Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

NoMercy

Spam niebędący opinią o escobar.store

Recommended Posts

W dniu 6.04.2021 o 17:50, v-2 napisał:

Po czym największe libido w tym sklepie?

Zależy. Alfa daje niezłe libido, henryk w małych ilościach również. No i ja mam dobre po 3cmc i 3mmc

Siema , panowie może ktoś doradzi .Zastanawiam się co zamówić gdyż było już 4cmc , 3cmc King,  3mmc (ostatnio) i teraz nie wiem co kupić znowu 30 mmc bo za 150 mam dyszkę sortu gratis co się opłaca , 3 cmc king jadłem super jest ale kupił bym tylko w duecie z innym odczynnikiem nigdy solo a wtedy budżet  pozwala mi jedynie na zakup 20 stu sztuk czyli dyche Kinga suche czegos   za 6 st. 4cmc nie chce , spoko jest też ale w klame nie opłacalne , wszystkie Hexy odpadają bo za łatwo przedawkowac , nepy i Alphy razem z cherry też odpadają . Zastanawia mnie bardzo 4mmc analog ale mało opini na ten temat jest .Wygląd też nie powala i fakt że to pył a nie bryła swoją drogą się ktoś dlaczego już nie mają V czystego 4mmc ? Tylko te analogi?

@Nitmer11 spytaj się @Escobar.store o dostępność. Analog 4mmc polecam, ale może nie być go na stanie. Nie wiem czemu odpada cherry, ludzie chwala sobie bardzo. 

Spytaj się, jak jest analog to bierz. Jak nie to bierz to co zwykle, lub przekonaj się do cherry bo uwierz warto.

Co do pytania czemu nie ma 4mmc. Jest nielegalne chyba na całym świecie.

Edited by Król Dopalaczy

@Król Dopalaczy powiem Ci tak , dlatego nie cherry bo mam przykre doświadczenie z moim BR. Gdy walił łapę tego przez 2 dni czy 3 już nie pamiętam i eh w zasadzie nie wiem czy to odpowiednie miejsce  na opisanie tego ale jak już zacząłem to skończę .To było kilka lat  temu gdy kol. Królował puścił mu to jeden szczur w dobrej kwocie  ten podjarany walił jak wspomniałem 3 dni i na 3 idzień trzymajcie się czegoś 6 rano słyszę jak woła matkę i pyta gdzie jest jego żona ( była w szpitalu w ciąży z jego synem sam ich tam zawiózł 3 dni temu ) po czym matka ironicznie nie połączając faktów mówi że w szpitalu on wraca ja wybijam z pokoju starzy idą do roboty i wtedy zaczął się horror . O 8 zaczął wchodzić do pokoju mojego gdy ja byłem w salonie zamykał się w moim pokoju wyglądał przez futrynę czy ktoś go nie sledził po czym  wychodził. Schodził do siebie i za 5 minut dalej to samo , słyszałem na dole brzęczenie garów , po którejś z pielgrzymek na jasną górę podszedł do mnie palce wykręcone miał niczym Emilia Rose,  wyraz twarzy Frankensteina nie umiał wydusić słowa po czym gestami pokazywał że mam podnieść dupe z sofy oczywiście pytam po jaki chuj a on oczywiście wydusil imię żony . Wkurzony wstaje i mówię NO NIE MA JEJ TU IDIOTO NIE SCHOWAŁA SIE W SOFIE CZY PIEKARNIKU OGARNIJ SIE  oczywiście na próżno . Potem był chwilę spokój do momentu gdy nie wyszedłem z salonu bo na schodach zastałem , rozsypany biały pył , pierwsza mysl no rozsypuje idiota sort na paranoi co sie okazało . Ten debil chcąc sprawdzic czy ktoś go śledzi rozsypał mąkę na calych schodach po czym sam po niej łaził i śledził sam siebie. Mało tego , mowie ze ide po l4 bo nie zostawie go samego na chaie jak tak odpierdala ogl zrobilem awanture w chuj a on jak głuchy , jedynie machał wykreconymi rekami jak znieczulony owczarek u weter. Mowie ze ma to ogarnac bo za 4 h bedzie stary wracal z roboty , ide do lekarza zamknalem go w domu ostrzeglem ze jak maka dalej bedzie na schodach to go rozjebie wracam dalej maka na schodach jeszcze wiekszy rozpierdol niz byl . Darlem sie na nie go z 40 minut scierajac make ze schodow naprawiajac szkody po jego zabawie z niewidzialną zona w chowanego .Wchodze do sypialni starszych i co widze ? Tymbarka 2 l jablko mieta pod koldra do połowy , przykrytego jakby go spać położył.Pytam już załamanym głosem, co to kurwa jest a on gestykuluje jedynie rękami , że nie wie . Po kolejnych 30 min i ogarnietej chacie slysze brzdęk kluczy od auta /domu i slysze ze sie ubiera patrze a ten kurwa z laptopem pod pachą ( pierwsza myśl , jedzie sprzedac lapka do lomba zeby miec na sort ) na pytanie co odpierdala mowi , że na impreze jedzie po czym slyszę jak wchodzi do piwnicy i sie w niej zamyka , zajebalem mu klucze od auta zeby na droge nie wyjechał.  Wrócił z piwnicznej imprezy za 10 minut i to by bylo na tyle , ogarnął się do przyjazdu starszego . Po czym za 2 h , juz normalny ze mną gadał i dziękował przepraszając , do dziś dnia czekam az ten szczur wyjdzie z puchy , żeby sprawiedliwości stało sie zadośc ( zapewnił go , że to pewne cmc i dlatego ma na pizde ) . Dlatego NIGDY CHERRY NIGDY .

@Nitmer11 ale zdajesz sobie sprawę z tego, że jedynie aromat wiśniowy jest tym co było w składzie tamtego cherry? Cala reszta substancji (czyli substancje aktywne) sa zupełnie inne 😛

Historia nieprzyjemna, ale rynek RC się tak dynamicznie zmienia, że substancje, które były zawarte w tamtym cherry juz nie są obecne na rynku RC. To jest inne cherry.