Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

NoMercy

Spam niebędący opinią o escobar.store

Recommended Posts

Powiadasz zeszło na psy hmm raczej takie było od zawsze w większym czy mniejszy stopniu w zależności od danego krążącego trolingu plodzonego przez zazwyczaj jednostki pato zjebow. 

Niestety tego typu tematyce od zawsze dotrzymują kroku w dużej mierze wykolejone pato czuby.

@asot kiedyś nie było czegoś takiego iż pojawiał się vendor i był temat zalany akcją SAMPLE za to dostawało się warny

Dzisiaj jest tutaj kilka osób, które przez całą dobę kontrolują nie tylko forum ale też czas, no niestety to taka wiesz Elita 😉 a w rzeczywistości osoby które jedynie na darmowe próbki czy sample liczą

Kiedyś pisasło się piękne tripy (sam to robiłem) podróże z doświadczeń, opisywało konkretne składniki, substancje czy odczynniki teraz jaki to ma sens?

Tak jestem za tym choć sam nie chcę, aby przodująca tutaj grupa NIE OTRZYMAŁA ŻADNYCH SAMPLI Zasada najpierw coś dawaj od siebie, a potem oczekuj od takiego miejsca, powinna mieć tutaj zastosowanie

1387821334_behcos_600.jpg

Faktem jest że wielu wypatruje 24h darmowego samplo ćpania  bo na normalne zam. szkoda lub co bardziej prawdopodobne sa pustaki  mopsiarze bo lewe ręce do pracy mało tego nie napiszą po opierdoleniu sampli ani słowa.

Niemniej są też tacy jak choćby Ja którzy zam.nie szukając darmowego samplo  ćpania,a jeżeli takowy pojawia się to od święta dla upewnien8a się c.d jakości czy warto zamówić dlatego też na wyrost jest twój apel aby nikt nie otrzymał sampli 

24 minuty temu, EmaJuŻbEzBana napisał:

@asot kiedyś nie było czegoś takiego iż pojawiał się vendor i był temat zalany akcją SAMPLE za to dostawało się warny

Dzisiaj jest tutaj kilka osób, które przez całą dobę kontrolują nie tylko forum ale też czas, no niestety to taka wiesz Elita 😉 a w rzeczywistości osoby które jedynie na darmowe próbki czy sample liczą

Kiedyś pisasło się piękne tripy (sam to robiłem) podróże z doświadczeń, opisywało konkretne składniki, substancje czy odczynniki teraz jaki to ma sens?

Tak jestem za tym choć sam nie chcę, aby przodująca tutaj grupa NIE OTRZYMAŁA ŻADNYCH SAMPLI Zasada najpierw coś dawaj od siebie, a potem oczekuj od takiego miejsca, powinna mieć tutaj zastosowanie

Dobra, to że są sępy na forum to ja rozumiem, a niech sobie będą, ludzi na siłę nie zmienisz. Taki sobie wybrali sposób na darmowe cpanie.

Dobrze ja nie neguje tego w zaden sposób bo opinie są potrzebne, niech recenzują produkty rzetelnie. Ja chętnie też się zawszę lubię załapać ale to raz na jakiś czas.

Na przykład w temacie eagle w ogole nie ma opinii a podobno sample zostały rozesłane. 

Tak jak mówie, to ich sprawa, dobrze ze sam tacy co czatują na sample całymi dniami i niech biorą te sample i niech rzetelnie opisują bym wiedział czy mam kupić w danym sklepie cokolwiek czy też nie. 

Walić to, nie chce mi się już o tym rozmawiać, bo pomimo że to luźna gadka to i tak szkoda na to wszystko słów i miejsca w dziale, można poruszyć inne luźniejsze a zarazem wartościowsze tematy. 

Edited by asot

:E 2 tygodnie temu piwo na zapoje, w dodatku ciepły "kasztelan" a do tego bimber, również ciepły i nie dobry fchuj. Aktualnie przerwa od alkoholu bo sranie i żyganie było po tygodniowym ciągu z powodu słabej już wydolności trzustki i zaprzestaniu brania na nią leków. :E 

Coś jeszcze? :E 

Edited by asot

"Whisky najlepiej smakuje (i pachnie) w temperaturze pokojowej. Oznacza to, że w większości przypadków nie powinniśmy chłodzić tego trunku przed degustacją. Bez obaw możemy podać go w temperaturze 20-22 st. C." - WIKIPEDIA.

Czyli jak łycha to i bimberos :E Z tym że ten który piłem spokojnie miał z 70volt kurwa :E

Edited by asot

Odpowiedz otrzymalem niewyrazna straszznie i dziwną

jestem ciekaw czy 3cmc jak na photo tak btw

ja czekam na możliwość testowania 5cl adb a i na opinie forumowiczow o 3cmc 4cmc

Bardzo szkoda ze zwyklego przelewu nie mają

Edited by Syn Ulicy #trap

W dniu 14.10.2020 o 14:28, asot napisał:

Tak czytam i czytam te niektóre posty i wydaje mi się ze niektórzy tu maja dobrze porysowane czajniki, szczególnie, jeden co pierdoli ze będzie blokował sample. 
Gdzie ten klimat dopalamy z 2010-2015?

1. Zero kultury wypowiedzi  

2. Przekomarzanie się kto jakie ma układy. Co drugi to Marlon Brando i Al Pacino w jednym. 

3.Wyzwiska, groźby. 

Ludzie co z Wami nie tak, w sumie czego się tu spodziewać po forum o takiej tematyce. To już nie chodzi akurat o sytuacje w tym temacie.
Wiadomo ze wyrozumiałość musi tu być na wyższym poziomie niż gdziekolwiek indziej, aczkolwiek zachowajmy resztki człowieczeństwa i kultury. 

Bo wtedy były lepsze rzeczy%) alfa pvp,etylofenidat,pentek ,3mmc, 4cmc -jak to 4cmc wtedy dzialalo%) w porównaniu z  tym co dziś jest to się pierdoli w głowie %))

Edited by qazplm1234

Doleciała cześć zamówień. Mam wrażenie, że łamiesz regulamin ciągle pisząc o niebieskim. Sampli poszło ok 100paczek więc logiczne, że na raz nie wylecą. Spokojnie czekaj jak na ostrzał z BM-21 pod Donieckiem. Wszystko doleci 

Wiecie może czy ten próg 600zl to tak na zawsze czy może chwilowy zabieg bo mają zapierdol? 

Nie ukrywam że ciężko teraz o legitny sklep bez kosmicznych progów zamówienia. 😒