Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
Tomasz Terka

DHC Continus

Recommended Posts

Siema, posiadam sporo DHC, nigdy nie próbowałem, mam dużą tolerancje na kodeinę, mimo że biorę 1x na dwa miesiące dawki typu 700mg w górę, na pierwszy raz chcę zarzucić 840 mg DHC.
Zdania na temat tego specyfiku są podzielone, czytałem temat na hypku, jedni chwalą inni wręcz odwrotnie, więc pytam tutaj, jakie są wasze doświadczenia z DHC. Peace! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, wrzuciłem w Poniedziałek te 840 mg DHC, pokruszone tabletki wypite zaczęły działać już po 10 min, Euforia silniejsza niż po zwykłej kodzie i utrzymywała się dużo dłużej, jakoś 2h, później działanie przechodzi w sedację którą odczuwałem przez cały następny dzień (wtorek)Oczywiście na śniadanie zjadłem 15 mg Diazepamu, co najlepsze łapałem zajebiste noddy nawet po takim czasie, cały wtorek na wyjebaniu, oglądałem seriale i miło przysypiałem, w środę z rana już ewidentnie czuć było zjazd i bóle w stawach mimo 15 mg diazepamu na śniadanie, więc wrzuciłem w ten sam sposób co poprzednio 600 mg, delikatnie mogłem odczuć euforię i powrót do stanu który był we wtorek. Dzisiaj w czwartek poszło 10 mg diazepamu i 60 mg DHC bez rozgryzania i czuję się całkiem spoko lekko zamulony ale pozytywnie(na pewno poprawię jeszcze benzo). Najgorsze z całej tej fazy było to że aby się odlać musiałem posiedzieć za każdym razem na kiblu z 15/20 min nie wspomnę o łamaniu się, bo to jest nie wykonalne w tym momencie. Ogólnie DHC znacznie lepsze od Kodeiny wygrywa euforia, czas działania i to że mamy czystą substancję, a przy schodzeniu z dawki nie rozpierdalamy tabletek na pył tylko łykamy w całości i ładnie można ominąć skręta bo tabsy są o przedłużonym uwalnianiu, szkoda że DHC nie jest tak dostępne jak koda i trzeba kombinować u lekarza bo na pewno częściej bym korzystał. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...