Jump to content

Escobar.store

Recommended Posts

• Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękujemy za zabranie udziału w naszej akcji. Weryfikujemy zgłoszenia, poprosiliśmy niektórych o uzupełnienie jeśli nie mamy kompletnych zgłoszeń. Lista 50 zgłoszeń jest już osiągnięta. Nie przyjmuje

Nie rozpędzaj się tak z tymi honorami, to co  wiekszosc z was reprezentuje to co najwyżej niż społeczny. Banda ćpunów co dowartosciowuje się na forum bo w życiu zwykle pizdy   Chuj ci w du

Ale Ty przyjebany jesteś...  Masakra.  Napewno każdy ma tyle czasu co Ty i nic nie robi caly dzień tylko siedzi na forum i liczy ile postów juz jest napisanych...  Spokojnie, Vendor pot

W dniu 25.05.2021 o 01:15, Nemooneptl13 napisał:

Witam wszystkich. Co tam dobrego teraz bo nie było mnie tu z 2 miesiące. 🔥🔋💸💸💸

Z tego co mi wiadomo to ostre braki w asortymencie euforykow.

Reszta ogólnie dostępna.

Zamówienie doszło dzisiaj, czas od wpłaty to 5 dni, choć podejrzewam, że było do odebrania już wczoraj, ale Pablo przy piąteczku gdzieś zapił. ;)
Ale mówiąc poważnie, pakowanie to mistrzostwo świata, uśmiałem się setnie, a pierwsze testy dały spodziewany przyjemny efekt, więc śmiało polecam.

Porządna firma.

XjYsZ4v.jpg

Siema wszystkim, jestem w szoku, poprostu się nie spodziewałem, myślałem, że będę czekał na pakę jeszcze do przyszłego tygodnia, a tu niespodzianka, dzisiaj info od Escobara, że paka do odebrania :) Więc co ruszyłem i odebrałem. No grubą niespodziankę mi zrobił na weekend :) Polecam naprawdę szybka wysyłka no i Alfa pihp taka jak powinna być, jestem zadowolony z tego V. O sorcie napiszę opinię w odpowiednim dziale. Pozdrawiam Escobar i dziękuję za pakunek :)

po przerwie zrealizowałem kolejne zamówienie, naturalnie u @Escobar.store. u tego wendora wszystko jest na plus, więc obecnie jest jedynym moim marketem (nie umniejszając innym wendorom, którzy też mają kozackie sorty, jak pamiętam). tu mam wszystko czego potrzebuję do szczęścia, a Escobar paczki wysyła chhyba przy pomocy panzerfausta, bo nigdy nie czekalem dłużej niż 3 dni  :D w dodatku niemal stuprocentowa gwarancja otrzymania paczki, przy zachowanym BHP. ...czego więcej chcieć?

recki niebawem w odpowiednich działach.