Jump to content

Escobar.store

NoMercy
 Share

Recommended Posts

4 godziny temu, gooddayfordie napisał:

Czekam cierpliwie na 4-mmc…

Kurde ja też czekam, miało być, niby bylo, a jak chciałem złożyć zamówienie to już nie było 😪

Dobrze chociaż, że alfa jest teraz mega kosmiczna jeśli chodzi o jakość, to jakoś przeboleje brak 4mmc analogu 😊

Ja teraz czekałem 3 dni. Ostatnim razem nieco dłużej, ale po prostu Esco nie miał jednego produktu na magazynie i  mnie poinformował o tym fakcie czy chce czekać czy coś innego wziąć. Więc poczekałem i oplacało się 😉

18 godzin temu, gooddayfordie napisał:

Czekam cierpliwie na 4-mmc…

A ja na canaboidy . Mam nadzieję że będą jeszcze w ofercie bo jakoś itp top 1 , a nie wiadomo kiedy dostawa , ale jestem dobrej myśli 

18 godzin temu, Król Dopalaczy napisał:

@PanGroszek 2-3 dni w 90% przypadków. 10% to najczęściej wina przewoźnika, a tego się już przewidzieć nie da.

Ja zawsze max 48h , zdążyło się raz wlasnie 5 dni , czyli kolega wyżej ma rację. 90% 2-3 dni 10% wina przewoźnika.  Pozdrawiam 

Ja również czekam na kanna, kurde jaki ból bo mi się skończył poprzedni zapas a tamto kanna bylo zajebiste 😭  @Escobar.store załatw proszę nową dostawę tego, albo daj info kiedy będzie.

Tymczasem złożyłem zamówienie na coś innego ale zawsze lubie sobie popalać na zjazd czy w trakcie fazowania na 3cmc czy 4cmc