Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

NoMercy

Escobar.store

Recommended Posts

Witam , jak zapłacić i zamówić u tego vendora ?

Witam ,panowie chcę zamówić jakąś pake ale nie wiem jak dokładnie to przebiega i jak zapłacić tymi bitcoinami bo jestem zielony w tym . Pomożecie ? 

W dniu 10.02.2021 o 14:02, Jerzy Killer napisał:

Jak przelałeś btc to poczekaj teraz do 4 dni i będziesz się cieszyć badaniami 😄 

Ja czekam 10 dni roboczych i cisza. Kontakt jest ale bez konkretów. 

Zobaczymy co czas pokaże ale szanse słabną. 

STANY UZUPEŁNIONE ZAPRASZAMY!

Dostępność produktów:

3CMC KING JEST
3CMC PABLO JEST
4CMC JEST
3MMC JEST
4MMC analog NIE WIADOMO
APHIP DZIŚ ALBO PONIEDZIAŁEK
5CL JEST
HEXEN PATRON JEST
HEXEN MEDELLIN JEST
MDPHP JEST
NEP NIE WIADOMO
CHERRY OK. 2 TYGODNI

@Escobar.store Nie , wiem czym wy się dziwicie , ktoś zamawia płaci wam. Czeka dwa razy dłużej niż sami deklarujecie , odnosi się do tego a wy już o jakiejś czarnej liście jakbyście mieli pretensje , że ktoś się upomina o swoje , jakbym tak czekał miesiąc i zapytał was co z paczką to mnie zwyzywacie ? To ,nie są małe kwoty a wysłać je w niebyt to bezsens.

13 godzin temu, Nitmer11 napisał:

@Escobar.store Nie , wiem czym wy się dziwicie , ktoś zamawia płaci wam. Czeka dwa razy dłużej niż sami deklarujecie , odnosi się do tego a wy już o jakiejś czarnej liście jakbyście mieli pretensje , że ktoś się upomina o swoje , jakbym tak czekał miesiąc i zapytał was co z paczką to mnie zwyzywacie ? To ,nie są małe kwoty a wysłać je w niebyt to bezsens.

sklep w swoim regulaminie ma odpowiednie zapisy, wystarczy sie z nimi zapoznac. Jezeli robisz zakupy to znaczy ze zgadzasz sie z regulaminem sklepu. 

Koniec OFFa

@Nitmer11

Klient o którym piszesz był wielce oburzony, że nie ma jego paczki już wiele dni i zdążył już napisać na dwóch forach zamiast napisać do nas przy czym psuje nam opinię. A prawda jest taka, że paczka czekała od 2 dni na odbiór ale jegomość pisał z innego adresu email niż paczkę zamawiał a tamtego emaila nawet nie sprawdził. Na pytanie na jaki adres btc wpłacił wysyłał jakiś nieistniejący adres. Dopiero po paru godzinach doszliśmy z nim do tego :)

Od jutra wprowadzimy nowy model, jeśli ktoś zanim napisze do nas będzie się żalił na forum to w ogóle paczki nie dostanie bo tylko my na tym tracimy. Inni klienci patrzą i widzą, że coś tu nie gra. Ktoś czeka tyle dni, to ja nie będę tu zamawiał.

@Escobar.store według mnie bardzo dobry pomysł z tymi żalami na forum może wreszcie nauczą się cierpliwości i trochę ograniczą wyładowanie ciśnienia na wyzywaniu i oczernianiu vendorów 😄 

Ja raz czy dwa również  z @Escobar.store miałem na pieńku ale zawsze dogadaliśmy się prywatnie a nie na forum 😄  

Edited by |Pazyfea|DrugTester

@Escobar.store widziałem te wypociny jegomościa na innym forum oczywiscie każdy wie jakim zaś tam sam sie sprzedał trochę co do przebiegu transakcji niestety zobaczyłem to po dodaniu posta tutaj  , sam zdecydowałem się na paczkę od was i czekam na odpowiedz w swojej sprawie ale własnie przez tego pana i innego co wyżej czekał 4 dni to  zwlekałem z zamówieniem około pare dni więc macie racje ludzie sie boją jakby nie pewna osoba z forum tego i pozytywne  opinie na drugim za ciul bym nie ryzykował mam nadzieje ze będzie wszystko jak należy 😄 zaraz po testach pozytywne opinie poleca i raporty z badań dla innych nie zdecydowanych .

Mogę się już wstępnie wypowiedzieć.

+ otrzymałam to, co zamawiałam

+ woreczki podpisane jak należy (czytelnie!)

+ pakowanie na 5 z plusem

+ krótki czas oczekiwania na paczkę

- ja, jako nowy nabywca, nie mogłam bezpośrednio skontaktować się z vendorem (macie jakąś zamkniętą listę użytkowników?) i zamiast tego mogłam złożyć zamówienie jedynie przez forumowego kolegę, który pełnił funkcję pośrednika.

Mimo to, udało się wszystko sprawnie dopiąć. Kwestia z pośrednikiem może nie była na tyle mało komfortowa... co po prostu dziwna 😆 Ale nie ja tu ustalam zasady.

Testy 4cmc, 3cmc i 3mmc jeszcze przede mną. Coś tam skrobnę za jakiś czas.

taaak... @Escobar.store to zdecydowanie profesjonalny i najbardziej zaangażowany w swoje powołanie wendor. widać, że nie tylko dba o swój biznes, ale przede wszystkim traktuje poważnie klientów i stara się utrzymać najwyższy poziom, tak pod względem jakości odczynników, jak i bezpieczeństwa, BHP, kontaktu i ogólnie relacji z kupującymi.

na chwilę obecną jest to mój faworyt i number one pośród wszystkich zaopatrzeniowców (nie umniejszając innym sklepom, naturalnie). szczerze polecam ten sklep wszystkim tym, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości co do jakości i bezpieczeństwa, a przede wszystkim ciśnieniowym, którym zależy na szybkiej dostawie  😉