Jump to content

RCeagle.io - TEMAT OGÓLNY

Kierownik Budowy
 Share

Recommended Posts

Polecam Vendora. Gołąb wylądował.

Co do V powiem tak, zamówienie złożone bezproblemowo, kontakt z V uważam na dobrym poziomie. Czas na odpowiedź to max 12h bynajmniej przez @. 

Pakowanie: 10/10 ; bezpieczeństwo: 10/10 ; czas lotu: "Tyle w ile Bóg stworzył świat".

Po pierwszych testach zarówno Hex jak i Nep aktywne. 

Hex w formie lekko kryształowatej, kolor: biały, łagodnie spływa i nie ma reakcji typu cofnięcie. Bezwonny

Nep w formie pudru, lekko grudkowaty miejscami. Kolor: lekko pomarańczowy; ostre uczucie w trakcie sniffu, smak gorzkawo-chemiczny.

Przesyłka miedzykrajowa dostarczona w trybie ekspresowym! 4F -binaca bardzo chemiczna w smaku, w zapachu podlatująca szambem, na początku bardzo intensywna, lecz w późniejszym czasie bardzo szybko buduje tolerancje. 

Kontakt na dobrym poziomie czego nie mogę powiedzieć o zabezpieczeniu przesyłki.

Ogólnie pierwsze wrażenie oceniam na dobre, tylko vendor mógłby jeszcze trochę ceny obniżyć

W przyszłości chciałbym spróbować 5f-MDMB bo to jest mój faworyt.

• Sklep Internetowy

Od dnia dzisiejszego możemy się porozumiewać w języku Polskim! Zgodnie z obietnicami, zatrudniliśmy Polaka do obsługi supportu. Odpowiedzi na e-mailu, nie będą pochodzić z translatora 😉

Zachęcamy wszystkich do zakupów!

• Sklep Internetowy

Przypominam każdemu wybierającemu płatność przelewem, ta forma płatności jest skomplikowana i wymaga kontaktu. (Zachęcamy  do płatności BTC)

Najszybsza forma kontaktu jest sklepowy kanał telegram, https://t.me/rceaglechat

Zachęcamy wszystkich do dołączenia!

W przyszłości , większość promocji będzie ogłaszana w pierwszej kolejności , właśnie za pośrednictwem telegrama.

• Sklep Internetowy
W dniu 7.10.2020 o 12:35, Olchi napisał:

Witam zamówienie złożone i cisza na maila nie odpowiadacie a nie mam danych do przelewu 

Przy pierwszej twojej próbie zamówienia, napisałem do Ciebie maila. Sprawdź folder spam, jeżeli chcesz dokończyć zamówienie zapraszamy na naszego telegrama, o którym pisałem wyżej.

Kilka słów nt. sklepu rceagle.io...

Wybór maja dość obszerny, każdy powinien bezproblemowo znaleźć coś dla siebie. Sklep holenderski to i ceny maja zachodnie, ale nie ma tego złego bo 3mmc, hexen i clony maja zajebiste jakościowo i bardziej wydajne niż naszych lokalnych vendorów. Opłacałem btc, kontakt bezproblemowy przez telegram, paka doleciała w 7 dni. Co do samego towaru to 3mmc w mlecznych kryształkach, linia 150mg przyjemnie spłyneła i po 15 min zaczeła sie mega euforia połączona z delikatnym spidem trwająca ok 2 godzin. Natomiast hexen dostałem w postaci mieniącego pyłu, przygoda trała całą noc. Zacząłem kontrolnie od 50mg linii na początek co godzinę dorzucając, działanie mega pobudzające- nad ranem wjechała 100mg i tak mnie przegrzało, że musiałem już zarzucić clona na wygaszenie fazy.😄

• Sklep Internetowy

Zachęcam klientów aby dołączyć do naszego kanału na telegramie.

Już niedługo na sklepie pewne zmiany, oczywiście na korzyść klientów.

Pierwsze informacje pojawią się niedługo na naszym kanale.

Grupa jest prywatna, należy napisać do mnie o link , aby dołączyć do niej.