Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Mal

MEFISTO TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

Rakieta  na miejscu w trybid zone  

Wylacznie przez sentyment do minionych zlotych lat dla rc  obadam ten sort  :Egdyz 4 czezto gościla na stole

Jak wypadnie w zestawieniu z przerovionymi hq prima sortami o 20tej dowiem sie 4sure

IMG_20200703_135854.jpg

Edited by GlasShanD

Siarczan podobno stymuluje za to hcl daje konkretnego buta euforycznego ze speedem . Mefisto to mi zaimponowałes

Jak dla mnie siedzi tam konkretne 3mmc + coś Strasznie chemiczny zapach. Posypalem na oko i bania taka że hej . Wieczorem napisze pełna recenzję plusy minusy czas działania itd . 

Jakaś mordeczka moja niech podesle mi wzór jakiś fajny recek.

Dziękuję serdecznie za udostępnienie mi tego wypasa. !!;)

Edited by Mały Gonzo

CZYLI ZNÓW ŻEBRAŁEŚ O SAMPLE NA NIEBIESKIM TO SAMO :D

Jeszcze spec, dodam tylko że 2 razy zajebał te sample bo u dopka też dostał ELO :D

A gość czeka na poród, chce przelecieć dupy z czata choć mu panna ma urodzić dziecko, i w 2 dni za 200 metrów kwadratowych choć cały czas ćpa RC ma 10 tyś za położenie kostki :D 

Edited by EmaJuŻbEzBana

Tylko wal szczura szybko nie delektuj sie po jebane takie mocne jest i pierw wez HCL obczaj serio :D ja recke jutro wstawie bo dzis chyba sie za to nie zabiore gdyż turniej w pesa mam a jednak trzeba ladnie napisac recke oczywiscie bez cukrowania bo i sa minusy poniewaz moj nosek sie rozjebal i tylko oral teraz .

ANALOG 4mmc HCL - jak najbardziej zbliżone kurestwo to mefki

4mmc ten drugi champage to nieporozumienie. Odczynnik oczywiscie zajebisty z dobrym profilem tylko bardziej stymulejszyn noł oczoplons and termos. 

Przed południem pojawi się recenzja bo zabalowalem za mocno w pierwszy dzień w cztery osoby poszło 2g analog 4mmc HCL i  2g analog 4mmc champagne na drugi dzień jak wypoczolem to się najebałem i się dopiero obudziłem hahahaha Pozdr :E

Edited by Kapitan Zwały

Dnia 3.07.2020 o 20:42, Mały Gonzo napisał:

Tylko wal szczura szybko nie delektuj sie po jebane takie mocne jest i pierw wez HCL obczaj serio :D ja recke jutro wstawie bo dzis chyba sie za to nie zabiore gdyż turniej w pesa mam a jednak trzeba ladnie napisac recke oczywiscie bez cukrowania bo i sa minusy poniewaz moj nosek sie rozjebal i tylko oral teraz .

ANALOG 4mmc HCL - jak najbardziej zbliżone kurestwo to mefki

4mmc ten drugi champage to nieporozumienie. Odczynnik oczywiscie zajebisty z dobrym profilem tylko bardziej stymulejszyn noł oczoplons and termos. 

Zajebiste recki :D

Nazwa Produktu : Analog 4MMC HCL i Analog 4MMC CHAMPAGE

Wygląd : Śnieżno białe kryształki dosyć drobne (HCL) Beżowe drobne zmielone kryształki (Champage)

Dawkowanie : Początkujący 150mg Doświadczeni 300mg lepiej więcej nie próbować ponieważ bomba z 400mg dała mi taki oczopląs że nawet jak mnie puściło to miałem jeszcze lekko zamglony obraz.

Czas działania ; 1 krecha grubo ponad 2h kolejne od 45-60min

Działanie : Pierw przystąpiłem do produktu HCL. Po zaaplikowaniu 300mg bardzo łzawiły mi oczy spływ to coś masakrycznego jeszcze się nie spotkałem z tak chemicznym mocnym spływem. Przy kolejnych aplikacjach już ten zapach nie przeszkadzał i nie było aż takiego już bólu. Działanie to jedna wielka euforia z nutką speeda i niewyobrażalnie wielką empatia jak po oryginale jednym słowem miłość do świata. Najbardziej mi podszedł ten oczopląs z euforia zazwyczaj tego mi braku w dzisiejszych materiałach. Drugi materiał champage miał dużo bardziej gryzący spływ i był bardziej stymulujący chociaż też jego działanie zamykało się w 1h brakowało mi tej euforii chociaż też podpasowała mi z profilu jaki miała ale to ten HCL zasługuje na miano analogu bo na prawdę porządny materiał który na pewno w najbliższym czasie pobiorę.

Uwaga Libido wypierdala w kosmos

Zjazd : Znikomy tak jak było i w przypadku normalnego mefu a żołądek delikatnie zblokowany. Materiał jak puści to się jest zmęczonym bez żadnego speeda w tle. Po spaleniu pół grama mj szamałem już normalnie. Na następny dzień nic mi się nie chciało robić cały dzień przeleżałem w domu. 

HCL mogę wszystkim fanom euforyków polecić dawno się z takim rozpierdolem euforycznym nie spotkałem

Za to ci co lubią stymulanty z zajebistym jasnym umysłem polecam Champage

Edited by Mały Gonzo

Dnia 30.06.2020 o 08:15, DontFlyTooHigh napisał:

@devo to ty zamów z cristalshopu przecież jest tutaj polecany ;) Nie kupuje gówna, chyba nie rozumiesz do końca tego co napisałem.

3cristal nie dziala juz przeciez

5 zamowien bit coinem - spadam na rchem, tam powaznie traktuja ludzi (zaciera dlonie he he) kopiuje najgorsze standardy predatora

Edited by xRefabrykator
inny

Ja to w sumie sam miałem zamiar zamówić bo opinie zajebioza ale o sample napisałem a tu chuj, no nic mam nadzieje żw jakoś się to rozwiąże bo dobrze się sklep zapowiadał.

18 minut temu, Pyłek napisał:

Ja to w sumie sam miałem zamiar zamówić bo opinie zajebioza ale o sample napisałem a tu chuj, no nic mam nadzieje żw jakoś się to rozwiąże bo dobrze się sklep zapowiadał.

Bez sample nie złożysz zamówienia? przecież są już recki co potwierdza autentyczność dobrego towaru.

Śmiało składaj zamówienie bo na prawdę warto a rakiety latają na prawdę szybko.

No nawet bez sampla chciałem ziomuś, ale jak na mailu zero odpowiedzi ani że tak ani że nie to wiesz jaki ja chętny jestem. Przy tych opiniach to ja bym zaraz z 25 wziął.