Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

PUDZILLA

WYBORY2020 IITURA

KTO WYGRA DRUGĄ TURE WYBORÓW PREZYDENCKICH  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Na Andrzeja zagłosuje z rozsądku

Nie chce prze kolejne trzy lata czyli do kolejnych wyborów parlamentarnych czytać i słuchać że prezydent nie podpisał kolejnej ustawy zaproponował swoje poprawki i cofnął do ponownego rozpatrzenia Normalnie " trzaski" będą na linii prezydent sejm 

W przeciwnym wypadku dał bym szansę niełamaczowi konstytucji choć 

Byku dobieraj lepiej słowa nie znasz mnie a już oceniłeś a nie wypada nie uważasz ? :)

Schizy jak schizy każdy je ma jeden mniejsze drugi większe.

Ćpam weekendami jedynie ponieważ dużo pracuję i nie mam na to czasu a z resztą co ja się tu tłumaczyć będę.

Zapytałem bo sądziłem że kierujesz to do mnie i najwidoczniej byłem w błędzie więc uważam sytuacje za  wyprostowaną ;) .

29 minut temu, Mały Gonzo napisał:

Byku dobieraj lepiej słowa nie znasz mnie a już oceniłeś a nie wypada nie uważasz ? :)

Schizy jak schizy każdy je ma jeden mniejsze drugi większe.

Ćpam weekendami jedynie ponieważ dużo pracuję i nie mam na to czasu a z resztą co ja się tu tłumaczyć będę.

Zapytałem bo sądziłem że kierujesz to do mnie i najwidoczniej byłem w błędzie więc uważam sytuacje za  wyprostowaną ;) .

No to wybacz kolego, ale musisz dokładniej czytać i z większym zrozumieniem tekstu, bo przecież luks napisał, że "widzę lubicie tęczowych chłopczyków" - odnosząc się do wpisu i do samego Rafałka, że głosujmy na Trzaskowskiego. Nie od dziś wiadomo, że to taki tęczowy chłopczyk, który popiera ruch LGBT. Ja się odniosłem, że jeszcze oprócz tego, że tęczowy to kłamczuch, bo on (Trzaskowski) mówi prawdę jedynie jak się pomyli.  Więc nie wiem, jakim cudem Ty wywnioskowałeś, że piszę o Tobie, tym bardziej jak sam dobrze zauważyłeś, nie znając Ciebie :P

ale trzeba przyznać, że dawno społeczeństwo nie było tal podzielone. a kiedy już zaczyna się temat polityki, to emocje biorą górę i łatwo o inwektywy i nieprzemyślane teksty. 

dlatego ja mam wyjebane na nich wszystkich. owszem, mam swoje opcje polityczne, i nawet chodzę na wybory, ale ćpanie wystarczająco obciąża mój system nerwowy, i nie potrzebuję dodatkowoej  adrenaliny, w dodatku niepotrzebnej.

@luks1985 nie wiem co ma do tego wszystkiego "lubienie tęczowych chłopczyków"? tekst ewidentnie kojarzy się tu pejoratywnie i gdybym był gejem, natychmiast olałbym to forum :D 

1 minutę temu, lllllllllllllll napisał:

nie wiem co ma do tego wszystkiego "lubienie tęczowych chłopczyków"? tekst ewidentnie kojarzy się tu pejoratywnie i gdybym był gejem, natychmiast olałbym to forum :D

Trzaskowski wspiera całym sobą lgbtq.

Mnie to nie interesuje co kto w łóżku robi ale tacy politycy jak Trzaskowski czy Biedroń robią krzywdę tym ludziom.

Zupełnie inaczej by było gdyby nie narzucano akceptacji tylko odbywało się to naturalnie. 

Znasz jakiegoś geja? A zwłaszcza geja który dostał po gębie za to, że jest gejem ? Ja nie ale moja kumpela ma takiego kolegę. Chłop trzyma się n uboczu i nikomu w grę nie wchodzi, większość znajomych zna jego orientację i nikt mu nic nie zrobił.

No ale.gosc nie jeździ z cyrkiem SLD/PO. I takich ludzi inni szanują - mają swoje życie i niczego nie narzucaja innym.

