Jump to content

Spam niebędący opinią o escobar.store

NoMercy
 Share

Recommended Posts

No wiesz sam Vendor ogłosil az 50 sampli to jest wgl wow. Naprawdę sporo. 

Takze nie dziwi fakt ze wszyscy sie rzucają ale fakt faktem nawet jakby było 5 sampli do rozdania to tyle samo osób by sie po nie rzucilo. 

Ale prawda jest taka ze z tych 50 osób testerów sampli może 20 napisze recke.... Mooooze. Z 20 opisów 10 będzie naprawde miarodajnych i zachęcających do zakupu. 

Szczerze. To nie mam pojęcia z czego to wynika? 

Skoro koryszta sie z forum. Wali RC to w czym problem napisać recke? I na dodatek darmowych próbek... 

Ja osobiście postaram sie naprawdę napisać wiarygodne i fajne recki z zdjęciami i szczegółami. 

Bo przeciez o to w tym chodzi. 

A poświęcić te pół h na opis to chyba nic wielkiego... 

Pozdrawiam 

5 minut temu, sasanka84 napisał:

No wiesz sam Vendor ogłosil az 50 sampli to jest wgl wow. Naprawdę sporo. 

Takze nie dziwi fakt ze wszyscy sie rzucają ale fakt faktem nawet jakby było 5 sampli do rozdania to tyle samo osób by sie po nie rzucilo. 

Ale prawda jest taka ze z tych 50 osób testerów sampli może 20 napisze recke.... Mooooze. Z 20 opisów 10 będzie naprawde miarodajnych i zachęcających do zakupu. 

Szczerze. To nie mam pojęcia z czego to wynika? 

Skoro koryszta sie z forum. Wali RC to w czym problem napisać recke? I na dodatek darmowych próbek... 

Ja osobiście postaram sie naprawdę napisać wiarygodne i fajne recki z zdjęciami i szczegółami. 

Bo przeciez o to w tym chodzi. 

A poświęcić te pół h na opis to chyba nic wielkiego... 

Pozdrawiam 

O matko nawet zdjecia beda ? 

Super nie mogę się doczekac twojej recenzji.

Odliczam minuty

Jak vendor rozdaje tyle sampli, a wymagany jest jedynie staż miesieczny na forum, to widać chce, żeby ludzie po prostu spróbowali sortu. Ten miesięczny staż jest tylko po to, żeby ludzie na siłę nie zakładali teraz kont po sample xD

Oczywiście opinie ja też na pewno napisze, ale jakby te sample były tylko po to, to liczba osób która by je dostała byłaby mniejsza, a wymagania by się do akcji zakwalifikować znacznie wyższe.

Tak czy siak zachęcam każdego do napisania szczerej recenzji! 🙂