Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

NoMercy

Escobar.store

Recommended Posts

Próg zmieniacie bo jest popyt. Ciśnienie klientów będzie przy każdym progu także trzeba się do tego przyzwyczaić, zacisnąć żeby i odpisywać he. Po tym jak mi wspomniałeś wczoraj o cmc to już wiedziałem że nie wiesz nawet o które zamówienie chodzi więx wprost trseba było napisać. Mam nadzieję że chociaż twoje przypuszczenia się sprawdza i paka na weekend będzie

12 minut temu, Escobar.store napisał:

I wlasnie po to musimy zmienic prog zamowienia. Sami sie o to prosicie. Nie jestesmy w stanie przerobic 10 maili do kazdego zamowienia po 3 dniach od wplaty gdzie jego paczka, czy wyslana czy nie czy vendor nie uciekl, czy vendora nie zawineli itd...

A Jak wybiorę np opcje 20g za 599 A zapłacę np 630 to da radę opcja

Cisnienie Klientow zalezy od wielkosci zamowienia. Wiesz ze najwieksi cisnieniowcy to najmniejsze zamowienia jak Twoje 10g? Po prostu nie rozumiecie ze to nie dziala jak zwykly sklep internetowy taki jak na allegro ze skarpetkami czy butami. 2-5 dni roboczych sobie dajemy na dostarczenie paczki do Klienta. Po tym okresie wyjasniamy co sie dzieje z paczka. Czasami wszystko dziala, czasami nie. Sa strajki, opoznienia, covid i inne takie, ktore tez wplywaja nasza prace. To nie miejsce na tlumaczenia.

600 PLN z wysylka wiec da rade :)

9 minut temu, Escobar.store napisał:

Twoje 10g

Wiesz doskonale że takie zamówienia wskazują weekendowe posiedzenie dlatego jest ciśnienie bo sobota za pasem i jutro jest definitywny termin w którym jak paka nie przyjdzie to nici z zabawy. A z racji świat większości przypada długi weekend a później powrót do roboty i codzienność wraca na kilka tygodni.

Nie wiem czy to złośliwie napisałaś czy serio wiesz już po prostu że paka jeszcze nie wyleciała.

Edited by Jey Jey

53 minuty temu, Escobar.store napisał:

Co to za bzdury, przeczytaj sobie regulamin, kojarze twoje zapytanie. Przeczytaj sobie jeszcze raz. Nie informujemy o statusie wysylki gdzie paczka sie znajduje a tymbardziej w przypadku nowego Klienta na 10g. 10 maili gdzie paczka jest raptem po kilku dniach od wplaty. Mamy czwartek! Przeczytaj sobie tez kwestie reklamacji.

„you should receive the product within 2 – 5 working days„ wiec czemu niektórzy z osób piszących nie mają żadnych gołębi od Ciebie po 7/10/12 dniach i się dowiedzieć nie mogą? Bo co bo regulamin? Hahahah Masz odpowiedz właśnie drogi V,  bo to jest główny powód czemu wypisują ludzie co jest z pakami, a nie to ze gimbusy siedzą i ciśnienie maja, chociaż takich tez pewnie nie brakuje nie podważam. Ale jeśli ciężko wywiązać się z warunku którym jest 2-5 dni na dostarczenie, lepiej zmienić tam na 7-14, wtedy nikt nie będzie szczekał i stulą pizde zamiast brudzić całego e-mail i będzie spokój, a potem będą szczęśliwi ze dolecialo szybciej i po problemie.

Edited by Nosonator
Literówki i Czarne tło w tekście

Ale ja się tylko grzecznie zapytałem co z moją paka bo myślałeś że jestem w grupie 3cmc a zamawiałem 4mmc i pihp które na stanie były jak zamawiałem. Do tego napisałeś mi że paki są wysyłane od ręki po wpłacie. Więc czemu się zdenerwowała jak prosiłem czy możesz sprawdzić czy wysłane.

Czekam na odpowiedź na mailu i podałem w razie co portfel btc ale mam cichą nadzieję że jednak uszanowałes moja prośbę i sprawdziłeś na jakim etapie jest zamówienie.. przecież to nie zajęłoby dużo czasu. Dzięki i liczę na wyrozumialosc

kasujecie posty z prawdą? dno.

Powiedzcie otwarcie że macie chaos którego nie umiecie ogarnąć. Zgłosiłam się do oficjalnych sampli jako pierwszy użytkownik w tym temacie. Wysłany email przyszła odpowiedz by dać dane, dane wysłane i przez 2 tygodnie nikt tej wiadomości z notatka nie otworzył.

PO dwóch tygodniach się pytam czy wszystko okej? sklep odpisuje ze to moja wina bo nie dałam danych. Mimo ze notatkę z danymi maja u siebie na email to robią z kogoś szaleńca że nie wysłał adresu. Notatka z danymi od 2 tygodni do teraz wisi nie odczytana.

Wiem że to sample itak dalej jednak jak niepotraficie obsłużyć kogoś z samplami to jak ogarniecie wysyłki zwykłych zamówień?

Edited by lucy

@lucy nawet jeśli było jak piszesz, to bez sensu wylewać frustracje o niecałego grama towaru. Nie dostałaś próbek to najwyżej nie zamówisz u tego V i tyle. Składanie zażalenia o brak sampla to żałosna rzecz, z całym szacunkiem oczywiście.