Smutne że polska polityka  dla przeciętnego obywatela dawno już jest bardziej przeciwko komuś aniżeli za kimś. Ja niestety zagłosuję za Trzaskiem - wiecie czemu? Bo nie bawi mnie prezydent ułaskawiający pedofilów i odpisujący ustawy gwarantujące bezkarność urzędników przy defraudacji milionów pod płaszczykiem walki z epidemią. Czy Trzasku będzie lepszym prezydentem niż Duda? Zapewne NIE. Będzie inną ligą, to fakt. To wybór między dżumą a cholerą - My tylko decydujemy czy wolimy umrzeć z dymienicami pod pachami czy pływając we własnym gównie. A Wy jak byście woleli?

Z tym ułaskawianiem pedofilów, to też jest manipulacja, bo po pierwsze ten pedofil odsiedział CAŁY WYROK OD DESKI DO DESKI. Po drugie nie chodzi o ułaskawienie w sensie, że skrócił mu wyrok i wyszedł, tylko o ZAKAZ ZBLIŻANIA SIĘ DO RODZINY. A prósbę o to "ułaskawienie" napisała do Dudy właśnie ta rodzina, która mu wybaczyła i chciała się z nim spotykać, bo to był ojciec tej już teraz pełnoletniej dziewczyny. Kurator, sąd oraz rzecznik praw dziecka wyrazili pozytywną opinię przed tym "ułaskawieniem".

W ogóle ta akcja była w marcu, a dopiero teraz nagle wyciągnęła to gazeta Fakt, której właścicielem jest niemiecki Axel Springer :D Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie, bo mimo, że dla mnie PO i PiS to jeden pies, to jednak trzeba niektóre sytuacje oceniać obiektywnie.

"ułaskawił pedofila"... no... na wniosek żony i córki czyli ofiar tego pedofila.

Ja pierdolę. Wnioskowały o skrócenie czasu trwania zakazu zbliżania i zostało to osrane a potem typ trafił na rok do pierdla za łamanie zakazu zbliżania się bo mieszkał z nimi a one mu wybaczyły bo przestał chlać, znalazł pracę, pomagał im finansowo i się zmienił. Po roku odsiadki za to, że mieszkał z nimi pomimo zakazu i pomimo, że one same chciały aby mieszkał z nimi postanowiły napisać do prezydenta o ułaskawienie (inne kary odbył!) aby pozbyć się tylko OSTATNIEJ kary czyli zakazu zbliżania się.

Łaska prezydencka tylko i wyłącznie zniosła zakaz zbliżania się bo pozostałe kary już odbył.

No ale czytaj nagłówki tabloidów a potem pierdol jak reszta baranów.

Jakby ułaskawił pedofila co odbywał karę więzienia itp., itd. to chuj rozmawiajmy a nie w sytuacji gdzie gość odbył karę, rodzina mu wybaczyła, ofiary mu wybaczyły, zmienił swoje życie na lepsze i ofiary chcą z nim mieszkać więc same proszą Dudę o pomoc.

Weź kurwa najpierw poczytaj i się dowiedz bo takie barany jak ty pierdolą co im ślina na język przyniesie niesiona ze śliną innego barana i wszyscy się buzujecie kurwa ale zasadniczo nie wiecie dlaczego.

Ja zagłosowałem na Dudę i zagłosuję na niego ponownie w 2 turze. PISu ogólnie nie lubię a kaczorem to po prostu niedobrze mi się robi jak go słucham ale ze wszystkich kandydatów Duda jest najlepszym wyborem. Nie idealnym ale dam mu kredyt zaufania.

PIS+DUDA 2 kadencje = nikt potem nie ma prawa z nich zwalić nic na poprzedników. Nie i chuj. Mam dość słuchania co wybory jak to gówno rząd zrobił bo poprzednicy to i tamto i kurwa bo poprzednicy.

Nie. 2 kadencje sejmu i 2 prezydenta. Może 3cia sejmu będzie to zamiast 8 to 10 lat będą mieli władzę a po 10 latach władzy nikt już nie ma prawa zwalić nic na poprzednika. Wtedy zobaczymy kogo będą chcieli ludzie i ile zrobili z tego co mówili. Głosem na wyborach ich rozliczymy a nie pierdoleniem farmazonów w necie.

