Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

To nie wiem co za brednie musisz do nich pisać że nie odpisują Ci w max 48h??

Normalnie z nimi gadam i mam odpowiedź tego samego dnia lub dnia następnego dlatego piszę o tym.

Po cholere mam się z Tobą kłucić wypowiadam się o tym jak przebiega moja współpraca z vendorem a nie o tym że kłamiesz czy coś w tym rodzaju.

Wrzuć na luz i czytaj ze zrozumieniem... nie wiem co tam się między wami stało i mnie to nie interesuje.

A dla mnie i innych userów tego forum widać że normalnie V odpisuje tak jak mówię koniec kropka.

Teraz, Femri napisał:

To nie wiem co za brednie musisz do nich pisać że nie odpisują Ci w max 48h??

Normalnie z nimi gadam i mam odpowiedź tego samego dnia lub dnia następnego dlatego piszę o tym.

Po cholere mam się z Tobą kłucić wypowiadam się o tym jak przebiega moja współpraca z vendorem a nie o tym że kłamiesz czy coś w tym rodzaju.

Wrzuć na luz i czytaj ze zrozumieniem... nie wiem co tam się między wami stało i mnie to nie interesuje.

A dla mnie i innych userów tego forum widać że normalnie V odpisuje tak jak mówię koniec kropka.

Napisałam w środę i czekam cierpliwie. Ty we wszystkim widzisz problem to że Tobie odpisuje ok ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie atakujesz jak byś za wszystkich wszystko wiedzial

Nie pisałem tego do Ciebie @Migotka 35 Nigdy nie powiedziałęm że inni nie mają prawa do wyrażania swojej opinii. A moją wypowiedź którą nazywasz atakiem skierowałęm do usera który często gęsto widzi problemy tam gdzie ich nie ma.

Dzisiaj mamy piątek ciekawe czy dostaniesz odpowiedź dzisiaj albo może już ją dostałaś ?

Piszę o tym jaki ja mam kontakt bo wyrażam swoją opinie na ten temat i swoje doświadczenia z tym V.

10 minut temu, Femri napisał:

Nie pisałem tego do Ciebie @Migotka 35 Nigdy nie powiedziałęm że inni nie mają prawa do wyrażania swojej opinii. A moją wypowiedź którą nazywasz atakiem skierowałęm do usera który często gęsto widzi problemy tam gdzie ich nie ma.

Dzisiaj mamy piątek ciekawe czy dostaniesz odpowiedź dzisiaj albo może już ją dostałaś ?

Piszę o tym jaki ja mam kontakt bo wyrażam swoją opinie na ten temat i swoje doświadczenia z tym V.

Kolega o którym piszesz ustosunkował się do moich wiadomości... Dlatego też nie potrzebnie go atakowałeś. No nic miejmy nadzieję że w najbliższych dniach i do mnie doleci

8 minut temu, rceagle.io napisał:

Na e-mailu codziennie każdy otrzymuje odpowiedź, z rzadka trafiają się wyjątki. Telegram był nie odwiedzany przez 2 dni , domyślam się @Migotka 35  że tam pisałaś.

Każdy już ma odpisane i na mailu i na telegramie 🙂

Tak jest wszystko się zgadza pisałam na telegramie. Najważniejsze że się wyjasnilo

Jeśli chodzi o sieć btc to w zależności od tego z jaką prowizją wysłałeś BTC i czy sieć jest "zapchana" normalnie 1 potwiedzenie wchodzi w max 20 minut.

A od sklepu dostaniesz informację gdy zaksięguje się płatność w coinpayments czyli tak jak wysłałeś tyle będziesz czekał.

Dodatkowo pamiętaj żeby wysyłać dokładną kwote bo jeśli wyślesz za mało to coinpayments nie będzie widziało płatności i btc Ci wróci - prowizja czyli na tym stracisz.

Czy statusy na stronie sie zmieniaja? Od ponad tygodnia widnieje u mnie informacja 'Płatność zaakceptowana' i brak kolejnych informacji co z paczuszka, jednak odpowiedzi na maila nadal nie ma 🙄

@CoiqNie jestem w az tak goracej wodzie kapany 😄 Maila pisalem w piatek, przeczekalem info, ze do wieczora (wczorajszego) wszyscy dostana odpowiedzi, a ja jednak zostalem pominiety, dlatego sie przypominam / pytam jak wygladaja statusy, bo to moje pierwsze zamowienie w tym sklepie i nie wiem czego sie spodziewac

Witam u mnie status płatność zaakceptowana dalej a pake dostałem w 6 dni roboczych bo napisałem im na maila i bez problemu dali tracka. Jutro następne testy JWH 210 I noopept tym razem. Polecam zajebisty sklepik:fajka:

7 godzin temu, Mendaszek napisał:

Czy statusy na stronie sie zmieniaja? Od ponad tygodnia widnieje u mnie informacja 'Płatność zaakceptowana' i brak kolejnych informacji co z paczuszka, jednak odpowiedzi na maila nadal nie ma 🙄

Nie zmieniają się  ostatnio ale bez obaw paki dochodzą szybko i konkret. Tylko na maila pisz

Właśnie kończę odpisywać na maile, wieczorem odpowiem każdemu na telegramie.

Uwaga !

Od Poniedziałku wracają płatności blikiem, lecz w pewnej zmienionej formie. Obecny proces będzie szybszą alternatywą, z uwagi na to iż klienci sami będą obsługiwać bramkę płatniczą.