Jump to content

Recommended Posts

• Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Testowane 3-MMC od Eagle. Wizualnie jak na zdjęciu poniżej. Cały worek w takich dużych grudach. To nie są absolutnie kryształy tylko ulep. Bardzo dawno nie spotkałem się z taką formą MMC. Kruszy

Zdjęcie produktu 3mmc

Nie zawiedziesz się ja już jaki czas temu wziąłem od nich trójeczkę i powiem jedno ROBI   Niestety nie mam już nie mam jak zrobić zdjęcia ponieważ zjadłem wszystko 🤪🤪   1 linia oko

@drake11 Dostajemy dobry biały krystałek taki jaki powinien być a Ty doszukujesz się w tym problemu?

3mmc jest białe, łatwo się kruszy i wyrywa z butów no przynajmniej mnie i z tego co czytam większość więc nie widzę z tym problemu.

Może to było stare zdjęcie może co no ja żółtego nigdy nie dostałem a żółty to może być 3CMC a nie MMC.

@mtrm92 tak jak pisze kolega zdjęcia raczej nikt CI nie wyslę ale też od siebie mogę dodać że po przesiadce z 3CMC na 3MMC jest bardzo zadowolony jej działaniem i tym że o wiele lepiej chodzi się po niej spać. Dodatkowo kichawy potem nie naprawiasz 2 tygodnie a przy dłuższych ciągach to chyba z miesiąc ostatnio naprawiałem kichawe :E (po 3CMC)

Edited by plebis

@Duym1 widzę nie jestem sam w spostrzeżeniach ja lece od niedzieli albo już sam nie wiem od kiedy :) Co prawda sen jest ale co to za sen jak wstaje po 4h i wlatuje linia hahahaha:)

Ale do ciągów zajebiste nic mi nie jest i czuje się zajebiście a jak bym chciał isc spać to kłade się mija chwila i śpie jak dziecko

Jestem po 1 testach 3mmc i jestem pozytywnie zaskoczony! Ogólnie rzecz biorąc nie umiem i nie lubie ciągnąć melanżu dłużej niż 1 wieczór a w przypadku tego mmc impreza trwała prawie 3 dni i nie miałem tak poważnego zjazdu jak w przypadku mmc od innych vendorów. Wystarczyło troche alko na zbicie bani plus zmęczenie organizmu i spałem jak malutkie dziecko XD co prawda spałem cały dzień po tej zabawie ale beż żadnych uboków. Nie wiem czy to skutek długiego odstawienia (nie brałem nic 2 lata) czy dobrej substancji ale jestem serio mile zaskoczony.

Niestety nic mi na dalesze testy nie zostało :E więc trzeba będzie zaopatrzyć się w coś nowego czas pokaże w co ;)

@Diabelekk Tak jak wyżej napisałem jak najbardziej tak nadaje się chociaż tak zadziałała na mnie ta 3 nie wiem czy na Ciebie zadziała podobnie.

Edited by TnBob