Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

@PUDZILLA nic co nie pozwala zasnąć 3h po badaniach będąc 2 tygodnie czystym. Nic też co w dawkach podanych powoduje kardio. Można strzelać co to ^^ 

Ważne co w tym nie siedzi, a nie ma tam żadnego mocnego stymulantu typu Hex, tego jestem pewien.

Edited by DontFlyTooHigh

Zacznę od tego że nie przepadam za chlorami ktire ost.raz badałem z  początkiem b.r toteż tolerka zerowa 
Dzisiaj zacząłem od bidnej ilości 4mmc  podzielone na dwa szczury po ~100mg 
Pierwszy per klama nue styrał noska także znośny spyw ,a zapity np fantą pychotka było 
O ile nie jestem chloromaniakiem to ta 3ka w odniesieniu do tych wszystkich sprzed dwóch lat, ta zdecydowanie swą mocą  zrobiła na mnie spore wrażenie za sprawą sporego pozytywnego przypływu energi z lekkim nieogarem przez hfilunie  jak kolega wyżej napisał tak też u mnie sporo empatii spory łazik załączył mi się po tej soli wszędzie było mnie pełno,a najwięcej w mojej ponętnej sąsiadce która z radością bawiła się moim mikrofonem dobre pół h i dalej rodeo  bo libido na duży plus całe

Co było zdecydowanie najlepsza częścią  peaku który po godzinie poprawiłem drugim i zarazem ost.szcurem który działał nie gorzej jak pierwszy. 
Teraz już mi schodz dlatego piszę. 
Koniec końców jsk już wspomniałem nie przepadam za chlorami ale z tym zabawilbym jeszcze raz tyle że z bardziej ludzką ilością typu 2,3g niemniej i tak wielkie dzięki V za możliwość testu  

Gdybym miał  wycenić to 8.5/10

podzielam zdanie wyżej, ja fikołki po kresce jak na zdjęciu nakurwiałem, po trzech godzinach zjadłem marchewkę, potem krewetki z ryżem, a za chwilę sobie jajecznicę usmażyłem i za godzinkę lulu było

received_734424513820775.jpeg

Edited by NoMercy

Żeby opinia była miarodajna, 4mmc anologue oddałem znajomemu szczurowi. Gdyz ja wcześniej raczyłem się 3cmc. 
Najprawdopodobniej było to 4mmc analogue, aczkolwiek pewności brak gdyż napisy chuj strzelił na staffach.(To musicie poprawić bo nic się nie dzieje gdy jakiś laik zamiast 3cmc weźmie 4cmc ale gdy laik przyjebie 150mg pihpa to może być nie ciekawie)

Co: Analog 4mmc

Skady: Escobar 

Ile: 0.5g

Wyglad: łatwo kruszące lekko wilgonawe Bielutkie bryłki 

Kto: No mogę się pochwalić 7 miesięczną przerwa od euforukow od czasu do czasu jakiś stim uliczny

Metoda podania: sniff

Na pierwszy rzut poszło 150mg  lekko szczupaki w nos znośnie weszło w tle smaku jakby wyczuwalny chlor

Po takiej przerwie od euforukow weszlo bardzo euforycznie z lekką chęcią do działania 

Czas działania zamkną się w 1.5 h

Na drugi rzut około 100mg 

Tu już było mniej euforii zato więcej chęci do działania z euforią w tle taki fun przy wszystkim co się robiło 

Czas działania za drugim razem też coś koło 1.5 h

Fajny odczynnik Coś czuję że ile bym go nie miał tyle bym stestowal do końca 

Edited by hugon

Zajebisty odczynnik. Coś mi Przypomina, ale zachowam to dla siebie %)

Dawka 100 mg powoduje duży wyrzut dopaminy i lekką euforię. Chęć do działania ogromna, wszystko cieszy, każda wykonana czynność. Czas działania też zajebisty, bo około dwie godzinki. Trochę to przypomina mocne 3 mmc z dłuższym czasem działania i nieco większym speedem. Chęć na dorzutki dość spora, ale do opanowania hehe. Odczynnik godny polecenia.

