Jump to content

Recommended Posts

• Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uff w końcu idziesz sobie stąd, w końcu, idź i nie myśl, że jak zamówisz z innego emaila to się nie skapnę, jedyny zamawiasz do tego kraju i obiecuję ci że nie dostaniesz już ode mnie tam nic, miałeś

Sklep jest już prawie ukończony, zniknęły produkty których nie będziemy więcej wysyłać. Najwięcej ubyło z kategorii kanna , lecz na dniach pojawi się sporo nowych substancji ! 🙂 4f-mdmb-bianca ,

Blik , karty paysafecard oraz bitcoiny to mało? Co jeszcze potrzeba do szczęścia , nie chce słyszeć że konto bankowe. Tłumaczyłem już wiele razy, jest to ciężka kwestia, jedyne co wróci, to przelewy S

No wiec tak doszlo do 3cmc 75 g mialo byc 25 g 3MMC i 50 3cmc wejscie przepotezne tej trojki az sie przestraszylem chwile tak mi zrobily tylko 3 razy jakies ketony @XD musiales mirc inny sort albo tolerke wyjebana

No wiec tak doszlo do mnie 3cmc 75 g mialo byc 25 g 3MMC i 50 3cmc wejscie przepotezne tej trojki az sie przestraszylem chwile tak mi zrobily tylko 3 razy jakies ketony kurwa usunelo mi odczucia ale powiem PROSTO-Mocniejszej trojki nie dostaniece nigdzie libido przepotezne przy innych nawet dobrych sortach myslalem o dorzutce tu nie ma nawet takiej mowy wiec albo klamiecie albo mieliscie inny sort szczerze? Kontakt jak z dobrym ziomkiem ale z pewnych przyczyn @rceagle.io mialem juz was przezchwile za oszustow zwracam honor

Po zejsciu fazy kazda następna kreska dziala prawie tak samo co jest niesamowite bo to 3cmc naprawdę jestem zachwycony ale naprawdę jak zajebalem szczura pierwszego to  tak mocno nagle mnie jeblo ze sie przestraszylem i dopiero jak  zszedl pierwszy i zobaczylem ze nic mi nie jest zajebalem 2giego i faza byla zajebista polecam kochany orzełkuDodam ze jadlem z kilkadziesiat sortow 3cmc i ten jest kilka klas wyzej a co będzie po bombce az sie dziwie ze tak malo opinii jest o tym i kilka jest zlych @rceagle.io pozamykal mordy jak michal matczak w patoreakcji wszystkim vendora jesli chodxi o 3cmc nikt nie ma najmniejszego podjazdu

Prosze @NoMercy przenieś do 3cmc bo tam chyba ta laurka powinna wisiec

Edited by drake11

Zeby nie bylo ze nie jestem obiektywny za 3 albo 4 kreska zaczelo mna troche telepac ale jechalem szczur po 45 minutach okolo od zejscia i tak doszedlem do 3 albo 4 no co tu dużo mowic towar ma pazur jest mocny naprawdę mocny ale moze to skutkowac wiekszymi ubukami i mysle ze trzeba naprawde male dawki dawac bo i tak poklepia mocno tolerka tez ma tu znaczenie kazdy powinien indywidualnie dostosowac dawke zaczynajac od malej

3 albo 4 kreska to byla 170mg to juz za duzo bo towar mocarny wiadomo a tolerka na cmc średnia ostatnio walilem z 4-5 tygodni temu to ten sort a tamten to komedia druga sprawa i bardzo istotna ze nie spie od wtorku rana a z poniedziałku na wtorek spalem 5 h ide zaraz spac glupota duza tym bardziej ze jzajebalem 1,5 alpragenu i mi wszyztko przeszlo tylko senny sie zrobilem ale Jutro mniejsze dawki o ile beda godnie klepac i bombka

Towar jest naprawdę mocny ale cos za cos pozbede sie tego jak najszybciej bo bym zjadl prawie cala dostawe profil to moim zdaniem tak 55% eufo :45% speed i faza podczas trwania sie znienia ale pieknie mocno nagle uderza ostarnie cmc chwalone tak we wszystkich od pana z Kolumbi sniffem mnie poklepalo konkretnie raz tylko za piereszym ale i tak mniej niz wszystkie dzisiaj poza ta pierwsza gdzie sie przestraszylem i 4 chyba bo wtesy kardio weszlo ale to tak jak juz mowilem prawdopodobnie z przeneczenia przez brak snu i glupote kolejna czyli brak jedzenia jeszcze napisze o wygladzie sortu forma przypomina 3mmc ale jest bardziej przezroczyste troche co ciekawe jest komoletnie bexwonny gryzie w nos jak kazde cmc splyw taki kwasny tdoche ohydny co do pakowania pozostawia wiele di życzenia ale tragedii nie ma

Edited by drake11

Który sort od vendora daje spoko euforię bez nachalnej stymulacji i ochotę na seks? Zależy mi na eufo+Libido z brakiem hamulców... pytam  bo chciałbym wziąć od razu 25 g bo wtedy cena jest na prawdę ok. A branie po 2-3 G to odpada. Raz cena dwa logistyka..  dajcie znać po czym najmniej spędzacie czas z drugs połówka.

4 minuty temu, cocolino napisał:

Który sort od vendora daje spoko euforię bez nachalnej stymulacji i ochotę na seks? Zależy mi na eufo+Libido z brakiem hamulców... pytam  bo chciałbym wziąć od razu 25 g bo wtedy cena jest na prawdę ok. A branie po 2-3 G to odpada. Raz cena dwa logistyka..  dajcie znać po czym najmniej spędzacie czas z drugs połówka.

Dla mnie to raczej 3mmc ale nie polecam od tego v mnie wyjebal na 200 zł też chciałem kupić 25g ale się wstrzymałem całe szęście 

Teraz, Kapitan_ napisał:

Dla mnie to raczej 3mmc ale nie polecam od tego v mnie wyjebal na 200 zł też chciałem kupić 25g ale się wstrzymałem całe szęście 

Mnie wyjabal na 1g prochu a jak pisalem do niego żeby wysłał to napisał że mam wypierdalać i zgłosi do admina ze Pisze negatywy

• Strażnik Forum

No to jak Ty sie dogadywales? albo co zrobiles? bo tam dales ciala z wplata i bylo dogadane. 
Wiec chyba z Twojej winy ze ich wyzywales cos poslzo nie tak XD 

raczej sa ugodowi i jak systemem im puscisz kase ze rpzedjzie to robia co trzeba,. 

Jeśli umiesz obsługiwać się płatnościami w btc i nie masz z tym problemu jak co niektórzy to nie ma z V najmniejszego problemu.

Kasa wpada zamówienie leci i tak to się kręci.