@luks1985 w zasadzie zgadzam się z Tobą w kwestii narzucania. bez względu czego ona dotyczy. jednak temat LGBT , jako kontrowersyjny dla wielu ludzi [zwłaszcza tych, którzy mają problem z tolerancją lub są po prostu homofobami bez racjonalnego wytłumaczenia] jest ostatnio często wykorzystywany jako temat zastępczy w polityce i niestety przedstawiany w taki sposób, jakby ci ludzie byli trędowaci. przy tym jestem osobą, która zawsze broni słabszych, jak i tych w mniejszości, zwłaszcza kiedy padają ofiarą bezsensownej nagonki czy choćby jako temat politycznej dysputy. kiedy zaś słyszę, jak ktoś mówi o "tęczowej zarazie" to automatycznie reaguję. ale szanuję Twoje zdanie i dziękuję za odniesienie się do kwestii. szczerze mówiąc, to myślałem, że zwyzywasz mnie od "pedałów" :D 

btw: bardziej niezrozumiałe dla mnie jest inne zjawisko. wielu z użytkowników [tu i w realu] popiera Bosaka. ja nigdy nie zapomnę, jak na pewnym szkoleniu [spotkanie różnych środowisk w sprawie Harm Redusction], w przerwie na papierosa jeden z jego współdziałaczy, zapytany o ludzi biorących narkotyki, powiedział: "kiedy skończymy z gejostwem i bezbożnikami, weźmiemy się za ćpunów, bo to gorsze od pedalstwa."  no comment...

@lllllllllllllll Bo Bosak to konserwatywne i narodowe skrzydło Konfederacji i na szczęście nie jest tym skrzydłem, które decyduje o całokształcie Konfederacji, gdyż jak wiadomo, składa się ona z kilku małych partii. Więcej do powiedzenia mają wolnościowcy... i całe szczęście.

Ja bardziej niż na Trzaskowskiego będę głosował przeciwko Dudzie. Gorzej już byc nie może 

Edited by matdop

7 godzin temu, Kierownik Budowy napisał:

@lllllllllllllll Bo Bosak to konserwatywne i narodowe skrzydło Konfederacji i na szczęście nie jest tym skrzydłem, które decyduje o całokształcie Konfederacji, gdyż jak wiadomo, składa się ona z kilku małych partii. Więcej do powiedzenia mają wolnościowcy... i całe szczęście.

w ostatnich wyrazach zawarłeś sedno sprawy ;) mam nadzieję, że tacy ludzie jak Bosak nieprędko dopchają się do żłoba. 

a swoją drogą to ciekawe, że użytkownicy interesują się polityką, nie tylko tą częścią o ustawach :P grunt to umieć rozmawiać bez sięgania po kosę.

@PUDZILLA dobry pomysł z tą ankietą. ciekawiły mnie preferencje naszych userów. większość ludzi z tej branży jakich znam, żyje w innym świecie i generalnie mają w dupie co dzieje się w kraju...

Edited by lllllllllllllll

8 godzin temu, Kierownik Budowy napisał:

Na FB konfederacji wyjaśniono mi, że konserwatyzm i liberalizm to bardzo szerokie pojęcie.

Polecam https://www.idrlabs.com/political-coordinates/test.php

9 godzin temu, Kierownik Budowy napisał:

Komorowski za rządów PO podpisał około 48 niekonstytucyjnych ustaw... :chong: Nie, że bronię Dudę, ale te kurwiszony z PO i PiS to jest jeden i ten sam szajs.

Zgadzam się, że to i to kur....y

7 godzin temu, matdop napisał:

Ja bardziej niż na Trzaskowskiego będę głosował przeciwko Dudzie. Gorzej już byc nie może 

Robię tak właśnie :piwko:

Edited by Kilimandżaro

Jak Trzaskowski będzie prezydentem, to czuję, że pobije rekord Guinnessa w ilości w zawetowanych ustaw :

wnie mam

12 minut temu, Kilimandżaro napisał:

Robię tak właśnie 

12 minut temu, Kilimandżaro napisał:

Robię tak właśnim

Edited by PUDZILLA