Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Kierownik Budowy

Spam niebędący opinią o Mefis.to - luźne pytania, spam itd.

Recommended Posts

W dniu 14.08.2020 o 16:57, Kapitan Zwały napisał:

Dolatują zobaczy sobie na dopka czy tutaj też byl  temat ale skasowali dawny 

Nie skasowali tylko scalili z nowym, jest temat ogólny

No to ja dodam, że chujowym posunięciem jest jebanie w chuja z minimalnym zamówieniem 95zł kiedy nie da się fizycznie złożyć zamówienia za te kwotę, ani za żadną podobną.

Najtańszy przedmiot kosztuje 31zł więc 93zł za 3 sztuki nie wystarcza na zamówienie. Czyli trzeba za 124zł bo kolejny pakiet kosztuje 150zł.

Zwyczajnie w świecie to kurestwo. Rozumiem sklepy które maja duży asortyment i da się skompletować zamówienie oscylujące w tym zakresie kwotowym ale w takiej sytuacji jest to jawne lecenie w chuja aby się wydawało wizualnie, że poniżej stówki. 

Sklep aby wyjść z twarzą z tego powinien zmienić to na 90zł albo 120zł aby było jasne, że albo 3 gramy albo 4 gramy minimalne zamówienie. Ogólnie najlepiej jakby dać taką informację.

Dla mnie to nie jest żadne kurestwo, tylko po prostu wolny rynek... Chcesz - kupujesz i godzisz się na minimalną kwotę i zasady jakie panują w danym sklepie. Nie chcesz? - Nie kupujesz i idziesz do kogoś innego. Proste jak jebanie. Inne sklepy mają jeszcze większą kwotę minimalną zamówienia i jakoś nikt nie płacze.

U mnie podobnie. ************************************ i nic nie ruszyło. 

Pamiętajcie że sklep ma info ze po 3 dniach odpowiedza na temat paczki, przed upływem 3 dni ignorują maile. Zatem czekamy 🙂

14 godzin temu, Kierownik Budowy napisał:

Dla mnie to nie jest żadne kurestwo, tylko po prostu wolny rynek... Chcesz - kupujesz i godzisz się na minimalną kwotę i zasady jakie panują w danym sklepie. Nie chcesz? - Nie kupujesz i idziesz do kogoś innego. Proste jak jebanie. Inne sklepy mają jeszcze większą kwotę minimalną zamówienia i jakoś nikt nie płacze.

Tu nie chodzi o wysokość minimalnej kwoty zamówienia jako takiej tylko o marketingowy bełkot wprowadzający ludzi w błąd.

95 min zamówienie kiedy najniższe możliwe do spełnienia kryteriów zamówienie to 124zł a jakiekolwiek niższe sprawia, że to 93zł czyli 2zł poniżej kwoty minimalnej.

NIE DA SIĘ zamówić NIC za kwotę minimalną zamówienia. Powinno być jasno napisane, że minimalna to 4 gramy albo 124zł (albo żeby ładniej wyglądało to 120zł - jeden chuj).

Minimalną kwotą zamówienia w tym sklepie są 124 złote. Trzeba zamówić za minimum 124 złote. Nie za 95.

W ogóle nie chodzi mi o to czy to jest 100zł min czy 500 czy 1000. Chodzi o typowe marketingowe jebanie klienta, czyli coś czego świadomy konsument powinien zawsze unikać.

Wyobraź sobie sklep w którym minimalna kwota to powiedzmy 500zł ale najtańszy produkt kosztuje 200zł. Jaki jest sens pisania, że minimalna to 500 skoro w praktyce to 600?

Rozumiesz?

Rozumiem doskonale i nadal podtrzymuję swoje zdanie, że to jest wolny rynek i prawo każdego sklepu do ustalania swoich zasad. 30zł więcej trzeba zapłacić... Tragedia normalnie. Jak mi się nie podobają jakieś zasady czy ceny w sklepach, to tam nie idę i nie marudzę.

Kupiłem  2 g HCL i 2 g Champagne. Na sprawdzenie sklepu. I Miało zostać do weekendu,  kurde a zjadłem w nie całą noc i chuj bieda a ciśnienie męczy xD

Nos po kilku kreskach tak się zapycha że waląc następne  krechy w nosie mi się zaczęły robić grudy które już nie chcą się rozpuścić ani wchłonąć. 

Edited by Nafukany Albatross

W dniu 19.08.2020 o 12:34, Kierownik Budowy napisał:

Rozumiem doskonale i nadal podtrzymuję swoje zdanie, że to jest wolny rynek i prawo każdego sklepu do ustalania swoich zasad. 30zł więcej trzeba zapłacić... Tragedia normalnie. Jak mi się nie podobają jakieś zasady czy ceny w sklepach, to tam nie idę i nie marudzę.

A ja nadal podtrzymuję swoje zdanie, że ten diler leci w chuja i to jawnie a Ty go tylko utwierdzasz w tym, że jest to w porządku.

Nie, nie jest. Diler leci w chuja. Po prostu. Minimalna kwota zamówienia to lecenie w chuja i robienie z ludzi fiutów skoro nie da się za tyle zamówić. Jeśli nie widzisz w tym problemu to dalsza dyskusja nie ma sensu.