Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Recommended Posts

Nie nie jest to legenda, to nie jest to co było za pamiętnych czasów (Smoke Next Generation).

Ogólnie zawiodłem się bo myślałem ze chociaż w połowie odda ten dawny stan jakby się unosiło na ziemią, te rozkminy, te przemyślenia, śmiech w niebo-głosy  i ten długi czas działania!

1.5g zrobione na 50ml loquidu, i co zauważone to znaczna poprawa nastroju, przekrwione źrenice. A przy rozpuszczeniu z liquidem w naczyniu pozostal jakby osad pomarańczowej steryny takiego koloru w jaki wpadał odcień kanna, to samo jest na grzałce w e-kiepie. Myślę że sklep wiedział że nie jest to zbyt aktywny kanna i dlatego wrzucił go na sam dół oferty z niską cena co do ich oferty kannna. Przecież sama nazwa JWH210 podbija cene, a sklep który nie oszukujmy się ale ma bardzo wygórowane ceny sam w sobie powinien zawyżyć cenę jak i innych produktów z listy. Nie piszę tego na niekorzyść sklepu tylko takie są moje przemyślenia.

Edited by wayatek6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wayatek6

Dzieki za opinie, chciałbym jeszcze usłyszeć co inne osoby twierdzą. Obecnie jest dziura na rynku z dostawcami kanna, nasz produkt to najlepsze co można dostać.

90% Dostawców kanna to oszusci, dlatego warto szanować pewne źródła. Moze twoja tolerka jest troche za wysoka?

Edited by rceagle.io

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rceagle.io

Wydaje mi się ze jest to bardzo zanieczyszczone kanna bądź z czyms wymieszane, po każdych próbach i metodach nie tylko przeze mnie wykonanych efekt jest taki sam jak w moim przypadku. Kanna pozostawia jakby pomarańczowy plastikowy,gume,steryne nie wiem jak to nazwać . Co do mojej tolerancji to jest znikoma gdyż pale kanna sporadycznie, bo kanna jest dla mnie tylko dodotakowym zarobkiem lecz tutaj się muszę z tobą zgodzić ze bardzo trudno dzisiaj o dobre kanna, a szeczgolnie w kraju w którym przebywam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...