Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

jjeśli dostałeś, to się ciesz, jak nie, to jak do piątku, max. pon. nie dojdzie to pewnie H U Y, ale to moje zdanie.

to listy zagraniczne nierejestrowane, masowa wysylka i wszyscy wiemy jak "dobrze" funkconuje narodowa poczta tego kraju.

nie wiem co sobie niektórzy wyobrażalil

Szanowni, moja paczka wleciała na salony. Kilka g 3mmc. Wagowo jest git, a wizualnie.. ciekawie 🙂

Paczka z trackiem, szła łącznie tydzień. Kontakt ze sprzedającym wzorowy. Wieczorem postaram się coś szrajbnąć nt. materiału 🙂

czas START 02:00 3cmc istna bomba  dwa razy po 350Mg tak mnie poniosło xD zapaliłem chyba  jedną fajkę i łyczek piwa , muzyka sobie leci Dreszcze  w całym ciele  coś boskiego  zastanawiam się czy nie wziąć dokładki :E  czy zostawić 😊  

Edited by S-N

Ale  owszem  można małą kreseczkę zapodać jakieś 150 mg , ale zanim to zrobię  fajkę  odpalę i jakieś piwko kapslowe wystrzeli  xd jest Moc .. 

Jaki jest całkowity czas  realizacji zamówienia chodzi mi o wysyłkę do Holandii wolałbym żeby sklep był z tego regionu z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam :E

Do mnie list doleciał w 5 dni, czyli szybko i sprawnie. 3 cmc i 4 cmc prawilne tematy porobiły elegancko. Zarzuciłem od razu trójkę snifem i do tego czwórkę w bombie. Wjechał przyjemny nieogar, aż musiałem chwile posiedzieć.  Materiał działa ksiażkowo, szybka wysyłka bez zbędnego pierdolenia oby tak dalej.

Witam. Jestem tu nowy na forum, sory za pytania dla niektórych mogą wydawać się głupie. Kupując na stronie 1 szt to jest 1gram czy jak? 

A druga sprawa co byście polecali najbardziej przyblizonego do dawnego Speeda oraz do koksu? 

@ondert Wyświetli Ci się jak klikniesz w nazwę odczynnika. Tam masz większy wybór opcji. Niektóre odczynniki masz w pillsach, niektóre w blotterach i możesz sobie wybrać co tam chcesz.

Starą "dobrą" fugę(jak miałem kiedyś złotą opcję gdzie z 50-60% białka w tym było i klepało należycie w porównaniu do dzisiejszych mieszanek XD) najbardziej mi przypominał NEP w odpowiednich dawkach, tylko uważaj z dorzutkami bo może być niefajnie :tulimy:

Hex-en dzisiaj badałem i też lekko przypomina frytkę, tylko jest troszkę mniej tej dopaminy i więcej noradrenaliny, ale jak nie przeholujesz z dorzucaniem, to normalnie latasz po tym naładowany jak karabin :E Mnie dopiero zaczyna puszczać ostatnia dorzuta, bo już zaczynam się zastanawiać co napisać. A pisałem jak maszyna jakaś bez zastanowienia :E Polecam bardziej Henia jako zamiennik fugi, bo wydajniejszy jest i łatwiej kontrolować dawkowanie, troszkę mniej tej dopaminowej euforii jest według mnie.  

Zamiennika kopsy raczej będzie Ci ciężko znaleźć na rynku RC. HEX-EN powoduje drętwienie dziąseł jak sobie wetrzesz i spływ tak samo. Mnie osobiście wkurwia ten efekt bo się czuję jakby mi coś w gardle siedziało XD Ale jak kto lubi

Ej pany wiecie ocb dostalem email ze moje zamowienie zostalo anulowane poniewaz wplacilem za malo btc mimo ze zrobilem przelew na kwote ktora dostalem przy zamowieniu wiecie ocb z tym zaokragleniem sumy ?

W dniu 6.04.2021 o 22:22, Ronson napisał:

@ondert Wyświetli Ci się jak klikniesz w nazwę odczynnika. Tam masz większy wybór opcji. Niektóre odczynniki masz w pillsach, niektóre w blotterach i możesz sobie wybrać co tam chcesz.

Starą "dobrą" fugę(jak miałem kiedyś złotą opcję gdzie z 50-60% białka w tym było i klepało należycie w porównaniu do dzisiejszych mieszanek XD) najbardziej mi przypominał NEP w odpowiednich dawkach, tylko uważaj z dorzutkami bo może być niefajnie :tulimy:

Hex-en dzisiaj badałem i też lekko przypomina frytkę, tylko jest troszkę mniej tej dopaminy i więcej noradrenaliny, ale jak nie przeholujesz z dorzucaniem, to normalnie latasz po tym naładowany jak karabin :E Mnie dopiero zaczyna puszczać ostatnia dorzuta, bo już zaczynam się zastanawiać co napisać. A pisałem jak maszyna jakaś bez zastanowienia :E Polecam bardziej Henia jako zamiennik fugi, bo wydajniejszy jest i łatwiej kontrolować dawkowanie, troszkę mniej tej dopaminowej euforii jest według mnie.  

Zamiennika kopsy raczej będzie Ci ciężko znaleźć na rynku RC. HEX-EN powoduje drętwienie dziąseł jak sobie wetrzesz i spływ tak samo. Mnie osobiście wkurwia ten efekt bo się czuję jakby mi coś w gardle siedziało XD Ale jak kto lubi

mi to się wydaje ze mylisz hexedrone z hexem

kurwa nie wiem czy mi sample nie doszły czy mi stara zajebala ze skrzynki i nic nie powiedziała musze ja przesłuchac bo tak nie może byc do chuja