Jump to content

RCeagle.io - TEMAT OGÓLNY

Kierownik Budowy
 Share

Recommended Posts

@xRefabrykator Ty w innym świecie żyjesz? Jakaś alternatywna rzeczywistość ? Ludzie zamawiają od 3 miesięcy w tym ja i wszystko dolatuje nie ma żadnego problemu. Ty jedynie masz problemy ze wszystkim.

Nie dziwie się że list nie dochodzi w czasie pandemii i ogólnego rozpierdolu...

Zamów normalnie jak człowiek a nie zamówił pewnie najtańsze gówno i to jeszcze listem i zdziwiony że nic nie dochodzi...

Przepraszam za off top ale nie mogę tego słuchać jak za każdym razem gość ma problem.

Miałęm tak raz że paka stała tak jakby w NL i nie było żadnej aktualizacji statusu. Koleszka z real miał to samo tracking stał i nic się nie ruszało. Spokojnie czekaj nie ma powodu do czarnych myśli spokojnie. Jak teraz track się zaktualizuje to już pewnie będzie w polsce czekała do odbioru ja tak miałem.

Z tego co wiem to covid i zbliżające się święta nie pomagają kurierom i stąd te problemy z trackingami.

• Sklep Internetowy

Dni pracy w okresie świątecznym

Zamówienia złożone do 23 grudnia z tym dniem włącznie , będą wysłane przed świętami. Natomiast firmy doręczające przesyłki i tak pewnie uporają się dopiero po świętach, proszę to mieć na uwadze.

Zamówienia złożone przez święta , będą realizowane  28.12 - 31.12 ( W tych dniach normalnie pracujemy , także też można składać zamówienia ).

Od 1.01 - 3.01 mamy przerwę ,następnie od 4.01 wracamy do pracy 🙂

• Sklep Internetowy

Trackingi przesyłek , które zostały nadane pod koniec poprzedniego tygodnia, zaczęły działać tak jak mówiłem 🙂

W obecnych czasach przesyłki postNL , transportowane są samolotem. Poprzednią partie przesyłek ominął transport, lecz doczekały się dzisiaj z samego rana.

Poniedziałek,Wtorek przesyłki będą wydane do doręczenia 😉

Udanego weekendu!