Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


tidas

Syntetyczni pozdrawiają !

Recommended Posts

Czujesz jak bardzo można kochać życie? Przyrodę? Jak najbardziej sztuczne dla pewności i spokoju ducha, że gdy jem dobrze wysmażonego np. kotleta, to nie ranię w ten sposób zwierzęcia.. itp. itd. Chciałem o czymś innym  :)

Jak widzicie sztuczne życie? Telefony słabo na Was działają... Nadchodzi era rzeczywistości wirtualnej, tzw. VR (czyt. WiJar)...

Może nie każdy chce wiedzieć czy Cyberpunk 2077 pokaże świat który da nam nadzieje na to że nie wyginiemy razem z tą planetą, aczkolwiek pokaże wizję wszystkim tym którzy obawiają się iż nie dożyją tego roku (2077), [Przecież że nie bierzącego].

Jeśli mowa o forum, to chyba jasne że małolaci nie mają tutaj wstępu więc pokażę Wam, jak nasza kopulacja może wyglądać... (PHI.. phii.. phiii) :

<iframe src="https://store.steampowered.com/widget/1323620/" frameborder="0" width="646" height="190"></iframe>

Mi się na razie udaje na tyle jedzenie w garnkach trzymać, że nie muszę z głodu sprzedawać swojego VR do PS4 (najtańsza w pełni działająca opcja, nie to co te google do telefonów za kilka dyszek...).

Podchodząc do urwiska w Robinson The Journey tak słabo mi się zrobiło, że musiałem przerwać seans, żeby się dotlenić. W sumie od zawsze bałem się niebezpieczności wszelakiej, a zwłaszcza takiej jak np. zbyt niskie barierki na balkonach wierzowców, które jak na moje powinny być co najmniej nieco wyżej niż nasze biodra. Może stawiali je krasnoludki, nie wiem, nie pamiętam tych czasów, ale serio serio dopiero ta gra mnie uświadomiła za pomocą tej technologii jak bardzo boję się upadku, tzn. jaki mam ogromny lęk wysokości... ;p

Ale spoko wodza, mam już inne do ogrania, a do Robinsona jak zajrzę to na pewno nie po to, żeby dżunglę podziwiać z urwiska bez zejścia w dół :) ;P

Na razie wiele twórczości, czy to muzycznej, czy pisarskiej, czy malowniczo wideo nie udostępniam, bo staram się co się da poprawić i gdzieś powysyłać, co by nie tylko Ci słyszeli coś nowego ode mnie (na [email protected] [mniej zaśmiecona spamem]) można pisać petycję o jakiś twór nowy, bez obaw, jak będę coś miał to podeślę, oby było czym się chwalić.

Książki to długo jeszcze nie ukończę i to choćby pierwszego tomu. Tak sobie napisałem na stronie tylko, a że zadzwonili z numeru +1 , a później +44 (czy tam +43 nie pamiętam), to wiedziałem że rozmawiam (w niedużych odstępach czasu) z Amerykaninem, a później z Angielką i pytali mnie (z tego co udało się zrozumieć z moim polsko-szkolnym B-2) czy publikowałem już książkę.. Książka na blogu to nic. Książki będę pisał. Każdą po trochu, co by się nie znudziło i nie musiał bym się zmuszać, ale powiem Wam że za 750 funtów bym stał o krok od początku kariery akurat w tym kierunku, bo jedynie co oprócz tego bym musiał, to sobie sam przetłumaczyć (wydawnictwo tylko angielskie) albo zapłacić i zaufać czytając ze zrozumieniem czy dobrze zrozumiał mój język polski ;)

DO czego będzie trzeba, bądź sens wracać, to się pewnie wróci...

Miłego weekendu mordy !

1593686191277279-0.png

to akurat z Bloggera ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...