Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Młody Gonzo

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Recommended Posts

Po zaaplikowaniu 200mg sniff czuć wyraźną chęć na papierosa. Spływ gryzący do przeżycia. Po chwili wchodzi dobry speed z nutką eufori. Gdybym miał ocenić w proporcjach to 70 speed 30 eufo. Jedna z najlepszych trójek na rynku ze względu na ten rush i clearhead po zaaplikowaniu. Libido strasznie na tej trójce wystrzeliwuje w górę. Działanie zamyka się w moim przypadku 2h. Problemów z zaśnięciem nie miałem za to delikatny zjazd na następny dzień pojawił się. 9.5/10

Tak, ostatni sort 3cmc pisałem że nieaktywny na moją osobę, na innych pięknie działa. Tym razem pred jak i cały zespół się postara, ponieważ to najlepsza trójka jaka jadłem od ponad roku. 

Nie ma tego ogłupienia jak na "3cmc" z miasta co ludzie jedzą, pocą się, biorą w rękę telefon odpala rokse i walą konia.

W tym sorcie nikt niema nawet takiej myśli, bo jesteś tak potężnie naładowany endorfinami że masz ochotę wyjść na miasto i po prostu być tam gdzie są ludzie by się dzielić tym zajebistym stanem. Oczywiście jest speed, wszystko wręcz idealnie wyważone. Ogromnym plusem jest właśnie ten clearhead na tym sorcie.

Naprawdę daeno nie jadłem tak dobrego sortu, również testerzy gdzie zawsze dostają schiz i dziwnych wkręt w trakcie konsumowania, tutaj tego nie doświadczyli bo po prostu każdy chciał się dobrze bawić.

Minusem jest ból przy sniffie..

Dodam że paczka doleciała podczas trwania trzydniowego testowania innych sortow i muszę przyznać że ta trójka z każdą kreska działała tak jakby to była pierwsza - zawsze mocne jebniecie.

Jako iż weekend, a przed chwila wstałem to sprawdzę na swojej kichawie czy po takich testach, dziś nadal będzie działało tak samo i czy czasami kichawa mi nie odleci, bądź gówno z jelit do mózgu się cofnie z bólu. 

Bądźcie czujni, za chwilę wydam opinie

20 minut temu, Predator-rc.net napisał:

napisane po 23:00 :E

Haha, czasem trzeba niestety pójść spać.

Przyjąłem 130mg - tylko tyle że względu na strach przed bólem nosa i niemylilem się... Ból śluzówki ktora wygląda pewnie jak zaorane pole pod uprawę buraków przez traktor sprawiła że poczułem się tak jak na pentach, strzał w potylicę od Tysona który powrócił do treningów bokserskich. Z wrażenia aż łezka poleciała i ciarki, ale przeżyłem! 

Po chwili zęby poczuły też ten mocny strzał od Mike'a jaki dostałem... Ale całej też otoczce towarzyszy duża empatia, chęć działania i pobudzenie. 

Tak całkiem serio to jestem w lekkim szoku że trafiło się jeszcze coś tak mocnego i genialnego. Ale, nadal liczę na coś jeszcze mocniejszego 😂

Popytem testerów i uwaga, nikt nie miał zjazdu, tylko jedna osoba z 7 ma troszkę zamulenie,ale możliwe że to też od alkoholu bo dużo wypiła.

Teraz, Predator-rc.net napisał:

Podobno 4-CMC Transparent działa "mocniej", ale zjazd też mocniej niestety 😛 

Zjadłem wczoraj 100-150 podczas maratonu tej trójki i 4cmc momentalnie było wyczuwalne, szczerze powiem że stan po 4cmc mnie przerósł 😂

Taki lekki offtp

Henryk igły również sort z najwyższej półki. Zastrzeżenia mam tylko do 3mmc mojego ulubieńca, bo bardzo słabe, ale wynagradza to genialny Heniu, 4cmc  i 3cmc.

Mam tylko nadzieję że to nie jest celowy zabieg tego dobrego sortu by przyciągnąć ludzi w aktualnych czasach i później rzucić słabszy sort jak to niektóre sklepy już robily 😛

Mimo wszystko udanego weekendu! 

10 minut temu, Kamykk napisał:

Zastrzeżenia mam tylko do 3mmc mojego ulubieńca, bo bardzo słabe

lekki offtop - to chyba typa pojebało, bo cenę chce nam podnieść .. i szukamy innego źródełka :E

10 minut temu, Kamykk napisał:

Mam tylko nadzieję że to nie jest celowy zabieg tego dobrego sortu by przyciągnąć ludzi w aktualnych czasach i później rzucić słabszy sort jak to niektóre sklepy już robily 😛

HHEHEHEEHH no niee, akurat 3cmc / 4cmc to już od dłuższego czasu z tego samego źródła jest, a hexen igły to nowość, więc jak się zródło nie zjebie to będzie ok, bo dawno nie było igiełek : )

dobra koniec off 🙂 udanego "testowania" 🙂  

Edited by Predator-rc.net

6 godzin temu, Predator-rc.net napisał:

Podobno 4-CMC Transparent działa "mocniej", ale zjazd też mocniej niestety 😛 

Naturalna kolej rzeczy 🙂

6 godzin temu, Kamykk napisał:

Przyjąłem 130mg - tylko tyle że względu na strach przed bólem nosa i niemylilem się... Ból śluzówki ktora wygląda pewnie jak zaorane pole pod uprawę buraków przez traktor sprawiła że poczułem się tak jak na pentach, strzał w potylicę od Tysona który powrócił do treningów bokserskich. Z wrażenia aż łezka poleciała i ciarki, ale przeżyłem! 

Jak dbasz tak masz.

5 godzin temu, anonim413 napisał:

A Konkrety jakies 

Moc ?

czas dzialania ?

przewaga speed/eufo ? 

To nie są konkrety bo kazdy organizm przecież inaczej reaguje 😂 ale oto moje spostrzeżenia

Moc potężna

Czas działania? 10-20min - Nigdy mnie nie trzymało nic dłużej niż 30 min, dlatego nie rozumiem jak te sorty mogą kogoś trzymać 40-60min 😂

Wmoim przypadku idealnie wyważone z przewagą speeda 65/35

Bierz i nie zastanawiaj się, bo lepszego sortu aktualnie nie znajdziesz, o ile dostaniesz to samo co ja