Jump to content

Recommended Posts

• Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Testowane 3-MMC od Eagle. Wizualnie jak na zdjęciu poniżej. Cały worek w takich dużych grudach. To nie są absolutnie kryształy tylko ulep. Bardzo dawno nie spotkałem się z taką formą MMC. Kruszy

Zdjęcie produktu 3mmc

Nie zawiedziesz się ja już jaki czas temu wziąłem od nich trójeczkę i powiem jedno ROBI   Niestety nie mam już nie mam jak zrobić zdjęcia ponieważ zjadłem wszystko 🤪🤪   1 linia oko

@drake11 Osz ty łotrze ;)

Namówiłeś mnie tak bardzo że do dzisiaj nie za bardzo wiem co jest 5 :E

Zarzuciłem w bombe około 200mg wjazd po około 20 minutach może szybciej nie skupiałem się na tym ale zaraz po tym jak zarzuciłem musiałem iść do sklepu do ludzi. O matko to był kosmos wyobraź sobie w sklepie łapie Cie tak bardzo że nawet słowa nie możesz wymówić :)
Przyjemnie gorąco zrobiło się w momencie, zacząłem chodzić po tym sklepie jak po najlepszym miejscu na świecie ;) nie wiem jak wyglądałem ale zakupy robiłem tak szybko jak by ten sklep miał się zaraz zapalić albo ja :)
Euforia zajebista przez chyba 2h nie wiedziałem w co ręce włożyć ale uświadczyłem takiego ładu w głowie że wiem co i kiedy mi potrzebne i do czego.
Oczywiście byłem tak zajęty robieniem obiadu, oczywiście sprzątanie też weszło w gre bo jak by inaczej :P. Po 2h lekko zeszła bania ale dalej czółem przyjemność ze wszystkiego co robie.
Około 3h już został lekki speed który podbijałem jeszcze z 2h małymi dawkami sniff i na tym badania się zakończyły.
Od teraz inaczej nie wyobrażam sobie testów jak poczciwa bombka ;) Sniff nie daje takich rezultatów oj nie. Sami musicie spróbować.
Dla mnie ta bania była mega przyjemna i nie aż tak nachalna bo mam jednak tą tolerke zniszczoną :E ale dla kogoś kto jej wgl nie ma będzie bajka ;D

A to był dopiero piątek :D  Soboty i niedzieli za bardzo nie pamiętam :) Melanż siadł taki że musiałem ratować się eti a niedziele odsypiałem ;D Gdyby nie alko którego w siebie podobno władowałem hektolitry bankowo niedziela była by normalnym dniem no ale cóż ja powtrzymać się nie umiem ;P Całe szczęście że z wora zostało jeszcze na sylwestra bo już się bałem że wszystkim rozdałem to co miałem :D

@drake11 Nie wypowiem się o ilościach bo waga odmówiła mi współpracy :)

Całego sylwestra do rana wjechało 7 bombek każda euforyczna jak skurwysyn. Czysty towarek co tu dużo mówić w czasie zabawy lekka ochota na dożutkę ale nie nachalna. Każda aktywna i każda działała tak jak trzeba a czas działania przy 1 około 2h i każda następna podobnie. Po ostatniej około 5 rano minęła godzina wypiłem 2 driny i sen bez problemów z zasypianiem czy cokolwiek innego.

Jedyny "zjazd" jaki uświadczyłem to kac od alkocholu jeśli bym go nie pił następnego dnia mógł bym normalnie funkcjonować.

@TwojaStara2 Libido znacząco wzrasta ale w pozytywnym sęsie. Nie będziesz zmuszony odrazu łapać za telefon i gruche :)
Powiem tak jak jest koło mnie kobita to jest o wiele przyjemniej niż na trzeźwo ale jak jej nie ma to nie myślisz o tym.
Cieszysz się banią i zajebisty stanem a nie tym że ci się chce ruchać i co tu zrobić ;) ale oczywiście jak jest obok kobita to szarpiesz jak reksio szynke :E

@mtrm92 Jedyne z czym się zgodzę względem tego zdjęcia to wielkość kamieni bo są takie same. Kolor biały, miejscami przezroczysty (tafiają się też idealnie przezroczyste).

Zamawiałem pare razy i ani razu nie dostałem żółtego kryształa są zawsze biało-przezroczyste.

• 2 weeks later...

Gołąbek doleciał i wszystko jest ok więc wszyscy Ci którzy mieli wcześniej jakieś problemy z długim czasem oczekiwania możecie być spokojni.  U mnie ogólny czas oczekiwania 8 dni :)

@Jumbo2 już jestem po 1 "linijce" dalej to samo :) Piszę w odskoczni od sprzątania bo nie wiem w co łapy włożyć ;)

@drake11 Mleko kruszące się łatwo + niektóre są pół na pół mleczno-przezroczyste ale tak jak mówisz kruszą się łatwo tak jak ma to w zwczyaju 3mmc prawdziwe ;) Nie mam żadnego żółtego kryształka ani jednego.

Lece dalej działać, dobry balet i ogień + trzeba rozmkinić co tu robić wieczorem hahahha pozdro wariaty.