Jump to content

Spam niebędący opinią o rceagle.io - luźne pytania, spam itd.

Kierownik Budowy
 Share

Recommended Posts

7 godzin temu, Rogalxddl napisał:

Jak ten sklep funkcjonuje bo chcialbym zrobic zamowienie 3cmc 50g ile czasu mniej wiecej to idzie jakby ktos sie odezwal i popowiedzial skad najlepiej i najszybciej zamowic bylbym wdzieczny

Jeśli chodzi o terminy dostawy, to wystarczy 5 min na przestudiowanie strony każdego vendora by rozkminić ile może lecieć rakieta, skąd najlepiej to pojęcie względne bo każdy zazwyczaj ma innego preferowanego vendora. 

Poczytaj działy poleconych vendorów a także zobacz tematy w dziale "Sklepy internetowe" , myślę że znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania. 

Edited by kolektyv.

W dniu 9.07.2021 o 17:26, Rogalxddl napisał:

Jak ten sklep funkcjonuje bo chcialbym zrobic zamowienie 3cmc 50g ile czasu mniej wiecej to idzie jakby ktos sie odezwal i popowiedzial skad najlepiej i najszybciej zamowic bylbym wdzieczny

Po wpłacie Tydzień zajmuje im wysyłka, kontakt utrudniuny. Pierwsza doszła szybko, teraz może mają nawał roboty bo wakacje no aleogli by odpowiedzieć chociaż. 

• Strażnik Forum
W dniu 8.07.2021 o 20:35, Boone napisał:

Gołąbek doleciał ekspresowo, również musiałem czekać kilka dni, aż wszystko ruszy, ale to jest zrozumiałe z pewnych względów. Jedyne minusy to nieco słabe pakowanie i brak opisu w środku. Mam nadzieję, że to jest 3mmc, o które prosiłem, chociaż mam lekkie wątpliwości, bo otrzymałem, przeźroczyste kryształy, łatwo kruszące, bezwonne, z białymi naleciałościami. Jeśli ktoś pobierał, to niech potwierdzi czy to teraz tak wygląda, będę wdzięczny. Byłoby szkoda, gdyby okazało się czym innym, bo mi bardzo ten temat przypasował.  Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku, kontakt, szybkość wysyłki na olbrzymi plus. Znowu mnie Pan Orzeł nie zawiódł ;). W weekend testy.

post z czwartku iz mimo czekania na wysylke paczka dotarla. 

Czy przypadkiem przewoznik nie informuje o przesylce dopiero gdy dotrze ona do PL? 

Informacje o paczkach często gęsto na trackingach są dopiero w momencie gdy paczka przekroczy naszą granice. Trzeba spokojnie czekać. Oni nie obsługują 1 czy 2 osób które zamawiają ale dużo dużo więcej stad nie każdy otrzymuje odpowiedź tego samego dnia.

Ja czekam nawet czasami 2-3 dni na odpowiedź ale zawsze ją dostaje. Wystarczy napisać i poczekać.