Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Kierownik Budowy

Spam niebędący opinią o rceagle.io - luźne pytania, spam itd.

Recommended Posts

@rceagle.ioowszem otrzymałem tracking ale stary z kwietnia przesyłka już dawno odebrana? Dlaczego w kulki ze mną lecisz, pewnie przesyłka nawet nie zostala nadana i mnie po prostu zbywasz od tygodnia. Skoro jest tak jak piszesz i nie oszukałeś mnie to udowodnij to publicznie i pokaz gdzie jest moja przesyłka 

Edited by wayatek6

wayatek, wiesz, kiedys dawno dawno temu na takich, jak Ty mowilo sie cisnieniowcy XD

PS. skad mozesz wiedziec czy przesylka jest nadana czy nie skoro jest MAJOWKA I NIE MASZ TRACKA 

5 godzin temu, wayatek6 napisał:

@rceagle.ioowszem otrzymałem tracking ale stary z kwietnia przesyłka już dawno odebrana? Dlaczego w kulki ze mną lecisz, pewnie przesyłka nawet nie zostala nadana i mnie po prostu zbywasz od tygodnia. Skoro jest tak jak piszesz i nie oszukałeś mnie to udowodnij to publicznie i pokaz gdzie jest moja przesyłka 

Co Ty w ogóle pierdolisz, masz na telegramie dawno tracking, tak jak napisałem u mnie już obsługi nie zaznasz, nie zamawiaj więcej bo na 100% nie zrealizuję zamówienia, nie dość że wysyłam Ci do kraju bardzo wysokiego ryzyka i każda paczka dotarła to jeszcze narzekasz, szukaj gdzie indziej sklepu który Ci tam wyśle, zobaczymy czy paczka dojdzie.

W dniu 2.05.2021 o 19:42, wayatek6 napisał:

@luks1985ale dlaczego miałbym pisać że wszystko jest ok kiedy tak nie jest. Zamawiam od nich już od dłuższego czasu i zawsze travk był dzień albo na drugi od momentu zamówienia. Tym razem zostałem poinformowany ze tracking jest 3-4dni od momentu nadania(pierwsze słyszę) ok zrobiłem i tak i napisalem po wspomnianym czasie, otrzymałem odpowiedź od @rceagle.io żebym  napisal pod wieczór to będzie track (cz*****k) do teraz nie otrzymałem tracking, a w odpowiedzi w wiadomości prywatnej tu na forum zostałem poinformowany ze dostane track kiedy będzie na to pora. To jak to jest @rceagle.io w końcu bo juz się pogubiłem, 3 tygodnie temu kiedy zamawialem tracking byl na drugi dzień, przy terazniejszym zamówieniu miał być 3-4 dni a dzisiaj nowy regulamin ponownie i tracking będzie wtedy kiedy się zachce orzelkowki? Postaw się w mojej sytuacji i ciekawe czy byś nie drążył 

W życiu nie napisałeś, że wszystko jest ok. Piszesz zawsze, że jest źle, że scan, że oszukali.

Zawsze oni Ci po kilku dniach wysyłają tracking i odpisują a Ty przy kolejnym zamówieniu znów to samo.

Przecież ja bym Cię zastrzelił na miejscu. Nie pasuje Ci taki układ to zamawiaj od kogo innego.

I to zawsze problem jest tylko u Ciebie. Na H vendor też ma swój dział i nie widziałem tylu cyrków.

W dniu 2.05.2021 o 13:06, luks1985 napisał:

Zadam Ci po raz drugi to samo pytanie: 

Na cholerę Ty tu zamawiasz i potem biegasz oo forach, że cie oszukali. I tak jest za każdym razem. Nie widziałem jeszcze, żebyś gdziekolwiek napisał, że wszystko jest ok i polecasz v.

Chcesz być fair wobec przyjaciół na niebieskim skorzystaj z ich partnerów - to się dopiero zdziwisz. 

Co ty pierdolisz jak on na poczatku chwalil te produkty i jako jedna z pierwszych osob je opisywal jak rceagle to kroki stawiał. Kim ty jesteś pajacem zwyklym co wchodzi raz na dwa lata na forum i sie wywyzsza a ci nie przyszlo od syntetycznego 5g czy 10g jakigos gowna to robiles afere  na cale forum jak dzieciak a teraz innych upominasz

Jesteś żalosn6

u mnie minął ponad miesiąc roboczy od informacji, że sample wysłane. przestałem już zaglądać do skrzynki, bo szczerze mówiąc nie wierzę, że jeszcze dojdą.

naturalnie nie mam do nikogo pretensji (wręcz przeciwnie - jestem wdzięczny @rceagle.io za próbę ich dostarczenia), a piszę to po to, żeby nie było, że olałem wendora i reckę. żałuję tylko troszkę, że nie było mi dane zbadać sortów, które zbierają dość dobre opinie. a że posiadam jeszcze zapasy innych odczynników (bo jak zamawiam to spore ilisci) to (przynajmniej na razie) wstrzymam się z zamówieniem. 

pozdrawiam.