Testowana substancja: 4mmc analouge
Ilość: Sampel ok. 0,5 g
Wygląd: Śnieżnobiałe bryłki,które łatwo się kruszą,lecz odpryskują.
Zapach: Praktycznie bezwonne,dopiero po rozkruszeniu czuć lekki chemiczny zapach.
Droga podania: Sniff.
Opis działania: Wchodzi dość szybko,muzyka zaczyna brzmieć świetnie.Początkowo występuje lekki,przyjemny nieogar,oraz mocne pobudzenie,później pozostaje bardzo przyjemny,nienachalny speed,chęć do robienia czegokolwiek,oraz chęci do rozmowy z kimś.U mnie chwilowo wystąpił również szczękościsk.Góruje tu przewaga speeda,z małą nutką eufori,dopiero przy większej dawce eufo jest bardziej odczuwalne.Spora chęć na dorzutki,oraz papierosa.Przy podaniu w nos czuć lekkie szczypanie,lecz jest to jak najbardziej znośne,nawet pokusiłbym się o stwierdzenie,że łagodne dla nosa.Zjazd niewyczuwalny,efekty działania po prostu ustępują.3h po zakonczeniu testów nie ma problemów ze snem,następnego dnia normalne,dobre samopoczucie.

Nazwa substancji: 4 mmc Analogue

Od kogo:  Escobar

ile zapodane: 100-150 mg sniff

Opis:  Fajny odczynnik, godny polecenia. Czuć fajny wyraźny wjazd, że nie wiesz za co się zabrać najpierw xD  Dawki rzędu 100 mg - 150 mg powodują niezłą banię dopaminowo serotoninową (przewaga dopaminy) Libido wyjebane konkretnie :E  Substancja daje bardzo wyraźne i fajne doznania bez  kardio, czy jakichś dziwnych krzywych jazd. Po badaniach można iść spać po jakimś czasie, wypijając piwko, czy dwa.  Czas działania dość długi, bo około 2-2,5 godziny.

To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie.
Dla Ciebie może okazać się za mocne!

-SUBSTANCJA-4MMC ANALOUGE 

-Sklep-Escobar.store

-ILOŚĆ - 0.3g(300mg)*150mg oral

*150mg sniff

-WYGLĄD - śnieżnobiałe bryłki, łatwo się kruszące, praktycznie bez zapachowe

26vi69l.jpg

-Doświadczenie-chory testowałam tak z trzy razy w życiu, więc tolerka zerowa

-OPIS- a pierwszy ogień poszło 150mg oral, po kilku minutach odczułam dopaminowy wjazd, uczucie takiego chilloutu, zrobiło się tak przyjemnie ciepło, empatycznie, samopoczucie się poprawiło, chciało się po konwersować i coś porobić. Po 30min do rzuciłam 150mg per sniff, okazało się, że dość znośny, nie zbyt żrący czy szczypiący. Podejście i podejście za to pozytywne, znacznie wzrosło działanie stymulujące, ale nie nachalnie, takie bez" bałaganu w głowie ", duża ochota na zrobienie czegoś konstruktywnego, a działania podejmowane z chęcią i taką miłą satysfakcją. 

Duża zaletą dla mnie był fakt, że mimo, iż byłam" pod wpływem "pozostało to nie zauważalne dla osób trzecich(rozmowa z innymi przebiegała bez problemu, jakiegoś nieogaru, logicznie). Nie odczułam żadnego negatywnego wpływu na organizm, typu kardio, schizy itp.. 

Ogólny czas dział.ubmnie zamknął się w 2-2.30 h, peak ok 45min. Po przebadaniu, bez wyraźnych oznak zjazdu, ale zasnęłam dopiero po ok 2h.

Dla mnie substancja bardziej spidująca aniżeli euforyczna, w skali 80 do 20.

Moja subiektywna ocena to8.5 na 10

Dziękuję Escobar.store za możliwość wykonania testów 

Jednakowoż zalecam zachowanie ostrożności i trochę rozsądku, bo, że substancja zadziałała tak na mnie nie znaczy, że na kogoś innego zadziała tak samo. 

Dziękuję 

53 minuty temu, Blackarat napisał:

Tylko 45 minut? Inni piszą, że faza trwała 2 godziny a tutaj w tym jednym przypadku only 45min? To jak to w koncu jest?

wpisz se w translator słowo peak