Vendor mógł nawet nie przeczytać, bo było 50 sampli. Masz pecha, ale naprawdę wiele nie tracisz :E

Edited by DontFlyTooHigh

przeczytaj wpis RAZ jeszcze w całości bo czegoś chyba niedoczytaleś

Cytat

Wiem że to sample itak dalej jednak jak niepotraficie obsłużyć kogoś z samplami to jak ogarniecie wysyłki zwykłych zamówień?

@lucy dokładnie przeczytałem, nie widzę zbieżności między samplami, a normalnymi zamówieniami. Taka zbieżność nie występuje u żadnego vendora. Nawet teraz vendor wysyłał szybciej zamówienia, a sample później. Poza tym offtop, dla mnie to niepotrzebny płacz. Tyle z mojej strony.

Edited by DontFlyTooHigh

My nikomu nie mowimy ze paki sa wysylane od razu po wplacie, co za bzdury opowiadasz :) Jest napisane wyraznie ze nie informujemy o terminach wysylki. Masz podany czas dostarczenia paczki. Jesli po tym czasie nie ma paczki trzeba sie kontaktowac z nami.

Akcja samplowa juz dawno zamknieta i wyslana. Ci co spelnili wymagania dostali sample. Nie dostalas informacji na maila w tej sprawie? Mielismy ponad 30 samplowiczow, ktorzy nie podali nam danych do wysylki :) Po uzupelnieniu wyslalismy. Razem 112 paczek :) Wiecej juz nie wyslemy, przykro mi.

@Escobar.store Mi w zeszłym tygodniu napisałeś, że paka na weekend dotrze. Nie pytałem konkretnie o daty... W weekend mi odpisałeś, że w dzień po poniedziałku startuje gołąb... nie wyleciał, dziś odpowiedź, że może jutro wystartuje...7 dzień roboczy mija, a odpowiedź na mejlu z dupy. 

35 minut temu, Escobar.store napisał:

My nikomu nie mowimy ze paki sa wysylane od razu po wplacie, co za bzdury opowiadasz :) Jest napisane wyraznie ze nie informujemy o terminach wysylki. Masz podany czas dostarczenia paczki. Jesli po tym czasie nie ma paczki trzeba sie kontaktowac z nami.

Akcja samplowa juz dawno zamknieta i wyslana. Ci co spelnili wymagania dostali sample. Nie dostalas informacji na maila w tej sprawie? Mielismy ponad 30 samplowiczow, ktorzy nie podali nam danych do wysylki :) Po uzupelnieniu wyslalismy. Razem 112 paczek :) Wiecej juz nie wyslemy, przykro mi.

do dziś nie odczytałeś notki z adresem i napisałeś mi że nie wysłałam niesprawdzając nawet że nieprzeczytałeś notatki sprzed 2 tygodni z adresem i kolejnej z odpowiedzią tez nieprzeczytałeś.

Chodzi o fakt nie sampel.

Proszę przestać robić w tym temacie jeden wielki śmietnik. Temat główny sklepu, to nie jest komunikator osobisty służący do pisania z vendorem. Od tego jest PW, e-mail lub ewentualnie wątek "spam niebędący opinią...".

Każdy nastepny post niebędący opinią o sklepie i  ludzi, którzy nawet nie robili tu zakupów ZOSTANIE USUNIĘTY, a autorzy odpowiednio nagrodzeni.

Nikt tutaj nie zabrania wyrażania opinii o sklepie, ale traktowanie głównego wątku jako komunikator z V, to już przeginka, bo wyobraźcie sobie, co by było, gdyby każdy jeden tutaj pisał w formie wiadomości do sklepu... Jaki tu byłby burdel, a ludzie szukający opinii musieliby wertować kilka stron i przebijać się przez gąszcz spamu...

Od spamowania jest ten wątek:

Radzę się wstrzymać z nowymi zamówieniami bo V wyraźnie nie ogarnia. Sample wysłane i to expresem a z normalnymi opłaconymi zamówieniami jest problem jak widzę nie tylko u mnie. Mija 9 dzień od opłaconego zamówienia. Kontakt jest, tylko co z tego skoro to co odpisuje Pablo to ściema. Pisałem ze chętnie wymienię produkt na inny aby przyspieszyć otrzymanie paki ale nie ma potrzeby bo „już dzisiaj” wyleci. Pozostaje czekać, zobaczymy.

7 godzin temu, sucik1906 napisał:

Kontakt wzór napisze jak bd paka 2 zamówienie co to za gowno burza V wzor

Dokładnie kontakt gites. Ja zamówiłem w ************i grzecznie czekam na paczkę.

Gdy minie 5 dni roboczych wtedy bede się martwić ale mam nadzieje ze jutro dojdzie 😃

9 minut temu, Escobar.store napisał:

Lucy rozkminilas nas :) nie przeczytalismy maila od Ciebie aby nie wyslac Ci sampla :)
Wszystkie maile na [email protected] oraz SPAM mamy przeczytane więc pewnie skrzynka Cie blokuje, moge zalozyc sie ze korzystasz z polskiej poczty typu interia czy int :D

Jak może blokować gdy odpisałeś dwa dni temu mi na wiadomość ale privnoty z adresem sprzed 2 tygodni nie odczytałeś do dziś odpowiedzi na email sprzed 2 dni tez nie odczytałeś.

:)

Edited by lucy

U mnie Pablo powiedział w **** i było w ********* może nie do końca zgadzało się bo zamawiałem 3 cmc i 4 cmc a dostałem 4 cmc szkoda bo chciałem zrobić miksa ale z kad miał wziąść jak nie miał dobrze ze nie wysłał jakiego gówna tak jak robią ini a kasa się musi zgadzac.... 

Edited by NoMercy