@lllllllllllllll

Wszyscy wiemy jak to jest z listami i to już nie jest ta kwestia. Ten list może dojść a może go już chuj strzelił no niestety tak bywa.
Sprawa tyczy się chłopa który dostaje to co zamawia, jak V pisze gołębie dolatują do kraju podwyższonego ryzyka a on cały czas ma do V pretensje i cały czas dalej zamawia to jest jak dla mnie bardzo dziwny temat.

Lecz zostawmy może tą kwestie do dogadania między nimi i przestańmy robić tutaj gówno burzę jak nic tak naprawdę w kwestii "naszej", klientów nic się nie dzieje i wszystko jest dalej w jak najlepszym porządku.

Tyle odemnie pozdro wariaty.

W dniu 4.05.2021 o 12:01, MariuszSanitariusz napisał:

Co ty pierdolisz jak on na poczatku chwalil te produkty i jako jedna z pierwszych osob je opisywal jak rceagle to kroki stawiał.

Aż się cofnalem i z kilkunastu opinii jedna była ok... Jak znajdziesz więcej POZYTYWNYCH to weź zacytuj. Ba, zaczął swoje pretensje wynosić na sąsiednie fora.

I nawet po otrzymaniu paczki nie napisał, że wszystko ok tylko pisze na zasadzie "no i znowu paczka idzie długo. Stara jakoś doszła"

u mnie minął ponad miesiąc roboczy od informacji, że sample wysłane. przestałem już zaglądać do skrzynki, bo szczerze mówiąc nie wierzę, że jeszcze dojdą

CHOCIAŻ DOBRE BYŁY TO NA CO WSPOMINASZ O TEMATACH TAKICH  SKORO TO TWOJE ENTY KONTO TUTAJ DEBILU SŁODZISZ KAŻDEMU SPRZEDAWCY A GÓWNO KUPUJESZ 

48 minut temu, Helus napisał:

Witam czy wiadomości pisane na e-mail musza być pisane przez privnote ?

A czy ryba potrzebuje wody ?  Na chuj takie durne pytania zadajecie tak potrzeba pisać w privnote  dla własnego bezpieczeństwa i sklepu.

Edited by SztywnyMisza

W dniu 5.05.2021 o 14:00, Gifyc napisał:

@prezydent

Zobacz sobie przy większej ilości jakie są ceny. Towar jest wart swojej ceny jeśli chcesz spróbować no niestety małe ilości wiążą się z większą ceną ale dalej towar jest tego wart.
A jeśli produkt Cie zainteresuje @rceagle.io ma o wiele lepsze ceny przy większych zamówieniach sam zobacz na stronie wszystko jest napisane.

Czyli  jak  nie  chcę  prosić  się  o  sample  tylko normalnie    zapłacić   i    zamówić  po  1  gramie   tego  co  mnie  interesuje  będę  musiał  zabulić  około  tysiaka........ bardzo  mądre  posunięcie ....

Edited by prezydent

@prezydent to sie nazywają tzw. "europejskie ceny". Przyzwyczajaj się.

w kraju wysyłki mają w dupie takie ceny ich na to stać. tutaj już to stwarza problem bo to polska.

zapoznaj się z tym i przyjmij do wiadomości, ze zamawianie jakichś gówien w stylu 3cmc hexen z anglojęzycznych sklepów potem konczy sie rachunkiem na niebotyczne kwoty.

11 godzin temu, boop_beep napisał:

@prezydent to sie nazywają tzw. "europejskie ceny". Przyzwyczajaj się.

w kraju wysyłki mają w dupie takie ceny ich na to stać. tutaj już to stwarza problem bo to polska.

zapoznaj się z tym i przyjmij do wiadomości, ze zamawianie jakichś gówien w stylu 3cmc hexen z anglojęzycznych sklepów potem konczy sie rachunkiem na niebotyczne kwoty.

to  po  europie  niech  sobie  wysyłają  nawet  i  za  pięć  tysięcy,  Tu  jest  polska  polskie  ceny  i  polskie  zarobki

@prezydent nie, to nie jest polski sklep. vendor nie stacjonuje tu w polsce. i tu sie mylisz, bo oni wysyłają nie tylko do polski, tylko do  wielu innych krajów w unii i chuj wie gdzie jeszcze. a tak poza tym to jak będą chcieli to nawet przypierdolą se cene 5000zł za gram klefedronu.

Edited by boop_beep
𝓽𝓮𝓼𝓽𝓲𝓷𝓰 𝓽𝓮𝓼𝓽𝓲𝓷𝓰

22 godziny temu, ¯\_(ツ)_/¯ napisał:

Panowie zważka nie traćcie nadzeji! Sample dziś dotarły 9c66b439d973c.jpg

pomoze ktos zidentyfikowac co jest czym? poprosilem 3 i 4 ale co jest czym? 

po jakim czasie doszło ?

Orzel  wyjebane ma stety niestety na przepasc zasobnosci sakiewki  pols kiego szczura  ,a teho z kanalow osciennych niedoczekanie ze zrobi.mu sie smutno by  obnizyc z ceny detalicznej.