Jump to content

Recommended Posts

"Pyszny pokazywał mi maile pisaliscie ze sobą koło godziny 12.00 pisane bylo z naciskiem na wysyłkę tego dnia jak Pyszny napisał że idzie pod bankomat tak z maila za mailem zrobiła sie cisza mogła Pani napisać cokolwiek 

dobra ja sprawę uważam za nieporozumienie obydwu stron temat trochę rzeka także kończymy go na tym wpisie"-

JokerJP

No pyszny na sete zaroz do niego z bólem dupy napisał że coś tam,coś tam. DEBIL!!!!

W dniu 20.09.2020 o 06:20, hugon napisał:

Posty na innym forum o braku rakiety "złoto ustnego" znikają

A rozpisują się o bliku masakra

Arogancja nerwowość błędy jakże nie podobne do pysznego aż biją po oczach To nie on

Według mnie to nie admin ale dane do logowania konta pysznego zostało sprzedane nowemu reklamodawcy forum

Admin nie jest aż taki narwany

Jest nerwowy,uwierz mi :E

Zobacz jak pisze,przyjżyj się uważnie :

https://anonfiles.com/l860m3Xcof/Screenshot_12_png :E

Edited by TimeToHunt
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wg mnie jebie to na kilometr. Cennik wysyła stary, nawet nie przerobiony. Po gadce widać, że to nie jest ten stary Pyszny...

Kurwa co za debil płaci  BLIKIEM  😄 

To jest kabarecik. Na mailu siedzi jakiś szczur, który popełnia błędy ortograficzne. Na wiadomość od znajomej z pyt czy może być blik pobiegł pod bankomat i najebał spamu, a teraz placze że stał pod b

2 minuty temu, TimeToHunt napisał:

Jest nerwowy,uwierz mi :E

Może i tak...

Szczególnie dla " nowych" użytkowników - za ch*j mi wlepił punkty ostrzeżeń

Napisałem że jakiś produkt nadaje się do mixow w dziale tego produktu Według niego to spam i nie na temat

Wk*raka się też jak uciekają mu reklamodawcy jak urzutkownicy źle piszą o produktach lub proszą o semple w tym płatne

Za to nie wiem czy jest aż tak narwany żeby pod bankomat lecieć Chwile już w tym siedzi

Przecież to od początku scamem waliło na kilometr, tylko czekać na powroty pasjonatów i innych i debili którzy się na to nabiorą. 

Po pierwsze, bez urazy ale jakim to trzeba być idiotom by zamawiać u gościa który miał taki gruby przypał i jak gdyby nigdy nic wraca sobie pod tą samą nazwą, to już powinna zapalić się jakaś zarówka w głowie 

Po drugie vendorzy mailowi to w większości scam, bo jaki to wysiłek dla takiego oszusta założyć maila na protonie -5 min. Ilu z tych ostatnich vendorów mailowych nie było wałkiem? Ostatni legitny to chyba devil przed założeniem strony.. 

Autor postu jako jedyny dostał paczkę? To też ciekawe i może wiele wyjaśniać kto stoi za walkiem albo dostał za to jakiś profit , za takie coś to ban powinien wlecieć od razu. 

Edited by kolektyv.
  • 4 weeks later...