Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

NoMercy

Spam niebędący opinią o escobar.store

Recommended Posts

Jak vendor rozdaje tyle sampli, a wymagany jest jedynie staż miesieczny na forum, to widać chce, żeby ludzie po prostu spróbowali sortu. Ten miesięczny staż jest tylko po to, żeby ludzie na siłę nie zakładali teraz kont po sample xD

Oczywiście opinie ja też na pewno napisze, ale jakby te sample były tylko po to, to liczba osób która by je dostała byłaby mniejsza, a wymagania by się do akcji zakwalifikować znacznie wyższe.

Tak czy siak zachęcam każdego do napisania szczerej recenzji! 🙂

Jestes strasznie nie miły. Jeszcze nigdy nie przeczytalam posta Twojego który pajał sympatią. Zawsze obrazanie, docinki, ponizanie, wywyzszanie sie, arogancja, hipokryzja itp 

To jest straszne i przykre zarazem. Naprawdę życie musiało cie bardzo pokarać. Wspolczuje. 

Moze ci jakoś pomóc? 

Zbiórkę mogę zorganizować 

Pomóż Wojtkowi

Wojtek cierpi na dysfunkcje mózgu. Nie potrafi kochać. Czuje zło do całego świata. Nie nawidzi ludzi i samego siebie. 

Nie no serio... Jak masz obrażac to lepiej nie pisz nic do mnie. 

17 minut temu, sasanka84 napisał:

Jestes strasznie nie miły. Jeszcze nigdy nie przeczytalam posta Twojego który pajał sympatią. Zawsze obrazanie, docinki, ponizanie, wywyzszanie sie, arogancja, hipokryzja itp 

To jest straszne i przykre zarazem. Naprawdę życie musiało cie bardzo pokarać. Wspolczuje. 

Moze ci jakoś pomóc? 

Zbiórkę mogę zorganizować 

Pomóż Wojtkowi

Wojtek cierpi na dysfunkcje mózgu. Nie potrafi kochać. Czuje zło do całego świata. Nie nawidzi ludzi i samego siebie. 

Nie no serio... Jak masz obrażac to lepiej nie pisz nic do mnie. 

Po co informujesz o takich rzeczach? bo wydaje CI sie ze jestes fajny a jestes farbowanym lisem,.

A ty (celowo z malej) ciepisz na zmiennosc plci i bedac facetem udajdezsz kobiete :) malo? moze ci jakos w tym pomoc? Pokarala to ciebie bozia rozumem, ze jesz clony i wydajesz opinie o produktach ze sa slabe w tynm sameym czasie tez walisz x produktow roznych jeden za drugi i mowisz ze chujowo dzalaja. to sa te wiarygodne posty i oceny ghahahaha :E ojj jestes glupszy niz ci sie wydaje ale ja wiem Ty jestes gangster diabelski hahahaha 😉 moze mam wiecej Ci powiedziec?

Wiec polecam Ci zamknac buzie i skrobac sobie te posty w ciszy bez robienia z siebie osoby uposledzonej... a ze jestem nie mily? do tych co trzeba to jest mili lecz osoby jak ty falszywe i nie posiadajace zbyt wiele rozumu widac potrzebuaj by je karcic, jak piszesz rzeczy o ktorych nie powinienes pisac. coz zrobic. 

THE END i juz nie pisz bo sie osmieszysz jeszcze bardziej...

Oj lecisz lecisz ale leć jak latawiec gdzie wieje tam leci 😕

O co Ty masz ból dupy? Jakie info podałam? To ze Vendor sie odezwal na maila i ustalilismy jakieś szczegóły?? 

Podałam jakies info które jest nie zgodne z regulaminem?? 

Daty, kiedy i co, jaka wysylka?? 

Nie!! 

Wiec wez sobie cos na uspokojenie i skończ siać ferment... 

Bo tego czytać sie nie da.... 

Pozdrawiam 

49 minut temu, NoMercy napisał:

nic nie ustaliles, nie klam, kazdy wie tyle samo. Jak juz pisalem, przestan udawac kobiete, bedac facetem. Siejesz ferment tylko ty udajac, ze wiesz wiecej a nie wiesz nic wiecej niz inni.

Skoncz klamac. 

nie pozdrawiam

Mam ci screena wysłać z maila czy co? 

Zreszta mam to gdzies co myślisz i czy wierzysz czy nie xD

Pisze jak jest. 

Przykro mi ze poczules sie urażony ze Vendor do mnie napisał a do Ciebie jescze nie. 

Oj dzidzia bedzie plakusiac telas?