Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Kierownik Budowy

Spam niebędący opinią o rceagle.io - luźne pytania, spam itd.

Recommended Posts

23 godziny temu, Jamal1291 napisał:

A jest juz tutaj ktos kto otrzymal przesylke?

Najpierw otrzymalem sample, spodobal mi sie towarek, wiec po testach poszlo zamowienie. Przesyłka leciała 6 dni , jak na dzisiejsze realia, mysle ze to dobry wynik.

MMC jakosc kosa! polecam kazdemu

Edited by marwel88pl

8 godzin temu, signumsignal napisał:

Chcesz powiedzieć, że zamawiałeś środki, które są 4x droższe niż w PL?

Możesz w sklepie kupić parowki które koło parowek nie staly a możesz kupić parowki extraklasowe.

Jeden woli takie drugi takie, nie zabronisz ludziom kupować produktów wysokiej klasy samemu kupując śmieci

Ba, powiem Ci więcej, dużo ludzi nie widzi różnicy w sortach Polskich vendorow i zagranicznych. Co kto lubi. Inna sprawa, że dużo ludzi nie patrzy na to co cpa.

Nie wyobrazam sobie lepszego hexa i nepa od pewnego Vendora, zreszta nie tylko Ja. 

A ceny sa normalne. 

Takze to nie jest tak do końca ze za jakość trzeba płacić duzo hajsu. 

Owszem tak jeśli chodzi o kokainę, here, meth 

Ale nie RC... 

Cena za gram to max 40-50pln

Maaaax 

I masz super jakość. 

Powyżej 100pln to po prostu jakies nie porozumienie. 

@sasanka84

Mega mnie to cieszy ze masz takiego wspanialego vendora. Korzystaj z jego uslug ile tylko chcesz, nie rozumiem tylko ten przemawiajacy przez bol dupy placz, jaki jest jego cel?

Nie wnosi zadnych istotnych informacji, ludzie tutaj zagladaja , aby sprawdzic czy vendor jest legit i wysyla przesylki. Nie zeby czytac ze za drogo i ja mam taniej i jest super i wogole... zenada

Żenada to jest to co Ty wypisujesz człowieku. 

Chcesz to plac raz wiecej za taką sama jakość która możesz mieć na miejscu i od zamowienia do odebrania 72h to absolutny max 

Ale jak widać.... Inteligencją to Ty nie grzeszysz... 

@sasanka84

Ok, wypisuje żenade, ale do portfela mi nie zagladaj , bo ch*j Cie to obchodzi ile i na co przepłacam. To moja indywidualna decyzja, podejrzewam ze wiekszosc ludzi sie w tej kwestii ze mna zgodzi. Jezeli to juz koniec przedstawienia, to przenies sie do tematu swojego vendora. Ja juz tobie nie bede odpisywal, bo nie widze najmniejszego sensu.

35 minut temu, sasanka84 napisał:

Nie wyobrazam sobie lepszego hexa i nepa od pewnego Vendora, zreszta nie tylko Ja. 

To sobie wyobraz hexa z 2015-16r gdzie ludzi 100mg wyginalo na pół nocy 🙂

36 minut temu, sasanka84 napisał:

Cena za gram to max 40-50pln

Hehehe xD w Polsce owszem ale w Europie ceny są Europejskie i oni nie wiedzą, że powinno dopłacać Ci do towaru.

22 minuty temu, sasanka84 napisał:

Twój hajs, rob co Chcesz. Jak lubisz dawać sie bez mydła to drogq wolna. 

Po co wchodzisz w te głupią dyskusje ? 

Potem tacy ludzie dostają legit towar i albo są zdziwieni alb lądują w szpitalu bo pół życia ćpali speedy o połowie mocy

Kiedyś jeszcze czytywałem niektóre tematy vendorow ale przestałem jak ludzie zaczęli wypisywac, że 150mg hexa daje fajna nienachalna stymulację ;))

A to ona xD

No to już wogole sorry winetu.

1 godzinę temu, marwel88pl napisał:

juz tobie nie bede odpisywal, bo nie widze najmniejszego sensu.

I sorry źle zacytowałem posta. Zacytowałem post sasanki a miałem zacytować to wyżej i napisać to:

Godzinę temu, luks1985 napisał:

Po co wchodzisz w te głupią dyskusje ? 

Potem tacy ludzie dostają legit towar i albo są zdziwieni alb lądują w szpitalu bo pół życia ćpali speedy o połowie mocy

Mowie o hexie który wyrywa z kapci przy 50mg

Nie wiem co Ty za hexa masz ze trzeba 150 ładować 

Vendor jest tutaj na forum nawet... Ale jak widac... Cudze chwalicie, swego nie znacie... 

25 minut temu, sasanka84 napisał:

Mowie o hexie który wyrywa z kapci przy 50mg

Nie wiem co Ty za hexa masz ze trzeba 150 ładować 

Vendor jest tutaj na forum nawet... Ale jak widac... Cudze chwalicie, swego nie znacie... 

Pewnie jest w tym tyle samo prawdy co w ocenie alfy na podkładzie klonów 😉