Jump to content

Recommended Posts

9 godzin temu, Femri napisał:

@eddek Zamawiałeś tą najdroższą pake z ubezpieczeniem czy tylko z trackiem? Jeśli tą 1 to normalnie Ci odeślą reship ale jeśli tą 2 opcje wybrałeś to jest twój problem ;(

Wybrałem tańszą opcję. 😞

Zamówiłem drugi raz, ale sklep nadal milczy. 

Tym razem nie dostałem też potwierdzenia na maila... Dziwne, wszystko działa?

• Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uff w końcu idziesz sobie stąd, w końcu, idź i nie myśl, że jak zamówisz z innego emaila to się nie skapnę, jedyny zamawiasz do tego kraju i obiecuję ci że nie dostaniesz już ode mnie tam nic, miałeś

Sklep jest już prawie ukończony, zniknęły produkty których nie będziemy więcej wysyłać. Najwięcej ubyło z kategorii kanna , lecz na dniach pojawi się sporo nowych substancji ! 🙂 4f-mdmb-bianca ,

Blik , karty paysafecard oraz bitcoiny to mało? Co jeszcze potrzeba do szczęścia , nie chce słyszeć że konto bankowe. Tłumaczyłem już wiele razy, jest to ciężka kwestia, jedyne co wróci, to przelewy S

@eddek  V też człowiek i nie siedzi 24/7 na meilu to po 1  a po 2 V wysyła tracking dopiero jak go ma u mnie zawsze na 2 dzień go wysyła czasem rano a czasem wieczorem nie ma reguły ja sobie najzwyczajniej w świecie czekam na maila. Jak napisze za 2 dni też się nie denerwuje bo wszystko za każdym razem trafia. Zobacz tak samo @funky_guy czekał były problemy ale wszystko doszło.

Więc przestań walić ferment niepotrzebny jak za 2 dni napiszesz że wszystko gra i wszystko do Ciebie leci. Wystarczy troche cierpliwości.

2 miesiące czekałem aż paka z **priorytetem doleci zapomniałem już o niej  w tym czasie.Pakowanie dla mnie za słabe znam obecnie firmy które wysyłają z Czech dopki i pakują w souvenirs .Substancja czyli kanna jwh 210 dla mnie zajebisty sort działa jak mj i zero lotow jakiś krzywych wykrecania normalnie zajebiste paliłem z 5 znajomymi i wszyscy nie palili tego z rok.Dla mnie bomba narazie polecam. 

@Ejsi Jest to niemożliwe żebyś czekał na pake 2 miesiące o czy Ty pierdolisz? Ludzie tu i owszem czekali do 20 dni ale max i to w okresie świątecznym gdzie każdy wie jak to się wszystko odbywa.

A twoje 2 miesiące to tak jak ja bym powiedział że v się pomylił i wysłał mi 3kg towaru ... takie bajki to my a nie nam.

@eddek To napisz do nich jeszcze raz albo dołącz na telegrama V jest codziennie na mailu i codziennie odpisuje. Skończcie pierdolić że nie ma z nim kontaktu. No chyba że walisz niepotrzebnym spamem który gówno wnosi do rozmowy. Pisze z nimi normalnie prawie codziennie i zawsze dostaje odpowiedź albo tego samego dnia albo max następnego.

Edited by Femri

Serio 2 miesiące czekania? @Ejsi jak tyś to zamówił że tyle czasu czekałeś na pake? Nigdy nie leciała do mnie aż tak długo no chyba że nie priorytetem żadnym tylko listem zwykłym najtańszą forme wysyłki wziąłeś i stąd ten czas oczekiwania.

• Sklep Internetowy
W dniu 3.02.2021 o 12:27, eddek napisał:

Mnie jakoś nie potrafi odpowiedzieć na maila od piątku.

Poza tym drugie zamówienie zrobiłem i nie dostałem nawet potwierdzenia, ani tym bardziej tracka.

E-mail jest pusty, nie ma żadnych wiadomości , który byłyby bez odpowiedzi. Podaj swojego maila w pm na forum.

Do reszty osób :

Pytania o zamówienia oraz resztę delikatnych tematów proszę kierować na e-mail : [email protected]le.io , proszę nie pisać w tych kwestiach na forum.

19 minut temu, TheHatter napisał:

Jest jakaś minimalna kwota zamówienia? Nie mogę znaleźć na ich stronie. 

Nie ma minimalnej kwoty zamowienia, kiedys Vendor odpowiadał już na to pytanie zamiast zadawac głupie pytania cofnij pare stron wstecz to uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie od zródla informacji.

Naprawdę! 2 miesiące zamówiłem koniec listopada A tydzień temu przyszła byłem pewny że już nigdy nie dotrze więc zrezygnowałem z myślenia i zamawialem z Czech.Jesli nie wierzysz to daj Emila to Ci wyśle scan

@Ejsi Jest to dla mnie dziwne ale nich będzie że tak jest. Co mogę powiedzieć na ten moment z tego co sam zaobserwowałem na swoim przypadku jak i to co czytam u innych paczki latają po 6-9 dni max. Więc wszystko wróciło do normy.

A jeszcze jedno jak zamawiałeś ?? Może listem??