co się dzieje

dla mnie jedyna opcja dobrego analogu 4MMC to kryształ, najlepiej ten co był na początku [który dostałem od Escobara w samplach]. on naprawdę przypominał 4MMC, zwłaszcza gdy zajebało się konkretnego strzała. kiedy kupiłem więcej - okazało się że jest w proszku. jak dla mnie był deczko słabszy i trochę inna bajka w działaniu. ale co kto lubi...

18 godzin temu, drake11 napisał:

ale jak już pierdolnął to konkretnie że w ogóle nie wiadomo było co się dzieje

i tak dokładnie było z tym pierwszym...

Godzinę temu, lllllllllllllll napisał:

dla mnie jedyna opcja dobrego analogu 4MMC to kryształ, najlepiej ten co był na początku [który dostałem od Escobara w samplach]. on naprawdę przypominał 4MMC, zwłaszcza gdy zajebało się konkretnego strzała. kiedy kupiłem więcej - okazało się że jest w proszku. jak dla mnie był deczko słabszy i trochę inna bajka w działaniu. ale co kto lubi...

i tak dokładnie było z tym pierwszym...

no najlepszy był ten wjazd podobny do mefedronu ze nagle jebnie i tak pluszowo nie wiesz co się z tobą dzieję ja ledwo chodzić mogłem no a od mefy różnił się miedzy innymi tym że kanapowiec ale moja była zzarla ze mna po malej bombce i ona miała też speeda także zależy od organizmu  i długość działania bombki 4h kurwa miazga

52 minuty temu, Blackarat napisał:

Ten kryształ był pyszniutki i lepszy niż te cmc-ki wszystkie. Czas dzialania byl dluższy i dorzutki fajnie klepały

tylko że jedyna wada ze raz jebnal mocno konkret a raz wcale xd i to kurwa nie zależało od tolerki

3 godziny temu, drake11 napisał:

no najlepszy był ten wjazd podobny do mefedronu ze nagle jebnie i tak pluszowo nie wiesz co się z tobą dzieję ja ledwo chodzić mogłem

heh, to samo odczucie miałem. widać mieliśmy ten sam sort. to jeden z nielicznych RC które już przy wejściu, a potem oczywiście w działaniu, wykazywał sporo analogii do starego 4MMC czy choćby do 3MMC sprzed 10 lat. ostry nieogar, ciarki w dupie i aksamitny stan. mnie też chyba spidował jeśli dobrze pamiętam, zajebiście mi się po nim działało. dlatego miałem obawy [słuszne zresztą jak się okazało] kiedy zobaczyłem ten pył. 

3 godziny temu, drake11 napisał:

tylko że jedyna wada ze raz jebnal mocno konkret a raz wcale xd i to kurwa nie zależało od tolerki

nie pamiętam czy też tak miałem, ale miałem tylko sampla, więc tylko kilka razy przyjebałem to raczej się nie wypowiem. czekam na prawilny analog i mam nadzieję, że szybko się pojawi...

W dniu 19.02.2021 o 23:32, drake11 napisał:

Serio? Nigdy nie miałem tak że jakaś raja nie zrobiła. Właśnie mnie każda robiła w przeciwieństwie do cmc-ków i dlatego lubiłem ten analog 🙂

W dniu 26.02.2021 o 19:23, Nitmer11 napisał:

No dobra , może ktoś wreszcie dokładną recke zrobić tego analoga...

"tego" czyli którego? 😉 jak napisał kolega wyżej, opisy tych, które były, są w temacie. jednak, w moim przypadku okazało się, że były to dwa różne sorty, najpierw kryształ, potem pył (choć liczyłem na ten pierwszy kiedy zamawiałem) i dla mnie różniły się zasadniczo. dlatego, jeśli obecnie brak tego sortu, poczekał bym na nowy i nowe, aktualne recki. zawsze też możesz zamówić i napisać swoją 😉

Edited by lllllllllllllll

No , sęk w tym że chodziło mi o rzetelną recke 4 mmc analog w prochu tego co jest teraz a tamte recki dotyczą tego z początków co w krysztale był a wasze opinie kończyły się na tym , że tamto było ok a to inne jest od tego w krysztale ale co jest inne /gorsze / nie tak i jakiegoś porównania do 3mmc też nie uraczyłem dlatego ponowiłem temat . Więc jak już wyjaśniłem oco chodzi może ktoś mi to objaśni ? 

@Nitmer11 teraz jasność 😉 fakt, nie dałem recki tego drugiego sortu, bo byłem nim deczko rozczarowany. jeśli mogę to jakoś uzupełnić, to napiszę tak:

pył (jeśli o mnie chodzi) przede wszystkim nie był tak euforyczny jak kryształ. nie miał takiego kopa na wejściu (tylko niewielki nieogar i niedosyt), nie działał też tak długo jak ten pierwszy. koniec końców nie przypominał mi starego 4mmc jak ten w krysztale i nie znalazłem zbyt wiele analogii w tym analogu 😉

co do porównania do 3cmc czy 3mmc to też mogę napisać, że ten w krysztale nieco przywodził podobieństwa (poza starym 4mmc) do - jak dla mnie - 3cmc, a w innych kwestiach do 3mmc (ale bardziej chyba do 3mmc). chwilowo też odbierałem go jak mix trójki z trójką. już nie pamiętam szczegółów, ale jakieś tam analogie zauważyłem. co do pyłu nie pamiętam, ale wiem, że działał na mnie bardziej pobudzająco niż euforycznie.

jednak nie sugeruj się całkowicie moją opinią, bo jak już pisałem, odczucia moje być może były pozbawione pełni doznań i mogą być bardzo subiektywne, gdyż byłem nastawiony na takie działanie, jak po tym kryształowym. a z tego co czytałem, część użytkowników była całkiem zadowolona, więc zapewne osobisty risercz da Ci pełny wgląd w sprawę.

mam nadzieję, że choć w części pomogłem 😉

Analog 4mmc poczęstował mnie ziomek 200mg ____/

Sort był w krysztale ale on miał tego więcej i dla mnie zostawił. 

Jest kozak podpinam się pod każdą opinie, która jest skierowana w kryształ 🙂

Każdy miłośnik starego dobrego MEFEDRONU powinien zbadać ten analog !!!

A co do tego sortu w proszku to osobiscie nie próbowałem ale ziomek tak. 

Po dłuższej przerwie od RC soczysty wąż a lepiej oral z 200mg zrobił niemal podobnie co kryształ. 

Niewiem co siedzi w tym analogu ale jest zajebisty !!!

Koleszka mnie poczęstował  😄

150 mg sniff

200mg oral 

Tak badany był dużo eufo z nutką speeda  🙂

Będę miał swoją partie zrobię bardziej szczegółowe testy.

Teraz stwierdzam, że sort jest aktywny i jestem zadowolony. 

W dniu 17.03.2021 o 07:43, RickSanchez napisał:

Nie szybciej będzie jak sam do V napiszesz i się dowiesz ?

Co dobre szybko się kończy  🙂

Ktoś ma jakieś pomysły co siedzie w tym analogu?

(Proszę połączyć posty )

Niby może napisać ale po chuj zawracać dupę vendorowi takimi pytaniami skoro ma pewnie milion takich podobnych i jeszcze bardziej mniej ważnych a robota sama się nie zrobi 🙂 zawsze może ktoś koledze powiedzieć kto zamawiał ostatnio.