Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
NoMercy

Arek chciał wysadzić auto u Rydzyka. "Chciał się pozbyć diabłów"

Recommended Posts

Pobudzony Arkadiusz wsiadł do swojego citroena C3 i pojechał do Torunia. Czekał przed bramą rozgłośni Radia Maryja aż się otworzy, kiedy ktoś będzie stamtąd wyjeżdżał. Wtedy pędem ruszył do środka. Zostawił auto, wszedł do budynku, ale szybko wrócił. Oblał swój samochód benzyną i podpalił. 

 

 

 

 

Na początku wyglądało to na zamach terrorystyczny. Arkadiusz O. (37 l.) podstępem wjechał na teren Radia Maryja w Toruniu, oblał benzyną swój samochód i podpalił. Na szczęście ochrona szybko ugasiła ogień i auto nie wybuchło. Mężczyzna został zatrzymany. Okazuje się, że przyjechał do rozgłośni po… pomoc. Chciał się pozbyć diabłów, które miały go nękać.

 

gf-X34i-Uwh9-yJna_podpalil-samochod-pod-

Arkadiusz O. mieszka w Malborku (woj. pomorskie) z żoną i dwójką dzieci. Kilka dni temu zaczął mówić, że widzi diabły. Powtarzał, że są wszędzie i jest śledzony. Przerażona małżonka wyrzuciła go z domu. Mężczyzna pojechał do swoich rodziców pod Grudziądzem (woj. kujawsko-pomorskie). - Nam też skarżył się na szatany. Mamy ogromny problem z synem. Od ponad 10 lat bierze dopalacze. Nie chce zgodzić się na leczenie - mówi nam jego matka.

Pobudzony Arkadiusz wsiadł do swojego citroena C3 i pojechał do Torunia. Czekał przed bramą rozgłośni Radia Maryja aż się otworzy, kiedy ktoś będzie stamtąd wyjeżdżał. Wtedy pędem ruszył do środka. Zostawił auto, wszedł do budynku, ale szybko wrócił. Oblał swój samochód benzyną i podpalił. Po chwili został zatrzymany przez policjanta po służbie.

- On do o. Tadeusza Rydzyka przyjechał po pomoc - przekonuje matka Arkadiusza O. - Policjanci przeprowadzili rewizję w naszym domu i w mieszkaniu synowej. Szukali bomby - dodaje.

37-latek został przesłuchany w prokuraturze. Odmówił składania wyjaśnień. Śledczy postawili mu cztery zarzuty: jazdy pod wpływem narkotyków, naruszenie miru domowego, kradzieży dowodu osobistego i sprowadzenie pożaru.

Grozi mu za to do 10 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. - Może wreszcie trafi coś do jego głowy i przestanie brać narkotyki - wzdycha matka. 

 

 

SE.pl


Zobacz cały artykuł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...