Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Polecane posty

Witam forumowiczów. Czy ktoś wie co się dzieje z monsterem? Po złożonym zamówieniu pisałem maila, ale otrzymałem wiadomość, że jest problem z dostarczeniem wiadomości 

Myślę, że jednak nie, każdy kto w temacie rc siedzi dłużej niż tydzien powie ci że ten monster (i nie żaden inny, zresztą nigdy nie słyszałem o innym monsterze) to wał pasjonatowy który troche podziałał a potem się zawinął. @Marian.zam3

Edytowano przez horsii

Sęk w tym, że weryfikacja była, pierwsze zamówienie symboliczne, później kilka zamówień na kwotę większą niż teraz jestem w plecy. Mój błąd że nie przesiaduje na forach

Dla mnie to bardziej słabe zachowanie monstera, ze skoro oficjalnie sie zawinal a  nie ma info na stronie + dalej mozna skladac zamowienia :E to jest troche smieszne, ze zeby wiedziec co sie dzieje z V zamiast info na własnej  stronie dać to daje je na forum   :P 

@Marian.zam3 za bledy aie placi, ale takie jest ryzyko. Tez 2 x Exit Scama dostalem, ale z powodu "uczciwości" V a nie z braku info :P

@Marian.zam3  weryfikacja w sensie postarać  dowiedziec się jak wyglada sytuacja danego v na obecną chwilę to forum jest pelne odpowiedzi

P.S mnie rowniez nie ominął exit scam zajebal  wala w grudniu u.r na 2.400 :E

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się