Jump to content

Recommended Posts

To jest kabarecik. Na mailu siedzi jakiś szczur, który popełnia błędy ortograficzne. Na wiadomość od znajomej z pyt czy może być blik pobiegł pod bankomat i najebał spamu, a teraz placze że stał pod bankomatem. Odradzam zakupów to nie Pyszny i ta cena za wysyłkę żółtymi. Szkoda czasu oczywisty SCAM. 

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wg mnie jebie to na kilometr. Cennik wysyła stary, nawet nie przerobiony. Po gadce widać, że to nie jest ten stary Pyszny...

Kurwa co za debil płaci  BLIKIEM  😄 

To jest kabarecik. Na mailu siedzi jakiś szczur, który popełnia błędy ortograficzne. Na wiadomość od znajomej z pyt czy może być blik pobiegł pod bankomat i najebał spamu, a teraz placze że stał pod b

W dniu 16.09.2020 o 16:35, kuntakinta napisał:

pozwolę sobie zacytować pewnego kolegę z innego forum: "Paczka miała dolecieć i w sobotę i w poniedziałek, nadal pusto. Czekam na wyjaśnienia i na przesyłkę max do piątku;) "

no to czekamy do piątku : )

Jeszcze jeden kolega cytuję "

Oj to Pyszny zgłoszę się po sampelki jak coś 😂

Jak dla mnie był zawsze nr 1. Nigdy nie musiałem czekać na stuff z pobgryzanymi paznokciami i nigdy nie trafił mi się shit "

Sorry,to ten sam,hehe 🙂

Ktoś podszył się pod malinowego i lepiej trzymać się z dala i dla dobra waszego,trzymajta się z dala.

No to powodzenia tam temu jełopowi można tylko życzyć 😄 Gościu który czeka na paczkę na 10000% został wyjebany. Typ z maila w ogóle się nie odzywa do niego, a jak napisał z innego to oczywista oczywistość iż Wsio Haraszooooo Zamawiać WINCYYYYYYJ i wincyj ale już bez blika 😄 Bo ktoś go wyruchał i stał pod bankomatem haha. Typ jest na tyle bezczelny, że gościu mu pisze posta co z rakietą, a on udaje, że nie widzi tylko płacze o bliku. Najgorsze jest to, że administrator tamtego bajzlu sam twierdzi, że to ON i że ma zajebisty towar 🤮

Edited by waldi
8 minut temu, waldi napisał:

No to powodzenia tam temu jełopowi można tylko życzyć 😄 Gościu który czeka na paczkę na 10000% został wyjebany. Typ z maila w ogóle się nie odzywa do niego, a jak napisał z innego to oczywista oczywistość iż Wsio Haraszooooo Zamawiać WINCYYYYYYJ i wincyj ale już bez blika 😄 Bo ktoś go wyruchał i stał pod bankomatem haha. Typ jest na tyle bezczelny, że gościu mu pisze posta co z rakietą, a on udaje, że nie widzi tylko płacze o bliku. Najgorsze jest to, że administrator tamtego bajzlu sam twierdzi, że to ON i że ma zajebisty towar 🤮

Na tamtym forum post ktoś wrzuca raz na miesiąc. Nie zdziwiłbym się wcale jakby jakiś domorosły biznesmen dogadał się z adminem, że zmieni passy na konto pysznego za jakaś stówkę i ktoś będzie mógł wały kręcić. 

Inna opcja, że może miał jakieś super zajsbiste hasło w stylu 12345678 i ktoś to odgadł, ale jeśli admin tam się zarzeka że to pyszny to obstałbym przy pierwszej opcji 🙂

5 godzin temu, kolektyv. napisał:

Jak wychujać to od razu na pare setek a nie 50zl, od początku wiadomo było że to scam, a autor posta albo sam maila założył albo nagania koledze za % 😄

Hehe kurwa jasne 

5 godzin temu, signumsignal napisał:

Albo bardziej prawdopodobna wersja -  admin podszywa się pod pysznego :E

Slyszalem to juz dawno temu i to tez moze byc prawda ale niech debile kupia a potem placz ohh ahhh ze kurwa forum trzyma takie sklepy downy 

Na bank to admin tamtego forum od puszystego,błędy popełnia w pisowni jak on,bo nie raz z nim pisałem.

Jak pisał to jednym ciągiem i bez składu i ładu,i dlatego mnie wyjebał z tamtego forum,żebym się nie połapał i nie dostał się do prywatnych wiadomości.

Żeby jego błędy nie ujrzały światła dziennego.

" To nie jest pyszny i już pare osób sprawdziło pisząć do niego. Moi znajomi nakupowali u niego na prawde bardzo duze ilosci i teaz nie wie ocb , a z tym blikiem to dojebał kurwa xD no pobiegł pod bankomat bez kitu lepszego debila nie widziałam. Złodziej i to chujowy :DNawet po polsku pisac nie potrafi i jakby pomyslal to by wyslal ludzia te probki i dopiero ich wyjebal ale tutaj mamy doczynienia z wyjatkowo pazerna kanalia :d "

Nowe info,zacytowałem za pozwoleniem pewnego usera :E

Posty na innym forum o braku rakiety "złoto ustnego" znikają

A rozpisują się o bliku masakra

Arogancja nerwowość błędy jakże nie podobne do pysznego aż biją po oczach To nie on

Według mnie to nie admin ale dane do logowania konta pysznego zostało sprzedane nowemu reklamodawcy forum

Admin nie jest aż taki narwany