Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

Testowałem A-PHP z 3 tygodnie temu 100mg urywa głowę wystrzał eufori na 1h alfowej wir jak chuj na bani potem mocny speed na kolejne 2h gdzieś. Po kolejnych wrzutach schizy ale takie że tylko podsłuchy i że wszyscy wiedzą zjazd jakiś mocny po tym nie był pamiętam że nos ostro chyba tyrało. 

Walisz dawkę 100mg sniff mija 5 min i wypierdala cie w kosmos jak marsjanina z Marsjanek. 

Temat bije na glowe wszystko co testowałem do tej pory nie mam porównania co do A-pvp ale napewno jest to w chuj podobne więc alfiarze pobierać bo 10/10

Edited by Kapitan Zwały

Bez tolerki dawki 20-40 mg robiły robote. Porządny, mega euforyczny alfowy rush na jakąś godzine, potem jeszcze 2, w porywach 2,5 solidnej stymulacji. Mocne, nie ma co.

Substancja moja była dosc kaustyczna dla nozdrzy, do połowy pasa nie dochodziłem i juz czułem jak wszystko idzie w gardło i piecze + spływ... No ale dałem radę, trzeba dać. :E  Nie waporyzowałem, nie przepdam za vapo stymulantów.

Ktos pisał o zapachu octu, ja tego nie uswiadczyłem.

Dobry produkt, daję solidne 8/10 gdyby nie ten rozkurwielix w nosie. Ale i tak pobierac śmiało.

Tak, palę tylko a-php. Właściwie myślę, że md-php jest lepszy 2 lata temu, ale od tego czasu nie ma już dobrego md-php. Teraz ponownie zamówiłem proszek i kryształ aphp w Chemcloud.

W dniu 14.09.2020 o 19:41, Predator-rc.net napisał:

kryształ chyba mamy nawet ten sam co oni 😛 

dlaczego na stronie jest napisane a-PHP, a po kliknięciu na produkt dowiesz się w opisie, że to tak naprawdę a-PiHP? jaka to substancja? Dziękuję Ci

Wlasnie czekam na dostawę i jeśli będzie chociaż trochę taka jak mój kumpel z Francji ogarnia to będę mega szczęśliwa :) cieciekawa jestem jak długo idzie paczka od czasu nadania do odebrania

Przyleciała w zamówieniu alfa PHP. 

Ogólnie mógłbym napisać, że tak dobre alfiszcze, że z wrażenia piszczę. 

Problem jest taki, że plan był max 2 kreski, spokojny weekend. Skończyło się na tym, że nie za bardzo ogarniając czy to piątek czy niedziela, stanąłem przed lustrem i nie wiedziałem na kogo patrzę, na szczęście w ręku trzymałem swoją ulubioną żarowe i to pozwoliło zidentyfikować osobnika :E

Brzmi strasznie, czyli działa podręcznikowo.

Tak z bardziej rzeczowych informacji. Sniff robi nam dobrze na trochę dłużej, niż vapo (nic nowego), ale tylko podkurwia (w moim przypadku) organizm, który chce wiecej i więcej, aż wchodzi żarowa. 

Dawkowanie to kwestia bardzo osobliwa, ale aktywność wykazuje już od 10mg.

Sort polecam: wszystkim tym, którzy lubią ostrą jazdę bez trzymanki, ludziom którzy mieszkają sami bez rodzinki, ludziom ktorym i tak już wszystko jedno (xD), tym którzy jak Jezus lubią sobie czasem wyrwać parę dni z życiorysu po czym zmartwychwstać z licznymi obrazeniami na ciele lub psychice. W sumie też potem człowiek się czuję jakby wyszedł z trumny i chciał do niej wrócić.

Sortu nie polecam rodzinie i znajomym

Bardzo mocna substancja, dla mnie aż za mocna. Jednorazowo buduje charakter, uczy pokory, a wielorazowo zapewne niszczy psychikę xD

Edited by DontFlyTooHigh

Testowana substancja: APHP 
Ilość : 20g 
Jednorazowa dawka : Sniff: 80mg vapo 20 mg (dawka dla weterana) 
Sposób przyjęcia: Vapo 
Doświadczenie z alfą: Rok czasu wcześniej 2 lata z heniem balowałem lecz zdradziłem go na poczet Alfy metaamefatminowej damy 
Wyniki Badań: 

No muszę przyznać że ta alfa potrafi o jakieś 30% mocniej wyjebać z butów niż apiph. Dużo mocniejsza euforia oraz dłuższy czas działania to cechy tej damy. Za to łatwiej dużo się porobić niż apiph 😄  
Czas działania vapo zamyka się 20-30minutach gdzie apiph to 10-15min 
Sniff nie testowałem bo wątpie by na ciągu vapo coś klepnął 😄  

Ocena  Substancji : Mocne 9.5/10!