Jump to content

MEF**** TEMAT OGÓLNY

Mal
 Share

Recommended Posts

W dniu 15.06.2021 o 19:58, Nafukany Albatross napisał:

Ziomek oni piątek, sobota, niedziela nie pracują w poniedziałki też nikły  kontakt do tego ma kupę pak do ogarnięcia po weekendzie. Najlepiej było wziąść płatność Krypto chuj tam że 60 zł dasz więcej za wysyłkę btc ale  po weekendzie paki wylatują i masz zabawę 😁 w połowie tygodnia. Pisz i czekaj ale powiem Ci ze do kich najlepiej w środy pisać. Niestety od siebie nic więcej nie mogę pomóc 

Zajebiscie mi pomogles napisalem dzisiaj do nich ale napisze jeszcze raz w srode, jesli chodzi o zamowienie to napisalem jeszccze raz po tej wiadomosci do nich i mi odpisali z danymi jesli chodzi o predkosc to express jesli chodzi o jakosc to tez kozak moge smialo polecic, zamowie pewnie jeszcze nieraz mialem cos więcej skrobnąć teraz, ale skrobnę następnym razem bo popłynąlem :D Brałem kanna

Polecam vendora

• 2 weeks later...

Zrobilem platnosc we wtorek , nie mam zaakceptowanej wplaty poki co wstrzymajcie sie z zamowieniami bo on privnote nie czyta na maile nie odpowiada na dopku napisal ze wracaja analogi i tyle, a zaplacanone paki siedzi cicho wyslalem juz mu potwierdzenie wplaty bez  privnote, mi tam cisnienie powoli leb rozpieerdala ,

Mowia ze trrzeba czekac cierpliwie no to czekamy jak =cos bede dawal info

7 godzin temu, NoMercy napisał:

juz bylo przeciez ze nawet tydzien sie czeka na akceptacje platnosci...

W takim razie czekam cierpliwie bo nie doczytalem tego poprostu sugerowalem sie szybkoscia poprzedniego zamowienia i coś mi nie gralo w kazdym razie zobaczymy

Ja wlasnie mialem Cie pytac czy jak im zaplace to doleci przed przerwa urlopową ale widze ze sam nie będziesz wiedział, wyslales im potwierdzenie czy placiles w btc?

Zlozylem zamowienie tez kolo wtorku poniedzialku potem nie mialem chwile internetu

ale nie wyslali mi danych do przelewu bo nnie poprosilem o to zlozylem teraz drugie bo juz mam internet i poprosilem o dane jak cos bede pisal mysle ze on w chuja nie leci

tylko jest zamulony